Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Dear customers! Legal advice on the site are free.

Paid consultation call
and other legal services:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72


The management reserves the right to delete incorrect questions. Answers will be provided as revenue and opportunities of our lawyers. Answers to pressing questions, which will be paid, will be available within three days.
Your questions you can leave them here:
Your name:             |
Region:                   
Phone number: | (for administration of site)
E-mail: (the answer will come to this e-mail)
Answer:
Anti spam:
Захист від роботів
    

Pages:  << Prev 785 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 ...1 Next>> 
Автор: Ірина2011-04-06 14:30:37
Доброго дня! Два роки тому я розлучилася з чоловіком і суд визначив місце проживання нашого сина (тоді йому виповнилось 4 роки) зі мною.За ці два роки колишній чоловік встиг вдруге одружитися і має другу дитину(вік 9 місяців).На нашого спільного сина він майже рік не сплачував аліменти і тільки після неодноразових звернень в виконавчу службу гроші на дитину стали примусово знімати з його заробітної плати(аліменти в твердій грошовій сумі).Після розлучення він тільки декілька разів приходив до дитини,забирав його до себе і повертав близько 24,00 год.,що негативно впливало на стан дитини.Крім того,кожного разу вчиняв сварки,погрожував забрати дитину,пред"являв мені усяки надумані претензії, ніби я не займаюся дитиною і б"ю її.Я звернулася в органи опіки з проханням визначити час спілкування дитини з батьком-один раз в тиждень з 14,00 до 19,00 год.Це колишнього чоловіка дуже розлютило і він подав на мене зустрічну скаргу в органи опіки,ніби явзагалі забороняла йому підходити до дитини і не дбаю про нашого сина.Він погрожує відібрати дитину,лякає мене своїми зв"язками,став його часто забирати і пізно повертати,каже,що тепер там буде його нова сім"я і нова мама. Я добре ставлюся до дитини,займаюся з нею,маю постійну роботу,власне житло.Чи є в колишньго чоловіка шанси на те,що дитину залишать з ним? Дякую.
Щоб з'явилися шанси у Вашого чоловіка забрати дитину, то Вам потрібно вести аморальний спосіб життя, не приймати жодної участі у вихованні дитини і тоді лише через суд це можливо. Погрози потрібно документувати (відео, фото зйомка)і з відповідними заявами направляти до опікунської ради та правоохоронних органів.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Ольга2011-04-07 16:59:33
В якому порядку може бути стягнута заборгованість за проживання в гуртожитку? Згідно яких статей і закону?
Заборгованість за проживання в гуртожитку може бути стягнута у судовому порядку зокрема за:
- п.3 ст. 96 Цивільного процесуального Кодексу України,
- ст.ст. 4,6,8 закону України "Про ціни і ціноутворення",
- постановою КМУ від 25 грудня 1996 р. N 1548,
- та тарифів встановлених обласною(міською) державною адміністрацією.
Норми проживання в гуртожитках регулюються постановою Ради Міністрів УРСР від 03.05.1986р. №208 "Про затвердження Примірного положення про гуртожитки"

Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Володимир2011-04-07 10:48:51
Молода сімья,маючи двох дітей:синові-6років,донці-3,3років.батько і мати безробітні,чи має право отримувати соціальну допомогу на дітей?
Ні, Ви маєте право стати на облік до Центру зайнятості населення за місцем проживання та оформити субсидію по сплаті комунальних послуг.
Автор: Олекксандр2011-04-07 12:05:24
Скажіть, будь ласка, по яких статтях повинні кваліфікувати дії Сумського. Сумський, з метою заволодіння автомашиною, вчинив напад на водія машини Куропаткіна і мисливським ножем наніс йому три удари у шию і спину. Від одержаних ушкоджень Куропаткін через кілька днів помер. Підробивши дорожнього листа Сумський перегнав автомашину в іншу область, але був затриманий.
Шановні студенти!
По даному питанню всі відповіді знайдете в кримінальному праві.
Юридична консультація "Захист Права".
Автор: олечка2011-04-07 17:33:10
Органами рибоохорони встановлено, що громадянин Виталий ловив рибу, не маючи ліцензії на її відлов. У затриманого знайдено 3 окуні, 4 судака, 2 соми. Які заходи відповідальності передбачені законодавством за порушення правил рибальства.
Шановні студенти!
По даному питанню всі відповіді знайдете в:
- Постанові КМУ "Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства".
- Наказі "Про затвердження правил любительського і спортивного рибальства".
- Наказі "Про затвердження методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству".
Юридична консультація "Захист Права".
Автор: Ірина2011-04-08 14:55:10
Доброго дня! Дайте будь-ласка відповідь на таке питання:чи можу я позбавити колишнього чоловіка батьківський прав,якщо спілкування з ним загрожує нормальному моральному розвитку дитини(сину 6 років).Він постійно вчиняє сварки,наговорює дитину проти мені і моєї сім"ї,забирає дитину коли це підходить йому(може прийти за синомв 21,00 і привести після 24,00год.).На мої зауваження не реагує взагалі.Дитина після таких побачень з татом втомлена,нервозна і залякана,часто через порушення режиму дня пропускає дитячий садок та заняття в гуртках.Крім того,колишній чоловік постійно каже сину,що він нічого не вміє і ні на що не здатен,що може сформуватись в комплекс неповноцінності в майбутньому.Буду Вам дуже вдячна за відповідь.
Можете через суд за наявності достатніх доказів.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Катерина2011-04-08 15:46:09
У меня 2 детей. Старший учиться во 2 классе школы-сада, младшая в этом году заканчивает дет сад в этом же заведении и идет в первый класс в эту же школу. Я не хочу платить вступ. взнос (требуют 3 тыс грн),заявление уже написала на зачисление моего ребенка в 1 класс, но копии у меня нет. Сказали - вы приняты, психолог провел с ребенком беседу. Все хорошо. Могут ли мне отказать и в каком случае? Это госуд. заведение, но ужасная выкачка денег и все под прикрытием род. коммитета. Здаешь деньги и тут же пишешь заяву на имя головы род. ком. "Прошу принять благот. помощь в размере...". Как мне поступить, что бы моего второго ребенка приняли в эту же школу, где старший и не вымагали деньги. Очень жду вашего ответа и совета. Спасибо.
Не можуть, тому що вступні внески НЕ ЗАКОННІ. Коли дуже сильно допечуть то радимо занесіть їм усі кошти, які вони хочуть, але перед цим зверніться до Управління по боротьбі із економічними злочинами при ГУ МВС за територіальністю. Тоді Ваші кошти будуть останніми для посадових осіб школи на займаних посадах.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Катерина2011-04-08 15:57:39
Добрый день. Я бывший предприниматель. Сейчас работаю в банке. в 2003 году уходила в декрет и не закрыла свое ЧП. В налоговой написала письмо про временное прекращение предпринимательской деятельности в связи с рождением ребенка, копии у меня нет.В налоговой забрали мой оригинал свиде-ва, нет никакого подтвержде-я что забрали.До сегодняшнего момента не отчитывалась и не занимаюсь предприни-кой дея-тью. В 2003 родился один ребенок, в 2004 - другой. В 2008 - пошла работать в банк. Зар. плата -официальная. Могут ли на меня наложить штраф и как я могу закрыть свое ЧП, если я уже этим не занимаюсь и доход от этого не получаю?? От налоговой никаких писем я не получала. Спасибо.
Працюючи за фіксованим податком, підприємець має можливість тимчасово припинити підприємницьку діяльність, якщо він:
- припинив діяльність з поважних причин, попередньо повідомив про своє рішення податкову інспекцію, не сплатив фіксований податок і не одержав патент, — сума податку не стягується;
- припинив діяльність після сплати фіксованого податку й отримання патенту, — перерахунок фіксованого податку не проводиться незалежно від того, з якої причини підприємець зупинив діяльність.
Звітність підприємець має надавати у будь-якому випадку.
У разі несвоєчасного подання декларації про доходи одержані приватним підприємцем він несе відповідальність визначену ст. 1641 Кодексу про адміністративні правопорушення. Так, неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 — 136 грн.). За повторне порушення протягом року застосовується адміністративний штраф у розмірі від 5 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 — 136 грн.).
За детальнішими роз'ясненнями радимо звернутися до державної податкової інспекції.
Юридична консультація "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Бойків Василь Васильович2011-04-08 21:45:22
Доброго дня.Виник конфлікт з адміністрацією ЦРЛ. Я-лікар,працюю в державному закладі охорони здоров*я , військовий пенсіонер.Чи маю я право отримувати 30% добавку до зарплати (Постанова КМУ №1418 від 29.12.2009р,зі змінами від 20.01.2010 №47),якщо у мене 16 років офіцерського стажу на посаді лікаря,2 роки строкової військової служби на посаді середнього медичного працівника та 5 років стажу лікаря в закладах охорони здоров*я МОЗ? Всі документи для підтвердження стажу за спеціальністю в наявності у відділі кадрів ЦРЛ . Дуже дякую.
Ви має право на усі перелічені Вами надбавки, але за них потрібно боротися не один місяць, радимо звернутись до засобів масової інформації (наші чиновники не люблять зайвого галасу та розголосу). Тому оберіть що для Вас важливіше та першочерговіше і тоді в перед.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…. Успіхів...
Автор: Инна2011-04-08 22:04:04
Добрый день! Я работаю учителем в школе. Для экономии бюджетных средств нас принудительно по инициативе зав гороо отправляли в бесплатный отпуск, лишили премии на 70 процентов, принудительно заставили подписывать бумагу о том, что мы жертвуем в местный бюджет однодневный заработок, принуждают всех поголовно покупать марки Красного Креста, не дают уйти из мертвого профсоюза, не оплачивают командировки в Донецк для прохождения курсов для аттестации. Как положить конец этому беспределу?
Радимо Вам гуртуватися усім колективом, звернутись до засобів масової інформації (наші чиновники не люблять зайвого галасу та розголосу) і лише після цього звертатись із скаргами та вимогами до усіх рівнів органів виконавчої влади.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Pages:  << Prev 785 ...13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий