Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Земельні питання

Get advice >>
Pages:  << Prev 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Віктор, Vinnitsa2015-06-05 14:07:16
Земельні питання.
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, як вірно вийти з моєї ситуації. Суть: я маю земельну ділянку (пай 4 га.,відповідна документація наявна)для товарного виробництва, як вказано в документах. Вирощуємо на ній картоплю та зернові культури. Земельна ділянка знаходитьсяна відстані близько 50-60 м. від вікон найближчих житлових сусідських будинків. Звичайно, для покращення врожаю я використовую пестициди та агрхімікати 4 групи небезпечності, які дозволені "Переліком", внесення препаратів проводжу штанговим обприскувачем наземним способом з 22.00 до 7.00, подаю попередження в органи місцевого самоврядування про дату проведення робіт за 3 дні та виставляю попереджувальні знаки. Замельна ділянка знаходиться в межі з населеним пунктом з однієї сторони. Я знаю, що внесення пестицидів штанговим обприскувачем дозволяється при санітарно-захисній зоні 300м., але згідно р.6.11 ДСП 8.8.1.2.001-98 можливо обприскування. Як мені використовувати земельну ділянку не завдаючи незручностей сусідам, які вимагають припинити обприскування штанговим обприскувачем.
Як видно, санітарні правила розроблені ще до розпаювання землі і є недосконалими,тому що обробити ручним методом таку площу- це нонсенс, іне можна прирівнювати пестициди 1998 року до теперішніх, які є більш безпечними.
Заздалегідь вдячний.
Найрозумнішим рішення у Вашій ситуації вбачаємо перенесення межі земельної ділянки або виділення частини поруч (за наявності) через рішення органів місцевого саморврядування. В протилежному випадку буде дуже важко довести, що пестициди, особливо у вітряну погоду, не впливають на самопочуття та здоров'я мешканців прилеглих будинків.
Автор: Світлана, Khmelnitsky2015-06-24 10:47:20
Добрий день,шановний юристе!
Мої сусіди мають ділянку в садово-огородньму товаристві,мають на неї земельний акт старого зразка.
У цьому земельному акті вказані розміри ділянки ,якщо по них порахувати площу то вона не співпадає з вказаною -8,8 соток,а насправді -9,2 сотки.
Сталася математична помилка.
Розміри ділянки фактичні співпадають з розмірами вказаними в акті.
Зараз оформлюють кадастровий номер.
Фірма,яка виготовляє документацію,зменшує розміри ділянки,щоб вийти на вказану в акті площу.Я як сусідка не погоджуюсь на те.
Підкажіть будь ласка,як правильно вирішити цю проблему?
З повагою,Світлана
Відповідно до ст. 28 Закону України «Про землеустрій»(далі - Закон),- фірма (організація),яка займається виготовленням документації відповідає за достовірність та якість документації. Тобто, остання повинна здійснити заміри, провести всі інші необхідні дії, які дадуть змогу правильно виготовити документацію на земельну ділянку. Також наголошуємо, що у замовників (Ваших сусідів) є змога контролювати виконавця по договору, щоб вона зробили документацію якісною та достовірною, відповідно до п. «е» ч. 1 ст. 27 Закону.
Автор: Віктор, Ternopil2015-07-06 17:27:28
Чи можлива зміна цільового призначення земель промисловості з розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту на виробничі приміщення без винесення питання на сесію депутатів селищної ради?
Згідно ч. 5 ст. 20 Земельного кодексу України Ви, як власник можете самі визначати вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель та в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою. Звісно, там є певні виключення, щодо окремих категорій земель, але вони не відносять до Вашої категорії.
Тому Вам для зміни виду використання земельної ділянки не потрібно звертатися до селищної ради за погодженням депутатів.
Автор: Людмипа, Lutsk2015-07-19 20:08:37
Земельна ділянка видідена рішенням сільської ради чоловікові, чоловік помер, як переоформити земельну ділянку
Лише через суд, за допомогою подання позовної заяви про визнання приватного права на нерухоме майно (земельну ділянку).
Автор: Гордій, Lutsk2015-07-28 17:17:29
За моєю заявою сільська рада виділила мені земельну ділянку під будівництво але як виявилось генеральний план села застарілий (65року) і навіть вулиці, на якій була виділена ділянка, в цьому плані не вказано тому я не можу приватизувати земельної ділянки. Вже збудував будинок самострой. Що порадите робити?
Визнайте право власності на нерухоме майно через суд.
Автор: Катерина, Rovno2015-07-30 13:53:16
Доброго дня!Скажіть будь-ласка скільки треба чекати ділянку під забудову будинку,я кщо заява була написана ще того року,і мені дуже обіцяли що дадуть цю ділянку ще коли займалася професійно спортом(Збірна України з велоспорту)зараз маю маленьку дитинку,хотілося б і мати свій будинок,купити землю змоги не маю,а от чекати надоїдає,завжди кормлять тільки обіцянками,але "своїм"чомусь дають ділянки,я не маю ніякої власності.Це про Городоцьку сільську раду в Рівненський області,дуже образливо коли їхні куми,свати,чи просто знайомі,які мають приватну власність отримують а я чекаю.
Нажаль, в Україні у більшості регіонах щодо питання виділення безоплатних земельних ділянок громадянам, пов'язана із корупційною складовою.
Більшість відповідей на Ваші запитання зможете отримати ознайомившись із нашою статтею "Оформлення права на приватизацію земельної ділянки".
Автор: Іванна, Lviv2015-08-30 19:02:24
Доброго дня. Скажіть як мені переоформити сертифікат на право на земельний пай. Сертифікат оформлений на діда(він помер). Ми оформили спадщину, є всі відповідні документи. Але сертифікат на пай не переробили, він далі на дідове імя. Як його (сертифікат) переоформити на моє імя, щоб отримати акт на земельну частку в майбутньому.
Зверніться із відповідною заявою до нотаріуса і у сільську (районну) раду за місцем знаходження паю, щодо переоформлення паю. До пакету документів додайте копію свідоцтва про прийняття спадщини і копію сертифіката.
Автор: Василь, Ternopil2015-09-04 10:19:50
Як оформити право власності на земельний пай за заповітом якщо загубився державний акт?
На початку поновити через архівний відділ за допомогою адвокатського запита чи запиту суду.
Автор: Александр, Kyiv2015-09-05 18:41:21
Добрый вечер.
Я с женой хочу приобрести пол дома(дуплекс), а в целевом назначение земли написано для строительства и обслуживания объектов рекреационного значения.(земля бывшего пионерского лагеря). В документах на дом будет звучать дом для отдыха. Чем это грозит? Можно прописаться в таком доме? И не заберут эту землю вместе с домом из-за не целевого использования?
По Вашему вопросу, мы бы Вам рекомендовали изменить целевое назначение земельного участка, при том, что такая возможность прямо предусмотрена ст. 20 Земельного кодекса Украины. Конечно, нужно будет обращаться в органы местного самоуправления, делать проект землеустройства отведения земельной делянки. Но все же это будет правильным, и Вы не будете переживать.
И еще, по поводу «чем может грозит» использование земли не по назначению, то согласно ст. 21 Земельного кодекса Украины, есть возможность в плоть до признания недействительным договор купли-продажи земли.
Автор: Антонина, Kyiv2015-09-09 16:07:36
Доброго дня. На моєму роиватизованому участку від мого колодця моєї труби проведена вода до трьох сусідів. Я хочу будувати будинок. Тому ця труба мені ні до чого. Оскільки колодець з лічильником свій я хочу перенести ближче до головної магістралі Але як бути з сусідами . Нормально провести собі воду вони не бажають. Водоканал за це братися не хоче .А труба аварійна. Якщо лопне то піде вода під будинок. Як бути. Нащо я маю право на своєму подвір"ї. У водоканалі сказали що труба не на їх балансі.
По вашому питанню можемо сказати наступне:
- так як земельний участок нажелить Вам, то Вы маєте повне право розпоряджатися ним за своїм розсудом (ч. 1 ст. 317 Цивільного кодексу України);
- також на Вашу користь тут те, що дана «труба» ніяким чином не відноситься до водоканалу, а сусіди, як ми розуміємо, також не мають ніякого відношення до власності на цю трубу;
-ну і головне, як ми розуміємо, немає ніяких домовленостей між Вами та сусідами щодо сервітуту, в порядку ст. ст. 401-406 Цивільного кодексу України.
Тому, Ви маєте повне право прибрати дану трубу, якщо вона дійсно в аварійному стані і загрожує Вашому майну.
Pages:  << Prev 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий