Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Цивільні правовідносини

Get advice >>
Pages:  22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 
Автор: Тетяна , Kyiv2017-05-16 14:33:09
Добрий день! Потрібна допомога у складанні колективної заяви громадян в місцеву, районну, обласну адміністрацію щодо вирішення питання електрофікації території, що підлягає комплексній забудові у с.Малютянка Києво-Святошинського р-ну.
Чи є у Вас створена офіційно ініціативна група, яка може представляти інтереси громади с. Малютянки, відповідного мікрорайону? Скільки входить туди громадян? Яким документом це підтверджуєтья? Ми б радили звернутись Вам за консультацією до адвоката.
Автор: Лариса Даниленко , Sumy2016-06-25 09:01:22
Чи можливо змінити в свідоцтві про народження дитини запис по батькові без закінчення ович ?

Як це зробити? Начальник відділу реєстрації сказала:" Повинно бути з " ович" закінченням в імені по-батькові "
Подайте відповідну заяву до районного суду за місцем реєстрації.
Автор: Людмила, Poltava2016-06-12 10:16:08
Я позбавляю колишнього чоловіка батьківства(дитині 14 років).Завідуюча дитячим садочком надала колишньому чоловікові довідку,що протягом перших 4 років він навідувався до садочка,але це брехня(є мами і діти,які ходили з сином у садочок і можуть це підтвердити).Хочу поскаржитися на завідуючу.Підскажіть,яа це зробити.
Зверніться із відповідною скаргою до територіального Управління освіти та Райдержадміністрацію.
Автор: олег, Lviv2016-06-09 21:28:28
сусідка зверхньо поводилась до моєї сімї певний час, прогнала моїх дітей з спільного подвіря вибивши їх. недавно висміювала до сусідів мене. все терпів її яби нневипив піля роботи бакал пива і побачив як вона кричала на мого сина дошкільного віку. я тоді її облаяв за що вона подала скаргу. щомене тепер чекає. незнаю що робити чи подавати зустрічну скарга?
Давно потрібно було подати скаргу на сусідку або сідати з нею за стіл переговорів щодо не допущення з її боку неприпустимої поведінки по відношенню до Вашої родини.
Автор: Олександр, Kyiv2016-06-02 17:34:16
Хочу подати позов на боржника. Не віддав кошти по розписці. Мені можна відразу подати позов чи треба претензія? І скільки це у Вас коштуватиме?
Спочатку надішліть нам на електронну пошту фото/сканкопію розписки.
Автор: Андрій, Kyiv2016-04-13 18:51:04
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яким чином оскаржити розписку проотримання суми в борг, якщо в розписці повністю не зазначено паспортних даних та не зазначено ід.номеру ні позичальника, ні позикодавця. а сму запозичених коштів прописом написано чорок чотири, цифрами - 44 000. Яка судова перспектива? Заздалегідь вдячний.
Судової перспективи у розписці, яка не має паспортних даних позичальника, ідентифікаційного коду, не зазначено суму цифрами та прописом, дату до якої боржник зобов'язується повернути борг, місце складання розписки, число, підпису із розшифруванням хто підписується, тощо, не має взагалі.
Автор: Лилия, Kyiv2016-03-21 11:33:45


Здравствуйте у меня к вам такой вопрос! Как правильно оформить опекунство над родным братом он болеет около 25лет шизофренией была2 потом 3-я группа инвалидности ,сейчас потерял паспорт я помогла ему его сделать и принудительно его положили в больницу он был в очень тяжёлом состоянии , месяц пролежал агрессию убрали и хотят выписывать мы его боимся он опасен для окружающих и для семьи хотя мы его практически не видели больше 20лет что бы его поселить в интернат мне нужно оформить опекунство. Дом дарственно оформлен на меня 9.5лет назад в 2008 брат его поджёг мы его отстроили .
Сначала Вам нужно через суд признать его недееспособным, а затем лишь заручившись поддержкой Управления труда и социальной защиты населения и опекунского совета подать на суд и оформить опекунтсво. Посколько, этот процес не есть простым и трудоемкий, рекомендуем обратиться за помощью к специалистам права (адвокат / юрист) "Защиты Права" по телефонам указанным в разделе "контакты".
Автор: Юлия, Kyiv2016-03-09 15:36:53
Могу ли я получить консультация юриста по вопросам военкомата?
Можете, Вам нужно было оставить вопрос здесь, поставив галочку, что готовы оплатить консультацию.
Автор: Тетяна, Nikolaev2016-02-26 07:28:03
Доброго дня! В мене така ситуацція, в 2011 році державним виконавцем не виконано ухвалу суду, щодо зняття арешту з мого автомобіля. Коли тепер, звернувшись до ДВС, мені відмовили в виконанні даної ухвали, мотивуючи це тим, що пройшов термін три роки і документи знищено.
Я звернулась до суду. Прийнято вішення на мою користь, але вказано, що зняти обтяження має ДП Інформаційний центр. Як з"ясувалось такої організіції вже не існує. Підскажіть, будь-ласка, що мені далі робити? Чому помилки державних виконавців я не можу виправити вже більше 4 місяців?
Спробуйте із даною ухвалою суду, яка має бути із мокрою гербовою печаткою, із зазначенням, що набрала законної сили, звернутись до приватного нотаріуса, можливо він зарадить. В протилежному випадку знову іти до суду за новою ухвалою.
Автор: Віталій, Cherkasy2016-02-10 11:29:42
Я є депутатом міської ради. Відповідно до статті 34 Конституції України ("Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір."), статті 7 Закону України "Про інформацію" ("Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації.") та статті 302 Цивільного кодексу України ("Фізична особа має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.") кожну сесію відкрито фільмую на власний телефон (який розміщую на тринозі). На останній сесії міський голова заборонив вести відеозапис, мотивуючи, що в регламенті міської ради не вказано, що депутати мають право фільмувати сесію.
Прошу роз’яснити, чи є підставою для заборони депутату вести відеозапис сесії відсутність в регламенті місцевої ради пункту, яким дозволялося б депутатам вести відеозапис.
На дане питання було замовлено платну послугу. Але оскільки оплати не надійшло надаємо відповідь стисло без посилання на норми права.

Якщо не має рішення міської ради про проведення такої-то (та дати) закритої сесії, а також в регламенті також нічого не вказано про заборону, то вести відеозапис нічим не забороняється. Оскільки в регламенті кожної міської ради має бути зазначено про представників ЗМІ, які безперешкодно мають право знімати сесію, окрім закритих засідань, та не заважати проведенню роботи.
Pages:  22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий