Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Виконавче провадження

Get advice >>
Pages:  << Prev 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 
Автор: Виталик, Khmelnitsky2012-04-12 07:32:31
Заочним рішенням, про яке нам нічого не було відомо, було задоволено позов про стягнення боргу. Виконавчий лист направили на ДВС, після відкриття виконаавчого провадження (як дізналися про заочне рішення) ми направили заяву в суд щоб нам прислали копію заочного рішення. Після отримання рішення ми написали заяву про перегляд заочного рішення. Нам надійшла ухвала про прийняття до прозгляду. Написали заяву в ДВС щоб повернули виконавчий документ до суду що його видав, так як поновлений строк на апеляційне оскарження по ч. 1 ст. 48 ЗУ Про виконавче провадження. ДВС нам відмовляє мотивуючи це тим що ми подали заяву про перегляд заочного рішення а не апеляційну скаргу, але ж ЦПК України передбачено перегляд заочного рішеня (для відповідача) судом що його виніс. Чи правомірна відмова ДВС в знятті арешту з майна? Якщо так то які потрібно вчинити дії щоб зняли арешт з майна?
Відповідно до частини 1 статті 26 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі якщо рішення, на підставі якого видано виконавчий документ, не набрало законної (юридичної) сили, крім випадків, коли воно у встановленому законом порядку допущено до негайного виконання. В нашій ситуації виходить, що рішення не набрало законної сили. Чи не так? Дії ДВС?
У Вашому випадку, поки Ви не розписались за отримання заочного рішення у відділенні поштового зв'язку, рішення не набрало законної сили. Тому слід підняти матеріали в суді і поглянути хто отримував рішення на руки або був знайомий про його наявність.Адже, якщо рішення не набрало законної сили, суд не мав право позивачу видавати виконавчий лист.
Звідси слідує, що Державна виконавча служба діяла законно. Підійміть матеріали виконавчого провадження перевірте строки подання та відкриття на всякий випадок, може щось цікаве виясниться.
Отже,потрібно оскаржувати дії суду, а не працівників ДВС, така наша думка. Більш впевнено можна буде сказати ознайомившись із матеріалами справи, звісно ж ця послуга не безкоштовна.
Можемо запропонувати, як найвигідніший і дешевший вихід - дистанційний аналіз документів, які Ви висилаєте у цифровому форматі (фотокопія або просканована), написання заяв, скарг тощо.
Автор: Надя, Sumy2012-06-12 15:11:20
Добрый день!Во время кризиса ежемесячно перестала платить кредит на машину!!!по возможности оплачивали,не всю суму,в итоге исполнительная служба забрала авто(залоговое)вопрос:могу ли отсудить автомобиль?Т.к. машина нужна для работы??
И Вам вопрос на основании какого документа действует исполнительная служба? Если это решение суда на основании которого был выдан исполнительный лист, то предпринимать все возможные меры нужно было в судах двух инстанций. Если же это приказ, сокращенная форма судопроизводства, то нужно его обжаловать его в течении 10-ти дней с момента вынесения (если присуствовали на суде), получения копии из заявлением ч. 2 ст. 104 ЦПК Украины.
Автор: андрій, Lviv2012-09-07 14:54:50
Добро дня!Мін.юстиції подало у серпні 2012 клопотання про виконанна рішення польського суду про примусове стягнення з мене аліментів в сумі 500 злотих(220 дол.)від 2003р.Повістка на суд 2003р мені вручена,пояснення та заперечення я написав а також оскільки я не визначив свого представника в польському суді,порохання повідомити про рішення,щоб я міг його оскаржити.Додана довідка про те що станом на 2003р я бзробітний.З 2003р аж до тепер я ніякоі інформації не отримував.А зараз примусове стягнення величезної суми якої я ніколи не заробляв і не зароблю!Що робити в мене дитина 9 років та мама інвалід 2 групи.Дякую
Для початку на нашу поштову адресу надішліть відскновані документи по даній справі. Для аналізу.
Автор: виталий, Kherson2012-09-08 13:19:58
Забрали авто по гендоверенности на штрафплощадку,по причине ареста майнау хозяина,платить он не хочет,расписка что я отдал за авто деньги имеется
Нужно готовить иск в суд по возврату денег за авто. Конечно если была грамотно составлена расписка.
Автор: Вікторя, Kyiv2012-09-18 12:55:13
Доброго дня. Прошу проконсультувати мене в наступній проблемі. Я маю 7 кредитів(про їх походження дякую своєму колишньому чоловікові, але це не по справі), деякі банки подали до суду, мене викликали в Виконавчу службу на примусове погашення заборгованості. Сума по двом кредитам 35 тисяч гривень Погасити я не маю змоги у добровільному порядку зразу два кредити, я запропонувала погашати частинами відповідно до моїх заробітків. Вони не погодились, повідомили, що чекають відповідь з МРЕО щодо власності авто. Інспекторові відомо, що нерухомого майна у мене намає, я не являюсь ні власником ні співвласником,авто теж немає. Повідомили, що прийдуть конфісковувати майно. В данному будинку прописані окрім мене ще швсть чоловік, власником єдиним є батько, також прописано двоє діток по 4 роки та бабуся пенсіонерка та "дитина війни". Повідомте ені, яким чином можуть конфіскувати майно, де я прописана, якщо там прописано ще 6 чоловік і майно мені не належить. Я маю сина 4-х річного та живу без чоловіка, ми розлучені, аліменти офіційно не сплачує дитина повністю на моєму утриманні. Якщо у мене немає чого забрати, дії виконавчого відділу? До чого треба бути готовою, що робити. У мене дійсно немає грошей сплачувати кредити так як вони вимагають, я сплачую по 150 грн щомісяця, все що я можу. Заробітня плата яку я отримую, невіть на двох з сином немає мінімалки щомісячної, визначеної законом.
Якщо немає грошей сплачувати, є дитина 4-х річна і немає майна, що робить Виконавча служба потім? Куди звернутись? Банк на зустріч не хоче йти. В якому випадку можуть вираховувати з заробітньої плати? Який відсоток, враховуючи, що дитина на моєму утриманні?
Вікторіє, якщо Ви в будинку лише прописані і не є його співласником, то ні державний виконавець, а ні хто будь інший не має права нічого конфісковувати. Повідомте виконавчу службу, що окрім особистих речей Вам нічого не належить. Батька повідомте, щоб не впускав навіть через поріг. Якщо виконавець буде не коректно себе вести викликайте наряд міліції щодо не законного проникнення в житло, або взагалі не відкривайте двері.
Виконавчий лист не дає право щодо примусового відкриття дверей, лише рішення суду.
Автор: Оксана, Kyiv2012-09-19 16:46:29
Рішенням суду з бувшого чоловіка було стягнуто на мою користь аліменти на утримання дитини. Виконавчий лист я подала на виконання, а потім на прохання боржника написала заяву про зупинення виконавчого провадження. на заяву про відновлення стягнення державний виконавець мені відмовив відновити провадження на підставі п.1 ст. 40 ЗУ "Про виконавче провадження". що мені робити, щоби все-таки отримувати аліменти?
Оксано в ч. 1 ст. 40 ЗУ "Про виконавче провадження" (закон із останніми змінами) йдеться про оголошення розшуку. В законі до 09.03.2011 року в цій же статті йдеться про повернення виконавчого листа стягувачу. Нам не зрозуміло, коли саме було Вам відмовлено. Для з'ясування істини радимо зателефонувати до нас за контактним номером (044) 221-55-41 домовившись про консультацію в офісі (взявши усі матеріали по справі).
Автор: Светлана, Poltava2012-10-04 11:53:02
Доброго дня!У мене запитання-я розлучилася з чоловіком,аліменти назначені з 2010 року- дитина проживає на моєму утриманні аліменти не платить.У державній службі кажуть він непрацює і вертають мені виконавчий лист щоб я зверталася у соцзабез а що робити мені коли і тут відмовлять???Коштів у мене немає наймати Юриста хто мені допоможе???
Відмову потрібно оскаржувати на керівника ВДВС у 10-ти денний термін після винесення та суд. Зверніться зі скаргою до прокуратури та попередньо записавшись на особистий прийом, і місцевих депутатів перед виборами це актуально.
Звернутись до Управління соціального захисту населення із відповідною заявою буте також не зайвим. Також зверніться до Голови адміністрації (ради) про в сприянні у виділенні допомоги.
Головне не здавайтесь і не бійтесь лишній раз про себе нагадати місцевим можновладцям. Адже за один похід чи заяву нічого не вирішиться.
Автор: Анатолій, Kyiv2012-10-10 20:22:04
Доброго дня! Поясніть будь-ласка сутність нової редакції Закону України «Про виконавче провадження», статті 54 - Звернення стягнення на заставлене майно. Раніше стаття 52, а саме виключено із статті право державного виконавця звернути стягнення на інше майно боржника. Чи це означає, що стягнення може бути впроваджено виключно на предмет застави, чи ні? Як ця норма Закону діє на практиці?
Дана норма ст. 54 Закону України «Про виконавче провадження» стосується лише правовідносин між стягувачем-заставодержателем і особи, що підписала договір застави.
На договір заставного майна пишеться викнавчий напис нотаріуса і майно через виконавчу службу виставляється на аукціон.
Автор: Олег, Lviv2012-11-05 23:32:00
Після ДТП програв суд.Маю відшкодувати 80000 грн.Прийшов лист з ДВС який я отримав 1 вересня 2012року,я зявився 4 вересня і мені дали на добровільне погашення боргу 10 днів з моменту отримання листа з ДВС,в разі не сплати погрожували продати квартиру.Я сказав що такий короткий срок не зберу потрібної суми,виконавець порадив написати заяву до суду на відстрочку виконання рішення.заяву подав 7 вересня.суд відбувся 30 жовтня в якому мені відмовили в відтермінуванні.після чого я хотів в знати в держ.виконавця скільки я маю ще часу щоб не було стягнуто виконавчого сбору.виявилось що держ службовець не дочекався ухвали з суду 3 жовтня 2012 року відкрив виконавче провадження після чого я автоматично повинен сплатити 8000 грн виконавчого сбору,хоча на момент відкриття провадження мною вже була сплаченна частина боргу в сумі 30 000грн.Про заяву до суду і сплату боргу держ виконавець був повідомлений.
Питання чи мав право держ.виконавець починати провадження до ухвали суду?І чи не враховуетса на виконавчий збір сума сплачена до початку відкриття виконавчого провадження?І ще Постанова підписана іншим держ виконавцем,а не тим що займается моею справою.
наперед вдячний за відповідь.
Звісно ж державний виконавець мав на те законне право, адже у відповідності до ст. ч. 2 ст. 25 Закону України "Про виконавче провадження" державний виконавець зобов'язаний протягом 3-х робочих днів винести постанову про відкриття виконавчого провадження з моменту реєстрації заяви із виконавчим документом, який було подано стягувачем. Суму 10% виконавчого збору автоматично було призначено з моменту відкриття виконавчого провадження.
Тобто вирішення питання 10% потрібно було вирішувати до відкриття виконавчого провадження.
Автор: Юлия, Kyiv2012-11-28 16:44:01
Здравствуйте:! в июне прошлого года нашу квартиру ограбили, взяли деньги, очень приличную сумму. В тот же день задержали по подозрению виновную в этом преступлении. В апреле этого года суд вынес приговор: признал ее виновной в совершении преступления и назначил наказание в виде лишения свободы, а также присудил взыскать с нее украденные деньги.
взяв исполнительные листы в суде, мы обратились в исполнительный комитет по месту пребывания заключённой и написали заявление. Но государственный исполнитель отказал нам в принятии к исполнению и в открытии производства по данному делу по следующей причине: "учитывая, что Киевское СИЗО(место, где содержится осужденная) не производит каких-либо начислений и удержаний с осуждённых, и должник через Киевское СИЗО не получает каких-либо доходов на которые возможно обратить взыскание за исполнительным документом является обстоятельством, которое исключает осуществление исполнительного производства."

Хочу уточнить, что виновная является гражданкой России, безработная. на территории Украины, насколько мне известно имуществом не обладает.

Подскажите Как быть в такой ситуации:? Предусмотрен ли в законодательстве механизм взыскания с лиц, имеющих гражданство другой страны (в данном случае России):? Были ли уже прецеденты:?
Есть только 10 дней на обжалование постановления об отказе в открытии исполнительного производства, стоит ли его обжаловать:? или куда следует обратиться в данной ситуации:?
Спасибо, Юлия
Юлия, ситуация у Вас действительно не простая, ведь законодавством Украины не отригулирован механизм возмещения ущерба пострадалой стороне в уголовном праве, касаемо иностранцев. Да и наших, у которых за душой не гроша. В любом случаи постановление обжалуйте через суд выносивший решение и паралельно начальнику исполнительной службы.
Pages:  << Prev 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий