Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law
Answers to questions tagged "Господарські правовідносини" Back to the list of court decisions

Постанова суду про зміну запобіжного заходу з підписки про невиїзд з постійного місця проживання на взяття під варту

22 January 2012р. 19:35

 

Оболонський районний суд м. Києва 

№ 4-36/2012

П О С Т А Н О В А

  19 січня 2012 року                                                                        Оболонський районний суд м. Києва  в складі

головуючого    судді          -       Дев’ятка В.В.,

при секретарі                      -       Моторній А.А.,

за участю прокурора          -       Заслоцької Т.В.,

 розглянувши подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві про зміну запобіжного заходу з підписки про невиїзд з постійного місця проживання на взяття під варту стосовно

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, раніше судимого 09.08.2004 вироком Оболонського районного суду м. Києва за ч. 2 ст. 307 КК України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, що обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України (кримінальна справа 05-23539)


  встановив:
  Згідно подання, 10.06.2011, близько 19 год.,   ОСОБА_1 перебуваючи неподалік буд. 22-б по пр. Оболонському в м. Києві незаконно зберігав при собі особливо небезпечний наркотичний засіб опій ацетильований.

 17.06.2011 слідчим СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві винесено постанову про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 309 КК України.

 21.06.2011 постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві                   ОСОБА_1 обрано запобіжний захід у виді підписки про невиїзд з постійного місця проживання.

 24.06.2011 постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві дії              ОСОБА_1 перекваліфіковано з ч.1 ст. 309 КК України на ч. 2 ст. 309КК України. 

 28.07.2011 слідчим СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві винесено постанову про прийняття кримінальної справи відносно ОСОБА_1 до свого провадження.

 05.08.2011 постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві зупинено досудове слідство та оголошено обвинуваченого в розшук.

 Крім того, 02.09.2011, близько 16 год. 15 хв., ОСОБА_1 перебуваючи неподалік буд. 27-а по пр. Г. Сталінграда в м. Києві незаконно повторно збув за 210 грн. ОСОБА_2 особливо небезпечний наркотичний засіб опій ацетильований.

 09.09.2011 слідчим СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві винесено постанову про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 307 КК України.

 15.12.2011 постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві відновлено досудове слідство.

 19.12.2011 постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві зупинено досудове слідство та оголошено обвинуваченого в розшук.

 19.12.2011 постановою Оболонського районного суду м. Києва надано дозвіл на затримання ОСОБА_1 

 19.01.2012 слідчим СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві винесено постанову про об’єднання кримінальних справ відносно ОСОБА_1 в одне провадження, відновлено досудове слідство.

 Заслухавши думку обвинуваченого, який просив залишити обраний раніше запобіжний захід без зміни, думку прокурора, яка вважає за необхідне задовольнити подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві, вивчивши матеріали кримінальної справи, враховуючи, що                    ОСОБА_1, будучи на підписці про невиїзд з постійного місця проживання, порушив умови запобіжного заходу, підозрюється у вчиненні нового тяжкого злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років, з урахуванням особи обвинуваченого, який не працює, не має постійного джерела прибутку, раніше судимий за вчинення злочину у сфері обігу наркотичних засобів, підтримує соціально-негативні зв’язки з особами, які здійснюють придбання наркотичних засобів, суд вважає, що більш м’який запобіжний захід ніж утримання під вартою не може забезпечити належної поведінки особи, є підстави вважати, що ОСОБА_1 може перешкоджати повному, всебічному та об’єктивному розслідуванню, продовжити злочинну діяльність.

 На підставі викладеного та керуючись ст. 29 Конституції України, ст.ст. 165, 165-1, 165-2 КПК України, суд  

ПОСТАНОВИВ:


  Запобіжний захід обраний стосовно  ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання змінити на взяття під варту.

 Постанова може бути оскаржена протягом трьох діб з дня її винесення до Апеляційного суду
 м. Києва.

 

 

Суддя                                                                                                 В.В. Дев’ятко

ЗАХИСТ ПРАВА
Answers to questions tagged "Господарські правовідносини" Back to the list of court decisions

GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий