Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Пенсія. Пільги передбачені законом

Get advice >>
Pages:  << Prev 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 
Автор: мукачево, Uzhgorod2015-07-16 17:00:09
після розводу суд залишив мені на виховання двох дітей.чи маю я право на додаткову соціальну відпустку і згідно якого закону
У відповідності до ст. 19 Закону України "Про відпустки" визначено, що працівникам, які мають дітей віком до 15 років, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів. Тобто мінімум 14 календарних днів, які ще й обов'язково оплачуються.
Автор: оля, Lviv2015-07-21 20:45:59
в 2012 році подала на алементи на колишнього чоловіка, він не сплачував,і йому відмінили так як він був судимий і їх додали до його судимості,в червні 2015р позбавила його батьківських прав. проживаю батьками-пенсіонерами, майна за собою не маю, отримую мінімальну зарплату, яку допомогу я можу отримати?
Зверніться письмо до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Автор: Наталія Василівна, Kyiv2015-09-02 15:46:26
Чи має право на пільги по сплаті комунальних послуг донька учасника АТО. Посвідчення УБД внаявності. Донька 1995 року нарадження, навчається на стаціонарі НАВС ,не працює, не заміжня, власних дітей не має.
Згідно п. 5 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветерани війни (АТО) самі по собі мають право на 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання.
Але якщо Ви проживаєте окремо від батька, то Вам особисто така пільга не може бути призначена.
Автор: Любов, Kyiv2015-09-03 13:05:46
Я вдова Чорнобильця 2 кат. смерть якого пов’язана з виконанням службових обов’язків з ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Підскажіть будь-ласка у якому віці я можу оформити пенсію, згідно ст.16 я можу вийти на пенсію у 50 років. Раніше на 5 років. Чи це вірно чи ні?
Не зовсім зрозумілу на яку норму посилаєтесь Ви, на який саме нормативно-правовий акт… Але ми Вам можемо сказати, що згідно з ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», право на зменшення пенсійного віку мають особи, які є учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС а також особи, які є потерпілими від Чорнобильської катастрофи.
Автор: Елена, Zhytomyr2015-09-05 21:18:03
Доброго дня.
Чи можливий вихід на пенсію із зниженням пенсійного віку потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи,категорія-3 (посвідчення серія Б, який постійно працював чи працює, або проживає чи проживав в зонах безумовного (Обов"язкового) відселення у 1987-1992), видане 26.03.1993р.
Дата народження - 01 серпня 1964р. Чоловіча стать.
Постійне місце проживання в другій зоні безумовного (обовязкового) відселення з 25.12.1987р по 13.11.1992.(4 роки 10 місяців 19 днів)
Працював на підприємстві, що відноситься до другої зони безумовного (обовязкового) відселення з 12.12.1984 по 04.08.1986р та 02.12.1986р по 13.11.1992р. (5 років 2 місяці 14 днів).
Повідомляємо Вам, що згідно п. 2 ч. 1 ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також посилаючись на ті інформацію, яку Ви надали, пенсійний вік може бути знижений на 4 роки та додатково 1 рік за кожний рік проживання, роботи, але не більше 9 років.
Автор: Оксана, Lviv2015-09-07 15:02:41
Добрий день! У мене помер чоловік, я залишилась з двома малолітніми дітками які ходять у дит.садочок, чому діти не мають ніякої пільги, що мені робити?
А чому Ви через управління пенсійного фонду України за місцем реєстрації (проживання) не оформили пенсію на малолітніх дітей по втраті годувальника до 18 років, та не оформили статус малозабезпеченої через управління праці та соціального захисту населення.
Автор: наталия, Kyiv2015-09-10 15:45:11
добрий день.дата народження 29.09.63.до 91 року жила в неданчичах.ріпкинського району(3 категорія Чаес) потім з 91 проживаю в славутичі.в скільки років маю право вийти на пенсію?
згідно п. 2 ч. 1 ст.55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», особи, які проживали у зоні гарантованого добровільного відселення, а саме до такої зони відноситься населений пункт Неданчичі (відповідно до Розділу 2 Переліку населених пунктів, жителям яких з 1 квітня 1991 року виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого і особистого підсобного господарства), можуть розраховувати на вихід на пенсію на 3-6 років раніше.
Автор: Лідія, Kyiv2015-09-18 23:42:20
Мій чоловік помер -одержував наукову пенсію На який процент я можу розраховувати щоб отримувати пенсію по втраті годувальника. В пенсійному фонді спочатку сказали 70 % А коли я зібрала усі документи сказали 40% Чи правильно це?
По Вашому питанню можемо сказати наступне: відповідно до ст.44 Закону України «Про пенсійне забезпечення», розмір пенсії в разі втрати годувальника становить 30 % від заробітку, який отримував годувальник, на кожного члена сім’ї.
Автор: Владислава, Cherkasy2015-09-20 18:32:44
Доброго дня! У мене в сім’ї сталася трагічна подія - помер тато. Зараз мама хоче оформити одноразову допомогу по втраті годувальника. Але справа в тому, що тато був приписаний не за місцем проживання (а в бабусі, у Херсонській області). Підкажіть, будь ласка, мама має звертатися з даним питанням у сільську раду за місцем проживання чи прописки тата?
Буду дуже вдячна за відповідь.
В Управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації і проживання дитини, звертається мама.
Автор: Олена, Lviv2015-09-23 14:57:33
Моєму сину 3 роки. у нього виявили хворобу Пертеса. Підкажіть куди звертатись щодо інвалідності і що для цього потрібно,оскільки обласна лікарня відправляє в район, а районна відправляє в область. Щиро дякую!
-По-перше, що стосується того, хто повинен приймати рішення про визначання дитини інвалідом, то згідно Порядку встановлення лікарсько-консультативними комісіями інвалідності дітям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 917, це здійснює лікарсько-консультативна комісія лікувально-профілактичного закладу.
-По-друге, звертатися до такої комісії має лікар, який надає дитині первинну медичну допомогу. Це й же таки лікар має подавати цій комісії такі документи (відповідно до п.4 Порядку):
1) історію розвитку дитини за формою, встановленою МОЗ;
2) виписку з медичної карти стаціонарного хворого або консультаційного висновку спеціаліста, виданих після стаціонарного або амбулаторного обстеження та лікування дитини в закладах охорони здоров’я та науково-дослідних установах, визначених МОЗ, з обґрунтуванням медичних показань для визнання дитини інвалідом із зазначенням згідно з Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем здоров’я 10-го перегляду діагнозу та коду;
3) план медичної реабілітації;
4) документ, що засвідчує особу батьків дитини або її законних представників.
Pages:  << Prev 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий