Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law
Answers to questions tagged "Земельні питання" Back to the list of court decisions

Рішення суду про визнання права на виготовлення правовстановлюючого документу

14 June 2011р. 22:49

 

2-1260/11    

         

  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

  03.06.2011                                                                               м. Хуст


    Хустський районний суд                                                                                                                                      Закарпатської області

                                   в складі: головуючого-судді  Сідей Я.Я.

                                                   при секретарі:              Лемак І.І.

                         з участю представника позивача:              ОСОБА_1

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хуст справу  за позовом  ОСОБА_2                                     

до

Ізянської сільської ради                                    

              про визнання права на виготовлення правовстановлюючого документу,          

с у д –


  В С Т А Н О В И В:

  ОСОБА_2 звернулася в суд з позовом до відповідача про визнання права на виготовлення правовстановлюючого документу – Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку розміром 0,25 га. для обслуговування житлового будинку по АДРЕСА_1 та на земельну ділянку розміром 0,17 га. для ведення особистого селянського господарства в АДРЕСА_2. Посилається на те, що згідно договору купівлі-продажу від 12.05.2010 р. вона придбала житловий будинок у громадянки ОСОБА_4, який знаходиться в АДРЕСА_2. Даний житловий будинок розташований на земельній ділянці загальною площею 0,25 га. і дана земельна ділянка призначена для обслуговування даного житлового будинку. Продовженням земельної ділянки є земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,17 га., яка також знаходиться у користуванні позивача. Вказані земельні ділянки були приватизовані ОСОБА_5 – матір’ю продавця ОСОБА_4, про що було видано відповідний Державний акт на право власності на землю від 17.05.2000 року. Мати продавця померла ІНФОРМАЦІЯ_1 р., однак оформити спадщину донька померлої не змогла, оскільки був втрачений правовстановлюючий документ – Державний акт про право власності на землю. Рішенням Ізянської сільської ради від 28.05.2010 р. позивачу передано у приватну власність дані земельні ділянки. Після замовлення у землевпорядній організації виготовлення технічної документації на земельні ділянки та видачі Державного акту на право власності на землю було з’ясовано, що на дану земельну ділянку вже видавався Державний акт, який втрачений. Просить суд позов визнати за нею право на виготовлення Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку розміром 0,25 га. для обслуговування житлового будинку по АДРЕСА_1 та на земельну ділянку розміром 0,17 га. для ведення особистого селянського господарства в АДРЕСА_2.      

          В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 позов підтримала повністю, посилаючись на наведені в ньому обставини. Просить суд його задоволити.

Представник відповідача Ізянської сільської ради Хустського району в судове засідання не з’явився. Голова сільської ради Дума О.В. надала суду заяву № 02-8/243 від 01.06.2011 р. в якій просить суд справу розглядати у відсутності представника сільської ради. Позов визнає повністю. Не заперечує проти задоволення позовних вимог ОСОБА_2.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд вважає, що позов ОСОБА_2 підлягає до задоволення, оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону та інтересам інших осіб.

Відповідно до ст. 61 ЦПК України обставини визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі не підлягають доказуванню.  

          Керуючись ст.ст. 10, 60, 61, 209, 212-215, 218 ЦПК України, ст.ст. 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, суд –


 Р І Ш И В :

 Позов задовольнити.

Визнати за ОСОБА_2 право на виготовлення Державного акту на право приватної власності на земельну ділянку розміром 0,25 га. для обслуговування житлового будинку по АДРЕСА_1 Закарпатської області та на земельну ділянку розміром 0,17 га. для ведення особистого селянського господарства в АДРЕСА_2 Закарпатської області.

На рішення може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів з дня проголошення рішення до апеляційного суду Закарпатської області.


  Суддя Хустського

   районного суду:                                                           Сідей Я.Я.

  03.06.2011

 

ЗАХИСТ ПРАВА
Answers to questions tagged "Земельні питання" Back to the list of court decisions

GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий