Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Господарські правовідносини

Get advice >>
Pages:  6 5 4 3 2 1 Next>> 
Автор: Максим, Poltava2016-01-13 09:50:34
Доброго дня. Я хочу відкрити автошколу. Скажіть, будь ласка, де я можу отримати покрокову інформацію щодо своїх подальших дій?
З даним питанням Вам краще звернутись до міської ради, центру зайнятості, державної фіскальної служби.
У нас, відповідь на дане запитання буде платною.
Автор: Сергей, Kyiv2015-11-15 16:07:22
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, які документи потрібні для відкриття СТО і автомийки. Дякую
Регістрація ФОП, ПП, ТОВ, із прописаними в статуті метою діяльності та кведами. Дозвіл Департаменту архітектури, дозвіл інспекції природоохорони, дозвіл органу місцевого самоврядування.
Автор: наташа, Kyiv2015-10-13 20:01:07
я війшла зі свойм майно (гараж) до ТОВ, куди звертатися, щоб перереєструвати це майно на ТОВ, і які докумети потрібно, крім акта передачі майна, документів на майно, статут і протокол про вхід до ТОВ. Більш за все мене цікавить куди звердатися, до якой установи. Дякую
По Вашому питанню можемо сказати, що додатково можна укласти договір про передачу майна.
Але головним тут є наступне: право власності у ТОВ виникне з моменту державної реєстрації даного нерухомого майна, згідно ст. 3 та 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав нерухоме майно та їх обтяжень».
А тому, товариству слід звертатися до органу державної реєстрації прав (територіальний орган Міністерства юстиції України) відповідно до п. 1 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 р. № 868, де й проводити державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, посилаючись на статут, протокол та акт прийому-передачі (також договору про передачу майна у власність).
Автор: Юрі, Dnepropetrovsk2015-10-06 11:48:10
.я пенсіонер...
а чи можете допомогти без грошей?

представник відповідача у цивільній справі є по довіреності від ТОВ, яке представляє директор невідомо на підставі чого... ні статуту ні рішення загальних зборів ні іншого документу, який давав би директору такі прав суду не надано.
Представник не є працівникои того ТОВ.Він працівником іншого ТОВ. Між цими ТОВ є угода про надання юридичною допомого.Але по КВЕД вони такі послуги давати не можуть.
Суду він не повідомлює у якій якості він є як юридична чи фізична особа, суд це не цікавить...
я вияснив, що представник е юристом іншого ТОВ, а між тими ТОВ є договір про надання юридичних послуг, але у КВЕД того ТОВ я таких послуг не знайшов. Мало того цей юрист поКВЕД має ліцензію лише на торгівлю із лотків...
Суддя не реагує на мою вимогу вилучити самозванця із відповідачів і пересадити його у зал суду як зіваку...
Передзвоніть розкажу більше. 067955434
Не зовсім зрозуміло із Ваших пояснень, що за справа, яка її головна суть. Також не зовсім зрозуміла ситуація із юристом (який являється представником відповідача, тобто товариства).
Можемо Вам надати певну інформацію, але знову ж таки, вона ґрунтується лише на наших «здогадках», через не зовсім ясні пояснення з Вашого боку.
Найбільш ймовірно, що даний юрист просто працює в іншому товаристві, але між товариствами існує домовленість про те, що юрист може бути представником й іншого товариства. Тобто, тут КВЕД ні до чого, адже мова йде не про те, що має право робити товариство, а просто про права юриста.
А відповідно до ч. 3 ст. 38 Цивільного процесуального кодексу України та ст. 28 Господарського процесуального кодексу України, юридичних осіб (товариство у даному випадку) представляють їхні органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законом, статутом чи положенням. У Вашому випадку, таким представником є юрист товариства.
Автор: Марк, Kyiv2015-09-15 16:13:13
чи можна стягнути пеню за прострочення поставки товару одночасно з оплатою?
Схема:
100 000 (вартість товару) - 10 000 (пеня за несвоєчасну поставку) = 90 000 (сума до оплати)
Не зовсім зрозуміло звісно, про яку саме поставку йде мова… Ну виходячи із зазначеної назви «Поставка», надаємо Вам інформацію, щодо договору поставки, передбаченого ст. 712 Цивільного кодексу України. Саме в даній статті зазначається, що постачальник зобов’язується поставити товар у встановлений строк, а покупець оплатити його. Тобто законом не визначено процедури, яку Ви описуєте.
Окрім цього, параграф 2 Глави 49 Цивільного кодексу України, який визначає порядок нарахування і сплати пені, також не передбачає «схеми», яка прествлена Вами.
Автор: Катерина, Kyiv2015-09-09 14:46:32
Добрый день!
Я маю харчову продукцію і хочу збути її за кордон. Чи необхідно мені відкривати приватне підприємництво, а також які міжнародні документи необхідні для збуту товару. Дякую за відповідь!
Для торгівлею харчової продукції, окрім дозволів, сертифікатів, накладних щодо виготовлення, походження продукції та її якості, потрібно зареєструвати юридичну особу із КВЕДами на здійснення оптово-роздрібної торгівлі харчовими продуктами, виробництво, перевезення, тощо.
Автор: Сергій, Kyiv2015-09-05 17:55:57
Я не отримав відповіді на мій лист (відправлений рекомендованим листом з підтвердженням отримання) від голови правління садового товариства. В листі я прошу оприлюднити звітність щодо розпорядження нашими (членів товариства) внесками)за останні три роки, а також пояснити, чому більше двох років не збираються загальні збори (звітні та щодо обрання правління), і чи вважає себе в такому разі голова та його правління легитимними. Відповідь протягом місяця (Закон "Про звернення громадян") не надійшла. Які подальші кроки я маю здійснити, щоб голова правління виконував свої обов"язки щодо звітності та припинив приймати фінансові рішення одноособово?
Лише через загальні збори, які є вищим органом, тому збирайте збори, все протоколюйте і офіційно оформляйте.
Автор: Олександр, Zhytomyr2015-09-04 14:03:05
Яким чином групі риболовів в кількості 100 чоловік отримати водойму площею 1,2 га в користування у міській зоні з правом брати платню за вилов риби?
Вам потрібно звертатися до органу, що здійснює розпорядження земельними ділянками під водою (водним простором) у Вашій місцевості, відповідно до ст. 51 Водного кодексу України.
Також, згідно цієї ж таки статті Кодексу, Вам потрібно укласти договір про оренду землі водного фонду. Розробляти такий договір потрібно у відповідності до типового договору оренди водних об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 420.
Автор: Галина, Kyiv2015-06-22 11:51:47
Суд зобов’язав ліквідатора надоти ліквід.звіз та докази проведення ліквідаційної процедури шляхом надіслання відповідних запитів до ДПІ, статистики,УДАІ МВС України, головного управління зем ресурсів тощо.
Питання поляшає в тому, що яким повинен бути формат цих запитів і яків цьому є нюанси?
Дякую
Запити мають бути направленні у формі заяв, на бланку організації, із вихідним номером та датою, підписом, печаткою, та в додатках має бути ухвала суду щодо зобов'язання здійснити запити.
Щодо нюансів, то ця інформація може бути надана після отримання відповідей на запитання при особистій зустрічі, та ознайомлення із матеріалами судової справи.
Автор: Оксана, Kyiv2013-03-04 23:04:21
як вийти із засновників фермерського господарства, якщо засновник має частку у статуному фонді, розміров в пай і має на нього держ.акт, і хоче залишити свій пай голові ФГ? щоб не брати участь у діяльності ФГ
Найкраще через загальні збори (протокольна форма), а потім внесення змін у державного реєстратора.
Якщо ж інші засновники не дають такої згоди, або відмовляються збиратись по якісь причині на загальні збори, повідомляєте цінним листом з описом, берете відмову у державного регістратора, а потім позовну заяву в суд.
Pages:  6 5 4 3 2 1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий