Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Інтелектуальна власність

Get advice >>
Автор: Григорій, Kyiv2015-12-17 13:54:32
Стороння особа сфотографула екран ноутбука з працюючою програмою, яку можна використовувати як для хакерства і як тестер мережі, а тепер шантажує заявою до міліції і вимагає гроші. Чи достатньо його слів і цієї фотографії для заяви і чи можу я подати на неї до суду за наклеп?
А що на екрані були зазначені усі Ваші дані, чи електронний адрес або ай пі адреса. Думає навряд, навіть, якщо буде фото Вашого лиця, все рівно буде важко щось довести.
Автор: Ирина, Odessa 2012-11-10 12:59:49
куда обратиться, и как правильно составить бумаги, по проблеме маштабного мошенничества с сайта http://www.kidstaff.com.ua/ Пополняли счёт на обувь вроде бы проверненному человеку, с большим рейтингом. Говорит что её кинули поставщики, не выходит уже на связь, не берёт трубку, говорит деньги всем не сможет вернуть. и много человек около 20 а может и больше остались без обувь (без заказа) и без денег! Куда нам обратиться с такой проблемой? что делать? как можно наказать таких бессоветных людей? Есть пострадавшие, чеки куда перечисляли деньги, пеерписки с продавцом, есть их реквизиты банковских карт, номера телефонов, город и район в котором проживают!
Обратитесь из заявлением в районное управление милиции, уведомлением о преступлении в прокуратуру и Управление по борьбе с киберпреступностью (01024, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10, тел. (044) 254-93-64; 254-93-32, веб-сайт: cybercrime.gov.ua.
Действия лиц, которые прикарманили деньги, инкриминируются как мошенничество, п.1 ст.190 ККУ (санкция статьи до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительные работы на срок до двух лет, или ограничением свободы на срок до трех лет.
Автор: наталья, Donets'k2012-09-07 15:41:50
здрасти брала деньги в долг (лимит доверия) через онлайн платежную систему WebMoney.
кредит просрочила. потом WebMoney вобще мне отказали в обслуживании.
я обратилась в службу поддержки WebMoney и попросила их дать мне возможность вернуть долги полученные через лимит доверия. на что мне ответили что мне отказано в обслуживании титульных знаков вм. и я не имею право даже долги вернуть.
прошло время и теперь мне пришла повестка в суд гражданин россии подал на меня в суд за не возврат лимита доверия в размере 200 вмз (долоров сша)
я живу в украине. подскажите что мне делать? возможно ли выграть суд и не возвращать долг. что брать с собой в суд.
вот ссылка на мой аттестат вебмани http://passport.webmoney.ru
Если Ваши паспортные данные не достоверны и Вы ни где не расписывались и не давали нотариально заверенных документов то не зачем волноваться.
Автор: Василь , Lviv2012-03-29 15:18:06
Добрий день! Скажіть будьласка чи може приватний підприємець фізична особа назвати свій магазин,і здійснювати діяльність підмаркою назви створити сайт назвавши його так само і на всій рекламі вказувати цю назву і просувати як бренд чи це може тільки робити ТзОВ? Дякую.
Для захисту ваших авторських прав ви можете зареєструвати торгову марку. В іншому випадку ви можете називати ваш магазин, створювати бренд та просувати його на свій власний ризик. Використовувати на печатках назву можна тільки після реєстрації приватного підприємства (не ФОП) з відповідною назвою (ПП, ТОВ або АТ).
Щодо сайту, то ви повинні обрати вільне доменне ім'я. Не завжди бажане доменне ім'я є вільним для реєстрації. Якщо ж ви зареєструєте торгову марку, то у вас будуть права на відкриття сайту з відповідним іменем в доменній зоні "ua" .
Автор: Ніна, Cherkasy2011-11-23 18:23:55
Якщо поданий друк із змінами, чи можуть подати на суд?
Звісно ж можуть у відповідності до Закону України Про авторське право і суміжні права також Цивільного Кодексу України, з Вашої сторони це називається - плагіат.
Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Автор: Ольга, Lviv2011-06-01 16:58:09
Доброго дня! Рік тому мені запропонували зайнятися відкриттям фірми. Інвестор вклав всі необхідні гроші та зареєстрував ФОП, а я, в свою чергу, придумала назву, концепцію роботи та організувала весь робочий процес (примітка: назва та вся концепція були придуманіще до знайомства з інвестором, тобто не за його проханням). Працюю в цій фірмі, як штатний працівник. Зараз роботодавець (інвестор) планує вікривати ще один напрямок діяльності. Чи маю я право зареєструвати свої права на назву фірми, слоган, логотип і таке інше? Чи не буде це негативно розцінене моїми роботодавцями (інвесторами бізнесу)? Чи зобов\'яже реєстрація інтелектуальної власності до виплати мені грошових коштів за використання назви, логотипу і т.д.? Хочеться захистити свої права, але й псувати відносини з роботодавцем не хочу. Підкажіть, як найкраще вчинити в цій ситуації. Наперед вдячна.
Захист авторський прав передбачено Законом України "Про авторське право і суміжні права". За детальною інформацією зверніться за телефоном 067 917-85-56 Володимир Васильович.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Ірина2010-10-25 18:12:52
Я розробляю інформаційний продукт (аудіо відео). 1)Яким чином захистити інтелектуальну власність у вигляді інформаційного продукту? Скільки це буде коштувати,та у які терміни буде виконано? 2)Як захистити інформацію інтелектуального походження(текст, відео файли, аудіо файли) на сайті і в інтернеті? 3)Захищена інтелектуальна власність виглядає як (с)і де такий знак проставляється: на упаковці чи в змісті продукту(на початку, чи на кожному слайді, чи в кінці всього відео)? Завчасно завдячую Вам за відповідь та увагу. мі
Дякуємо Вам за запитання. Відповідь буде короткою, але змістовною. Вам потрібно буде звернутись в першу чергу до основної інстанцій у галузі захисту інтелектуальної власності:
- Державного департаменту інтелектуальної власності України,
03035, м.Київ, вул.Урицького, 45, (044) 494-06-06, (044) 494-06-56, факс (044) 494-06-50. http://www.sdip.gov.ua/ua/authors_rights.html

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності
04053, м. Київ, пл. Львівська, 4-А, тел. (044) 272-44-15 (факс), (044) 592-14-01.
Успіхів Вам. Юридична консультація "ЗАХИСТ ПРАВА".


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий