Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Земельні питання

Get advice >>
Pages:  14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Ірина, Khmelnitsky2016-09-06 15:55:17
Доброго дня! Бабуся померла 1,5 року тому, не залишивши заповіту на земельну ділянку (пай), що робити?
Через суд потрібно визнавати спадщину, поновлювати строк на її прийняття та оформляти на себе.
Ми можемо допомогти у складанні процесуальних документів, для цього зв'яжіться за телефонами вказаними на сайті http://zahist-prava.com.ua/
Автор: Григорьев Александр Владимирович, Kyiv2016-08-29 20:45:42
ИНВАЛИД ВОЙНЫ 2 ГРУППЫ. ПОМОЩЬ О ВЫДЕЛЕНИИ МНЕ ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА В КИЕВСКОЙ ОБЛАСТИ ДЛЯ ПОСТРОЕНИЯ ИНДИВИДУАЛЬНОГО ЖЫЛОГО ДОМА. СОГЛАСНО ЗАКОНА УКРАИНЫ.
Зверніться за інформацією щодо сладання і подання відповідного пакету документів (клопотанням) до Головного управління Держгеокадастру в Київській області (м. Київ, вул. Серпова, 3/14, каб. 101 - 103).
Автор: Сергей, Vinnitsa2016-08-08 09:41:02
Здраствуйте.Ситуация такая:сосед(юр.лицо) 15 лет назад выкупил земельный участок и здание, находившееся в залоге у налоговой за долги.Сосед утверждает, что он купил уже приватизированный участок, хотя по моим непроверенным сведениям, от получил госакт в 2006 году.Я проживаю по соседству более 30 лет. Не предыдущему, ни нынешнему собственнику акт согласования меж не подписывал, акт выноса границ я не видел, собственно и межевых знаков тоже.В этом году он начал строительство здания вплотную возле моего забора, построенного 13 лет назад(основание каменное, забор сетка) и требует перенести забор в среднем на 1,5 метра, мотивируя тем, что когда то эта земля принадлежала ему.Я этого полностью не отрицаю, может быть, так как при строительстве моего дома(более 30 лет назад) забор там вообще отсутствовал.Моя земля не приватизирована.
Подскажите мои действия в этой ситуации, какие документы и где запрашивать и т.п?
На дане запитання було надано платну письмову консультацію 11.08.2016 року. Щодо згоди на розміщення відповіді замовником не було надано.
Автор: Ніколай, Kyiv2016-07-01 12:46:13
Як оформити сплату за земельний пай,який знаходиться в с.Садківці ,МогилівПодільського р-н Вінницької обл. А я в Киеві?
Якщо мова іде про орендну плату за земельний пай, який використовується фермерським господарством, то Вам необхідно оформити договір оренди землі, зареєструвавши його в Держгеокадастрі. Усю процедуру, щоб не їхати нікуди, можна оформити за допомогою телефону та поштового зв'язку. Звісно ж, якщо відомі реквізити орендаря.
Якщо ж мова йдеться про сплату земельного податку, то з даним питанням також можете звернутись за допомогою до Державної фіскальної служби (податкової інспекції) за місцем реєстрації / проживання.
Автор: Наталч, Kherson2016-04-19 13:08:48
Доброго дня!Нещодавно ми з чоловіком купили земельну ділянку в сільській місцевості, на неї є кадастровий номер на 0,25 га, але ділянка більша 0,43га чи можемо ми приватизувати ці 0,18 га? Також там є старі будинок та прибудови, ми хочемо їх знести чи потрібно на це отримувати дозвіл і де? І коли ми їх знесемо то чи можна прописатися за цією адресою без наявності на ній будівель?
Можете приватизувати на того із членів родини, хто не приймав участі у безкоштовній приватизації земельної ділянки із цільовим призначенням: "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд".
Слід додати, що кожен громадянин, який має право на безоплатне отримання земельної ділянки, може скористатися ним один раз в житті по кожному виду земельної ділянки, відповідно до цільового призначення (ч. 4 ст. 116 ЗК України).
Будівлі не руйнуйте, якщо на них не має технічного паспорту БТІ та правоустановлюючих документів, спочатку відновіть їх.
Автор: Іван, Kyiv2016-03-22 07:54:20
Доброго дня.
Я приватний підприємець і маю в оренді на 10 років 0,18 га землі при належній мені майстерні. В договорі вказано, що для поновлення його на новий термін потрібно за два місяці до закінчення письмово повадомити орендодавця.
Запитання: 1. Що саме буде являтися письмовим повідомленням.
2. Чи можливо його ПОНОВЛЕННЯ без зміни відсоткової складової (на данний час я оплочую 3% згідно норми законодавства, чоча в договорі на момент складання вказувалось 2%. А серед мої знайомих ведуться розмови про підвищення ставок до 10 - 12%).
Письмове повідомлення - це офіційний лист, надісланий за допомогою поштового зв'язку з описом і фіскальним чеком або переданий під особистий підпис, штамп, тощо. Істотні зміни можуть вноситись до договору лише після укладання додаткової угоди.
Автор: Наташа, Ivano-Frankivsk2016-02-18 21:33:09
Добрий день! допоможіть будь ласка мені у такому питанні) Мої батьки купили в селі будинок і як до будинку має бути 50 сотиків землі (городу) чи ні? город є але він попереднього власника він тут зовсім не проживає і город не тримає. так скажіть чи є такий закон що до будинку повинно бути частка землі на те щоб садити картоплю і ін.?
Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України (далі – ЗК України), кожен громадянин нашої держави має повне право безоплатно отримати земельну ділянку із земель, які знаходяться у державній або комунальній власності.
Цією ж вищезазначеною статтею, визначені граничні розміри земельних ділянок, які можна безоплатно отримати, в залежності від їх призначення:
- для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;
- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
Тобто у Вашому випадку біля будинку має бути ділянка не менше 0,25 Га, для з'ясування обставин радимо звернутись із даним питанням до землевпорядника сільської ради або голови.
Автор: Олександр, Kyiv2016-02-18 15:05:12
Добрий день!
Я є співласником 1/2 житлового будинку 1946 р. будівництва.
Інший співвласник (сусід) має теж 1/2.
Моя земельна ділянка приватизована.
Через декілька років сусід теж приватизував ділянку (приблизно у 2007р)
По ділянці сусіда прокладено газову підземну трубу, яка проходить від магістралі по вулиці і біля стіни будинку виходить назовні у вигляді газового стояка. Від цього стояка газ розведений на всіх трьох сусідів (у кожного окремий лічильник, та окрема територія).
Чи мав право приватизувати ділянку сусід, коли газ був проведений задовго до приватизації, оскільки це порушує права інших співласників (сусід погрожує відключити газ)? Чи потрібні були дозволи інших сусідів на приватизацію? Чи потрібен був дозвіл газового господарства.
Чи можна ставити питання про скасування приватизації на тій підставі що були порушені права інших співласників?
Поставити питання щодо скасування державного акту на приватизацію земельної ділянки можна через позовну заяву до суду, але виникає питання доцільності, оскільки наразі суттєво виросли ставки судового збору, складання та написання позовної заяви та усіх супутних клопотань, заяв, скарг, тощо не є безплатною послугою.
Радимо звернутись до газопостачальної організації щодо наміру сусіда незаконно втрутитись в роботу газового обладнання, оскільки це прерогатива вищезазначеної організації, а ви є більше зацікавленими сторонами.
Автор: Володимир, Ivano-Frankivsk2016-02-04 14:21:18
Доброго дня! Мене цікавить наступне питання: у нас в селі є земля із призначенням "для ведення особистого селянського господарства"; скажіть будь ласка, чи можливо на такій землі висаджувати багаторічні насадження, як от туї чи смородина (для власного використання і, можливо продажу)?
Можливо, але лише на його частині.
Автор: Роман, Lviv2016-02-02 17:43:10
Доброго дня в мене така справа в мене є всі документи на отриманя землі під будівництво но місцева земельна комісія відмовляє в дозволі на будівництво не маючи вагомих підстав на це порадьте що робити
Читайте уважно земельне законодавство, правильно підготуйте і подайте пакет документів, після спливу місячного терміну подайте позовну заяву до суду щодо зобов'язання вчинити дії.
Pages:  14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий