Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Цивільні правовідносини

Get advice >>
Pages:  << Prev 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 
Автор: Олександр, Kyiv2012-08-02 16:10:05
Добрий день!
Вибачте що можливо не по темі, але загубилася посилка укрпошти, не доїхала до мене з Америки!
На всі звернення відповідають одне: це вже все, вам ніхто не допоможе, ви її не знайдете!
Хочу у Вас поцікавитись чи є якась можливість вплинути на укрпошту, можливо заява в міліцію, чи в прокуратуру!
Можливо підкажете куди ще можна звернутися про допомогу!
Я готовий навіть заплатити винагороду тому хто найде мою посилку 400грн.

З повагою, Олександр!
Спочатку зверніться до начальника відділення укрпошти із відповідною заявою, зі скаргою до Міністерства транспорту та зв'язку України, зі скаргою до прокуратури, а в кінцевому результаті до суду.
Автор: Ірина, Rovno2012-08-03 16:50:01
Скажіть будь ласка в який краще піти вуз навчатися.....Острозька акдемія чи Київський університет права НАН УКраїни????
Без сумніву Острозька академія.
Автор: Валентина, Chernivtsi2012-08-12 13:32:42
Доброго дня. Підтримайте або спростуйте будь-ласка мою думку: в цивільній справі по визнанню договору купівлі-продажу ж/б недійсним, суд визнав за єдиний належний доказ висновок судово-психіатричної експертизи, яка проводилась за клопотанням неналежного позивача, жодні інші докази (покази свідків, нотаріуса) до уваги не взяті. Наші заперечення грунтувались на тому, що даний висновок експертизи не може взагалі розглядатись як доказ, адже він не заявлявся стороною процесу за ст.145 ЦПК, а тим більше не може бути беззаперечним доказом у справі. Суд першої інстанції та апеляційний все ж таки вважають інакше і тому визнали договір недійсним. Яка Ваша думка і чи варто звертатися до касаційної інстанції.
Ми вважаємо, що завжди варто іти до кінця.
Автор: юрій, Khmelnitsky2012-08-30 11:17:59
доброго дня!!
скажіть, які потрібні документи для бідівництва будинку?
Для початку будівництва будинку потрібні наступні документи:
- рішення місцевого органу про виділення земельної ділянки під забудову або державний акт на земельну ділянку із цільовим призначенням земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;
- затверджений проект будинку; - дозвіл про початок робіт.
Автор: Богдан, Poltava2012-08-30 11:29:30
Здраствуйте. Один мой знакомый вписал меня в анкете в банке на получения кредита,что я его знаю без моего ведома. у него уже просрочен платеж по кредиту,в связи с этим служба безопасности банка его ищет и напрягает меня. вызывают на суд чтоб я подписал какую-то бумагу, но грозят мне что если я не приеду, то могу быть как соучасник. Повестки на руки не выдавали все по телефону. На суд ехать в Киев для меня это накладно и по деньгам и по работе. Вопрос: Если я не поеду чем это все мне грозит? Заранее спасибо!
Наш Вам совет никуда не надо ездить и ничего не подписывать.
Автор: Ірина, Kyiv2012-08-30 18:04:53
Мій дідусь помер 16 років назад,і у нього залишилася ощадна книжка з часів СССР,коли він помер,то моя бабуся не переоформила її на себе,питання таке:зараз можна ще переоформити книжку на мою бабусю(це його дружина)?
Це можливо, якщо доведете, що Ви являєтесь спадкоємцем і маєте право на отримання компенсації вкладів в Ощадбанку.
Автор: Занько Анна, Poltava2012-08-31 13:38:38
Здравствуйте, меня зовут Анна, мне 21 год, я инвалид детства 1ой группы (в 3 года упала с высота 5го этажа), передвигаюсь с помощью инвалидной коляски. Работаю бухгалтером. Проживаю с бабушкой, которая меня выживает из квартиры. Я не знаю, что мне делать, моей пенсии и зарплаты не особо хватает на съём жилья, но и нервы тоже не резиновые, жить с бабушкой. КАК МНЕ ПОЛУЧИТЬ ХОТЯ БЫ КАКУЮ НИБУДЬ КРЫШУ НАД ГОЛОВОЙ?
Анна Вам нужно обратится из жалобой в опекунский совет и прокуратуру по месту жительства, в добавок обратитесь к родственникам за помощю и чтоб облагорозумили бабушку. К тому же из 1 групой инвалидности к Вам должен быть прикреплен опекун, кто он узнайте в опекунском совете.
Также при каждом нападке бабушки вызывайте с мобильного милицию по 102 (угроза жизни) и психоатрическую бригаду скорой помощи.
Автор: Марія, Chernivtsi2012-09-06 09:57:51
Доброго дня! ситуація наступна: після цивільного шлюбу в мене народилася дочка. Прізвище і по-батькові в неї чоловіка. Справа в тому, що зараз він нас покинув і виїхав на ПМЖ в Італію. Скажіть будь-ласка чи можна змінити прізвище дитини на моє без його згоди? що для цього треба зробити, до кого звернутись?
Прізвище можливо змінити через РАЦС,їх відмову потрібно буде оскаржувати у вищих органах та суді.
Автор: Костянтин, Poltava2012-09-17 22:44:03
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, якщо я відкликаю генеральну довіреність розпоряджатися автомобілем, то чи втрачають силу інші, видані на її підставі, генеральні довіреності? Дякую.
Документи, що були офрмленні до моменту відкликання генеральної довіреності будуть діючими. Адже їх оформлення було законним.
Автор: Марина Михайловна Щербак, Dnepropetrovsk2012-10-12 19:01:11
как можно вернуть неосновательно полученные от меня деньги в размере 1000 грн. Каким законом Украины регулируется этот вопрос?
Обратитесь за устной консультацией, по телефону за 40 грн., за телефоном "ЗАЩИТЫ ПРАВА" - (099) 436-21-72, поможем.
Pages:  << Prev 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий