Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Dear customers! Legal advice on the site are free.

Paid consultation call
and other legal services:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72


The management reserves the right to delete incorrect questions. Answers will be provided as revenue and opportunities of our lawyers. Answers to pressing questions, which will be paid, will be available within three days.
Your questions you can leave them here:
Your name:             |
Region:                   
Phone number: | (for administration of site)
E-mail: (the answer will come to this e-mail)
Answer:
Anti spam:
Захист від роботів
    

Pages:  << Prev 785 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 ...1 Next>> 
Автор: анатолій2011-04-09 22:58:22
пІд час розгляду справи про розподіл майна подружжя сторона подала клопотання про виключення домоволодіння зі списку майна, яке підлягає розподілу, скористувавшись ст.347 ЦКУ. Наскільки це правомірно?
Це залежить від того чи підпадає домоволодіння під майно, що набуте під час шлюбу подружжя, що визначено Сімейним Кодексом України № 2947-ІІІ від 10.01.2002 року, а саме статтею 70 щодо розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя:
1. У разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.
2. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім’ї, приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім’ї.
3. За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.
А ст.71 СК України, визначено способи та порядок поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя 1. Майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі.
Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення.
2. Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними.
3. Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя.
4. Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою, крім випадків, передбачених Цивільним кодексом України.
5. Присудження одному з подружжя грошової компенсації можливе за умови попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.
Автор: Юля2011-04-10 11:30:36
Л. довгий час скуповував у селян худобу і забивав її, а м’ясопродукти продавав на ринку м.Харкова й реалізовував ряду підприємств громадського хорчування. Окрім цього він відкрив коптильню і копченості збував на ринку через реалізаторів. При перевірках укладених від його імені договорів він подавав довідку КСП „Колос” про те, що м’ясо йомувідпущене у порядку натуральної оплати. За торгівельне місце на ринку він у встановленому порядку сплачував ринковий збір. Перевіркою податковою інспекцією встановлено, що хоча Л. був членом вказаного КСП, але за останні 2 роки на роботу виходив декілька раз, а в останній рік, внаслідок важкого фінансового становищо в КСП проводилася тільки натуральна оплата праці.Л.нічого не одержував. У податковій адміністрації виникло питання про характер діяльності Л. і її наслідки. Проаналізуйте наведені факти та дайте їм правову оцінку. Які правові наслідки означеної діяльності?
Шановні студенти відкривайте на нашому сайті рубрику "ЗАКОНОДАВСТВО" і там знайдете усі відповіді на ваші завдання, які вам задають.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Андрій2011-04-10 16:11:46
по незнанию купил кредитное авто на запчасти от него остлся только кузов да гос. номера.банк подал в суд на кредиторов. несу ли я какую либо ответственность по законодательству Украины. спасибо.
Якщо договір-купівлі продажу було оформлено належним чином із дотриманням усіх законних вимог, то Ви не можете нести ніякої відповідальності взагалі.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Манана2011-04-10 18:44:34
Доброго дня. Як можна змінити цільове призначення земель для ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для будівництва?
Подавши відповідну заяву із додатками на розгляд органу, що приймав рішення про видачі земельної та цільового призначення.
Автор: Любов2011-04-11 12:31:59
В нас двоє діток,старшій-3(28.03.08р)молодщій буде 2(1.05.09р),чоловік не працює,я також(декретна відпустка),оформили на дітей допомогу на дітей з урахуванням доходів,до трьох років.Тепер коли старшій дочці виповнилося 3 рочки,хочемо оформити соціальну допомогу на дітей,в райсобезі говорять,що нам"не положино",напишіть нам будь-ласка чи є в нас право на соц.допомогу на дітей і по яким статтям це можна доказати?Дякуємо!
Ні, Ви маєте право стати на облік до Центру зайнятості населення за місцем проживання та оформити субсидію по сплаті комунальних послуг.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Лина2011-04-11 15:08:30
Добрый день! С бывшим мужем мы находимся в разводе, есть 7-летняя дочь. Я вышла замуж за белоруса, и мы с дочкой переехали на ПМЖ в Белоруссию. На момент оформления документов на ПМЖ, бывший муж дал разрешение на ПМЖ в Белоруссию. Сейчас у нас есть возможность уехать на ПМЖ в Канаду. Канадское посольство требует нотарианое разрешение на выезд ребенка. Сейчас бывший муж отказавается дать разрешение, мотивируя тем, что я уеду и не буду приезжать с ребенком в Украину(хотя я говорю, что 1 раз в год мы будем приезжать с ребенком). На алименты я не подавала, и бывший их не платит и никогда не платил, а также материально не участвует и не участвовал в обеспечении ребенка. Я слышала, что разрешение на выезд на ПМЖ без согласия одного из родителей можно получить по решению суда. Насколько реально в моей ситуации получить такое разрешение в суде? Какие сроки? Что там будет указано(это необходимо для вопроса в Канадское посольство)? Заранее спасибо за ответ!
У відповідності до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" 21 січня 1994 року № 3857-XII оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або законних представників батьків чи дітей у разі потреби самостійного виїзду неповнолітнього за кордон. У клопотанні зазначаються відомості про дитину, а також про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон (лише для дітей віком від 14 до 18 років).
За відсутності згоди одного з батьків виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.
Проїзний документ дитини видається органами внутрішніх справ за місцем проживання.
Проїзний документ на дитину оформляється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку.
Виїзд з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років може бути здійснено лише за їх згодою, оформленою письмово і нотаріально засвідченою.
Громадянам України, які постійно проживають, перебувають у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, працюють за контрактом або перебувають на лікуванні за кордоном і досягли 16-річного віку, - за їх особистим клопотанням про отримання паспорта або через їх законних представників до закордонних дипломатичних установ України. Громадяни України, які постійно проживають за кордоном, можуть звернутися з клопотанням про отримання паспорта також до Міністерства закордонних справ України.
Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку, провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або їх законних представників у разі потреби в самостійному виїзді таких осіб за кордон.
Особи, які звертаються за отриманням паспорта, сповіщають дані про себе, відомості про сімейний стан і наявність неповнолітніх дітей та утриманців, про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється на період до десяти років з можливістю продовження на такий же термін. Юридична консультація "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Дмитрий2011-04-11 15:50:16
Добрый день! Хотел на выходных купить обувь в кредит... дал представителю банка всю необходимую информацию о себе (и даже больше, не только свою, но и информацию о третьем лице). А в кредите мне отказали.(( Ранее кредит никогда не оформлял. Вопрос следующий: могу ли я потребовать у банка УДАЛЕНИЯ всей предоставленной мной им информации? Насколько законным является владение банком информацией обо мне, после их отказа мне в кредите? Заранее благодарю за ответ. С уважением, Дмитрий.
Дане питання регулюється Законом України «Про захист персональних даних" 1 червня 2010 року № 2297-VI, де ст. ст. 13 – 15 чітко визначено, що накопичення персональних даних передбачає дії щодо поєднання та систематизації відомостей про фізичну особу чи групу фізичних осіб або внесення цих даних до бази персональних даних.
Зберігання персональних даних передбачає дії щодо забезпечення їх цілісності та відповідного режиму доступу до них.
Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу з баз персональних даних за згодою суб'єкта персональних даних.
Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Виконання вимог встановленого режиму захисту персональних даних забезпечує сторона, що поширює ці дані.
Сторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону.
Персональні дані в базах персональних даних знищуються в порядку, встановленому відповідно до вимог закону.
Персональні дані в базах персональних даних підлягають знищенню у разі:
1) закінчення строку зберігання даних, визначеного згодою суб'єкта персональних даних на обробку цих даних або законом;
2) припинення правовідносин між суб'єктом персональних даних та володільцем чи розпорядником бази, якщо інше не передбачено законом;
3) набрання законної сили рішенням суду щодо вилучення даних про фізичну особу з бази персональних даних.
Персональні дані, зібрані з порушенням вимог цього Закону, підлягають знищенню в базах персональних даних у встановленому законодавством порядку
.
Персональні дані, зібрані під час виконання завдань оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності, боротьби з тероризмом, знищуються в базах персональних даних відповідно до вимог закону.
Автор: наталия2011-04-11 20:41:22
Доброго дня! Допоможіть,будь ласка, розібратися. Чоловік сплачував аліменти, але з січня 2011року він звільнився з роботи і аліменти не сплачував. З квітня 2011року він неофіційно працює. Розкажіть, будь ласка, Чи повинен він платити аліменти коли не працював і коли неофіційно працює? І в яких розмірах? Дитині 4,5 роки. Дякую
Так повинен, ставши на облік до районного центру зайнятості населення, а сума залежить від того у якій формі було присуджено сплату аліментів (1/4, тверда грошова сума.)
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Олександр2011-04-12 11:51:18
Добрий день. Скажить будь ласка чи потрібен дозвіл опекунської ради на продаж квартири, якщо діти народжені після приватизації квартири, в ній тільки приписані, проте не є власниками? Дякую.
Дозвіл опікунської ради на продаж квартири, якщо діти народжені після приватизації квартири НЕ ПОТРІБЕН.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Тетяна2011-04-12 21:07:09
Доброго дня. Допоможіть будь-ласка визнати за мною прибудову до житлового будинку, яку здійснив мій син за власні кошти. Ситуація наступна. Після смерті моєї матері нам з братом відійшов будинок з відповідними надвірними будівлями та спорудами в рівних долях по 1/2 частини кожному. Житлова площа будинку становила 55.6 м.кв. Після смерті брата його частка поділилися між дітьми наступним чином - Оксані-1/4,Андрію - 1/8, Володимиру 1/8. Але за ці роки мій син зробив прибудову до будинку в результаті чого площа будинку становить 163.8 м.кв., в т.ч. житлова - 64.7 м.кв. Діти брата в будинку не проживали, оскільки забезпечені власним житлом. Ми добудовували будинок тому, що син одружився, має дружину і дитину. Ми хочемо викупити частини у дітей брата. Питання: 1. Чи можливо визнати за мною право власності на прибудову здійснену моїм сином за власні кошти, а за дітьми брата частини лише від будинку, який перейшов нам у спадок від матері? 2. Якщо так, то якими нормативно-правовими актами керуваться. Як правильно скласти позовну заяву. Буду дуже вдячна за допомогу. З повагою, Тетяна.
Ми звісно ж можемо Вам допомогти у даному питанню, але безкоштовна у нас лише консультація на сайті. За детальною інформацією щодо юридичної допомоги фахівців в галузі права звертайтесь за телефонами:
(067) 917-85-56,(099) 436-21-72 та тих, що вказані на сайті.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Pages:  << Prev 785 ...14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий