Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Цивільні правовідносини

Get advice >>
Pages:  << Prev 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 
Автор: Ольга, Lutsk2014-12-22 10:51:13
Доброго дня.Підкажіть,чи можу я отримувати соц.допомогу (малозабезпечені),якщо моя з/п становить 1500 грн.в місяць без відрахувань,сума аліментів 300 грн в міс.Дитині 14 років. Дякую за відповідь.
Зверніться із відповідною заявою на ім'я начальника Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Автор: Луцьк, Kyiv2014-12-23 20:42:34
бил обманут при интернет покупке.перевел деньги, получил товаре совсем другой конфигурации.скажите какие статьи регламентируют эту ситуацию?
Обратитесь из заявлением в районное управление милиции, уведомлением о преступлении в прокуратуру и Управление по борьбе с киберпреступностью (01024, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10, тел. (044) 254-93-64; 254-93-32, веб-сайт: cybercrime.gov.ua.
Автор: Юрій, Poltava2015-01-09 18:22:34
Добрий день.
Скажіть, будь ласка, які документи треба подавати до суду, щоб довести проживання з померлою особою однією сім"єю протягом п"яти років, скільки треба свідків, як довго триває така процедура, яку треба заяву абощо, скільки це коштує в суді?
Дякую за відповідь.
Доброго дня Юріє!
Підтверджуючими документами (доказами) спільного проживання є:
- форма 3 (якщо були зареєстровані за однією адресою);
- акт обслуговуючої організації, міської чи сільської ради;
- письмові пояснення сусідів;
- договори (на телефон, інтернет, тощо) укладені на особу, яка проживала із померлою особою останніх п'ять років.
Щодо вартості послуг та часу, який потрібно витратити на вирішення Вашого питання, радимо звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Автор: Ольга, Kharkov2015-01-16 16:25:37
Здравствуйте! Мы с мужем прожили 9 лет не в официальном браке.2 года назад купили дом,но оформили,как завещание на мужа,но у меня есть расписка,что мы платили деньги. Я ушла в этом году от него,но он сказал,что от дома и из дома я ничего не получу. Какова моя доля в совместно нажитом имуществе. С нами жила несовершеннолетняя дочь моя от первого брака. Спасибо заранее за ответ.
Не понятно, от имени кого было оформлено завещание на мужа? Как Вы могли купить дом по завещанию? Был ли договор купли-продажи? Если у Вас на руках подтверждающие документы (квитанции из банка, договора по депозитам, по кредитам) выплаты с Вашей стороны кроме расписки? Были ли прописаны дети в даном доме?
Советуем обратится за помощью к нашему адвокату по гражданским делам по телефону (067) 917-85-56. Который может минимум предоставить информационную и практическую дистанционную поддержку.
Автор: Дмитро, Kyiv2015-01-28 15:02:15
Доброго дня.
Чи надає ваша фірма антиколекторські послуги?
Так надає. Більш детальна інформацію можете дізнатись у наших адвокатів чи юристів.
Автор: Андрій, Lutsk2015-02-10 23:10:37
Чи можна повернути майно діда,який був емігрований в часи ВВВ з Польщі.Залишились деякі документи,а саме:еміграційний картка,страховкі,рахункі ощадних касс,план ділянкі на якій знаходились:будинок,велика конюшня,землі.Ще є якісь документи завірені польськими нотаріусами.Всі документи на польській мові і з мокрими печатками.
Це можливо, але потребує неймовірних зусиль, коштів та часу.
Автор: Віталій, Ternopil2015-02-20 15:43:32
Доброго дня, підскажіть що робити. Моя бабуся взяла своєму синові кредит в банку10000грн на те щоб він виплатив свій кредит який брав раніше на автомобіль, вона брала кредит при умові, що він буде платити за нього, він платив лише кілька місяців, на даний момент блисько 8 місяців за кредит не зроблено ні одного платіжу. З банку постійно телефонують, присилають листи на даний момент щоб закрити кредит потрібно заплатити більше 20000грн. Зараз банк направляє справу до суду. Скажіть, що робити як примусити його платити за кредит, адже всі гроші із кредиту пішли йому.
Заберіть автомобіль, продайте його самі, поверніть гроші банкові. Попередньо домовтесь із банком про перерахунок штрафних санкцій, оскільки вони є не співрозмірними із тілом кредиту.
Автор: Наталія, Ternopil2015-02-25 23:41:07
Добрий день.Якщо чоловікові неприходила повістка в АТО чи може він без проблем поїхати на роботу закордон і чи є такий закон якщо маєш повістку то на границі непускають? Щиро дякую!
Може їхати без проблем, обмежень у пересуванні не має і бути не може. У випадку затримання на пункті пропуску у зв'язку із тим, що є мобілізованим і повинен отримати повістку, нехай телефонує на телефон гарячої лінії Державної прикордонної служби України (044) 527-63-63 або надсилає звернення на електронну адресу: E-mail: dovira@pvu.gov.ua .
Автор: Олег, Kyiv2015-05-15 15:37:04
Чи можу я стати опікуном тітки іваліда 2 групи і при цьому бути працевлаштованим офіційно? Та чи може вона сама обрати опікуна якщо наприклад її син з цією задачею не справляється???
Як ми розуміємо, син Вашої тітки вже призначений опікуном, а тому спочатку потрібно оскаржити дії сина до органу опіки і піклування, а це може зробити, як Ви особисто, так і Ваша тітка, згідно п. 4.13 Правил опіки і піклування (далі – Правила), затвердженого Наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.99 N 34/166/131/88. В наслідок такого оскарження, син може бути звільнений від опікунських обов’язків, і Ви зможете бути призначеним опікуном (п. 5.2 Правил).
По-друге, що стосується працевлаштування, то тут треба брати до уваги п.3.2 Правил, де наведений перелік умов, за яких особа не може бути призначена опікуном. В цьому переліку не має будь-якої згадки про працевлаштування, а тому змога працювати і буду опікуном є.
Автор: Тетяна Літковець, Rovno2015-05-19 20:09:38
Ми з чоловіком і двома дітьми 12 років приписані в частині будинку власником якої є одинока жінка яка перебуває за кордоном. Довгий час вона не відповідає (3 роки). Та вже вряд чи вона жива. Родичів не має, контактактів ніяких також. Всі будинкові книжки знаходяться в мене на руках.
чи маю право я подати заяву на проголошення людини померлою, і успадкувати з сімєю частину хати.
Єдиним варіантом успадкувати частину будинку, у Вашому випадку, є змога спадкувати за законом, в порядку передбаченому ст. 1264 Цивільного кодексу України. Тобто, якщо ви проживали з цією жінкою 5 років (однією сім’єю) Ви матимете право подати заяву про прийняття спадщини. Щодо оголошення жінки померлою, то тут слід брати до уваги ст. 46 Цивільного кодексу України та главу 4 Цивільного процесуального кодексу України. Підставами визнання особи померлою будуть відсутність її протягом 3років у місці постійного проживання, а також свідчення осіб (родичів, співробітників тощо), які можуть дати свідчення про фізичну особу. Цих осіб встановлює суд, який додатково ще запитує відповідні організації за останнім місцем проживання відсутнього (житлово-експлуатаційні організації, органи внутрішніх справ або органи місцевого самоврядування) і за останнім місцем роботи про наявність відомостей щодо фізичної особи.
Pages:  << Prev 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий