Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law
Answers to questions tagged "Кримінальні правопорушення" Back to the list of court decisions

Вирок суду за незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичного засобу без мети збуту

14 June 2011р. 22:38

 

  Справа №  1-172/11

В И Р О К

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И


 

03.06.2011

 

    Іршавський районний суд Закарпатської області в особі головуючої судді Сойми М.М., при секретарі Сак А.П., з участю прокурора Стільника А.М., підсудного ОСОБА_1, розглянувши в залі суду м. Іршава кримінальну справу про обвинувачення                    

–           ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, раніше не судимого, з середньою освітою, одруженого, має на утриманні одну малолітню дитину, приватного підприємця, уродженця та мешканця АДРЕСА_1 за ст. 309 ч.1 КК України,

                                              В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 навесні 2008 року в с. Білки Іршавського району, умисно, незаконно, для власних потреб, без мети збуту, безоплатно отримав у ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешк. АДРЕСА_2, подрібнену речовину рослинного походження, яка згідно висновку судово-хімічної експертизи № 793 від 07.04.2011 року має ботанічні ознаки рослинної коноплі, містить тетрагідроканабінол і є особливо небезпечним наркотичним засобом –канабісом (марихуаною), обіг якого заборонено, вага якої в перерахунку на суху становить 12, 3780  грам, яку після придбання сховав у внутрішню кишеню спортивної куртки та перевіз в м. Берегово, де в період з весни 2008 року по 19 березня 2011 року незаконно, без мети збуту, зберігав у внутрішній кишені спортивної куртки до вилучення у нього в м. Іршаві працівниками Іршавського РВ УМВС вказаної подрібненої речовини рослинного походження, яка має ботанічні ознаки рослинної коноплі і містить тетрагідроканабінол і є особливо небезпечним наркотичним засобом –канабісом (марихуаною), обіг якого заборонено, вага якої в перерахунку на суху становить 12, 3780  грам..

Підсудний ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав, в скоєному щиро розкаявся та пояснив, що дійсно у 2008 році він придбав коноплю у ОСОБА_2 та сховав її у внутрішню кишеню спортивної куртки, яку залишив у себе в гаражі в м. Берегові без мети збуту. 19 березня 2011 року в кафе в м. Іршаві при особистому огляді у нього вказану наркотичну речовину виявили працівники міліції, просить його суворо не наказувати та обіцяє подібного не вчиняти.

В порядку ст. 299 ч. 3 КК України суд обмежив дослідження фактичних обставин справи допитом підсудного ОСОБА_1 і інші докази щодо фактичних обставин справи  в судовому засіданні не досліджувалися.          

За даних обставин, суд вважає, що своїми діями ОСОБА_1 вчинив злочин, передбачений ст. 309 ч. 1 КК України –незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичного засобу без мети збуту.

          При обранні міри покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину та особу підсудного ОСОБА_1, який винними себе визнав повністю, у вчиненому розкаявся, характеризуються по місцю проживання позитивно, проживає в сім»ї, утримує та виховує малолітню доньку, є приватним підприємцем, судиться вперше, вчинив злочин середньої тяжкості.  

Обставини, що пом'якшують відповідальність ОСОБА_1 –щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.

Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 суд не находить.

Приймаючи до уваги наведене та ту обставину, що ОСОБА_1 займається підприємницькою діяльністю, отримує доходи, суд вважає, що виправлення підсудного ОСОБА_1 можливе без ізоляції його від суспільства, а тому, відносно нього необхідно і доцільно обрати   покарання у виді грошового штрафу.  

          Речові докази – поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною рослинного походження, зеленого кольору –канабісом (марихуаною) вагою 11,9780 грам, який знаходиться на зберіганні в камері речових доказів Іршавського РВ УВМС - знищити.

Цивільний позов  в справі не заявлено.

Судові витрати в розмірі 281грн. 40 коп. за проведення судово-хімічної   експертизи стягнути з ОСОБА_1.

          Обраний запобіжний захід ОСОБА_1  до вступу вироку в законну силу залишити попередній  - підписку про невиїзд.

                    Керуючись ст. ст. 323 –324 КПК України,

                                                   З А С У Д И В:

           ОСОБА_1 визнати винним по ст. 309 ч.1 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 1700 гривень.

Речові докази – поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною рослинного походження, зеленого кольору –канабісом (марихуаною) вагою 11,9780 грам, який знаходиться на зберіганні в камері речових доказів Іршавського РВ УВМС - знищити.

        Цивільний позов в справі не заявлено.

        Судові витрати в розмірі 281грн. 40 коп. за проведення судово-хімічної   експертизи стягнути з ОСОБА_1 на рахунок: НДЕКЦ при ГУМВС України в Закарпатській області, МФО 812016, р/р 31256272210434,  ЄДРПОУ 25575144, призначення платежу: “За експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів»№ 793 від 07 квітня 2011 року.

          Обраний запобіжний захід ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу залишити попередній  - підписку про невиїзд.

          Вирок може бути оскаржено, а прокурором внесено апеляційне подання  через Іршавський районний  суд до апеляційного суду Закарпатської області протягом 15 діб з моменту його оголошення.

          

Головуюча суддя:                                                                                Сойма М.М.

          

ЗАХИСТ ПРАВА
Answers to questions tagged "Кримінальні правопорушення" Back to the list of court decisions

GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий