Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Dear customers! Legal advice on the site are free.

Paid consultation call
and other legal services:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72


The management reserves the right to delete incorrect questions. Answers will be provided as revenue and opportunities of our lawyers. Answers to pressing questions, which will be paid, will be available within three days.
Your questions you can leave them here:
Your name:             |
Region:                   
Phone number: | (for administration of site)
E-mail: (the answer will come to this e-mail)
Answer:
Anti spam:
Захист від роботів
    

Pages:  << Prev 785 784 783 782 781 780 779 778 777 776 775 774 ...1 Next>> 
Автор: Тамара, Kyiv2017-02-21 11:03:17
Асоціація АТО в особі учасників бойових дій подали до Держгеокадастру клопотання про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, на що отримали відповідь, що після проведеної масової реорганізації колективних с/г підприємств держава передала вищезазначені землі у колективну власність колективним с/г підприємствам.
Які існують підстави для визнання недійсним акту постійного користування на землі колективної власності? Яку документацію слід витребувати для забезпечення подання позовної заяви про визнання недійсним такого акту?
Автор: анжела, Ivano-Frankivsk2017-02-22 16:37:56
Доброго дня я мати-одиночка, зустрічалася з хлопцем 2 роки після народження дитини він мене покинув, я хочу подати на аліменти. Скажіть будь-ласка чи це реально, і яку суму по закону я можу відсудити, аліменти....
Автор: Олена, Vinnitsa2017-02-23 09:58:56
Добрий день!Мене звати Олена. Можете надати консультацію щодо права власності на спадщину. Моя рідна сестра померла у листопаді 2016 року.Ми з чоловіком переїхали у 2014 році з Донецька до Вінниці, і увесь час проживали разом із сестрою в однокімнатній квартирі. У померлої є ще онук. Заповіту немає. Хто претендує на спадщину в першу чергу?
Крім того документи на житло знаходяться в онука. Дякую.
В першу чергу претендує на спадщину той, на кого складено заповіт (якщо такий мав місце) або той хто є спадкоємцем першої черги: діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері.
У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця (ст. ст. 1261 - 1263 ЦК України).
Але Ви цього напевне не знаєте, тому можете подати заяву про прийняття спадщини до нотаріальної контори.
Автор: Олена, Lviv2017-03-03 23:50:12
Доброго дня! В мене запитання в наступному. Я мешкаю у 4-х поверховому австрійському будинку із досить у аварійному стані. Кожного року помітні нові тріщини як у квартирі так і зовні. Кілька років тому на 4 поверх в'їхала нова сім'я. Як зараз я чую від сусідів що вони мають дозвіл на надбулочу частини горища без нашого дозволу. І дійсно в мвлькій раді від листопада 2016 року є рішення про надання їм такого права. При купівлі нашої квартири на 3 поверсі під ними якраз ми купували і горище і підвал. Чому і як вони забрали наше горище? Ще нічого вони не будують.я розумію що вичікують 6 місяців щоб не було змоги оскаржити. Які мої дії в тій ситуації. Як мені його забрати??
Дякую.
Автор: Ivan2017-03-04 20:23:43
Dear Srs. We are currently in a surrogacy program in Ukraine. Knowing that Ukrainian law recognized the child filiation by a birth certificate, we want to know if it is possible to get a court sentence, considering that this is the only valid document for Spanish autorities. That is why it is necessary that a judge make a document in adition to the birth certificate. If yes, please let us know if you can provide us this service.
Kind regards.
Ivan Gallardo.
На дане запитання 06.03.2017 року було замовлено платну послугу. На даний час очікуємо.
Автор: Тетяна, Ivano-Frankivsk2017-03-06 19:00:03
Доброго дня.Являюсь матір’ю двох дітей по меншому 1рі 2 міс є матір’ю одинокою.На старшу не отримую нічого розлучена ї її батьком 6 рок тому.Проживаю сама.До кінця 2016 отримувала 860 до трьох років.2377 малозабезпечена.881 мама одинока.В лютому поновила довідки і з мене зняли мама одинока 344 малозабезпечена 2140.до трьох років сума не змінилась.Чому зняли у чому причина нічого ж не змінилось???
Із даним питанням Вам краще письмово із заявою звернутись до Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. До якої обов'язково долучити копії: - паспорта 1, 2, 11 сторінки, - ідентифікаційний код, - свідоцтв про народження дітей.
Обов'язково на копії вашого екземпляру заяви мають поставити відмітку про отримання від Вас заяви. Потім очікуйте на письмову відповідь, час від час телефонуйте, дізнаючись про рух заяви, називаючи вхідний та її номер.
Після отримання відповіді, якщо вона вас не влаштовує звертайтесь до міського голови із скаргою, додавши копію відповіді, Міністерство соціальної політики України та до суду.
Автор: Сергій, Ivano-Frankivsk2017-03-07 01:04:21
Доброго Дня! Скажіть будь-ласка, як довести свою інвалідність, не оформлену від народження? Мені повних 44 роки, я на групі з 2011 року, інвалід третьої групи. Хотів би оформити пенсію по втраті годувальника, але не знаю як довести своє захворювання, що призвело мене до інвалідності, було у віці до 18 років. З часу мого дитинства минуло більше 30 років, в архівах нічого не збереглося. Порадьте як бути, куди і до кого звернутись? Чи міг би якийсь медичний заклад з проханням про допомогу звернутись до управління Пенсійного фонду міста Коломиї, Івано-Франківської області?
На дане питання 07.03.2017 було замовлено платну консультацію, один із наших адвокатів очікує на підтвердження.
Розміщення платної відповіді на сайті, можливе лише за письмової згоди замовника послуги.
Автор: Пєтя, Lutsk2017-03-13 19:55:58
ДОБРОЇ НОЧІ!ЯКІ ПОТРІБНО ДОКУМЕНТИ ЩОБ ПОВЕРНУТИ ЗАСТАВУ?
Автор: Інна, Poltava2017-03-17 12:30:41
Добрий день!Хочемо купити будинок. Власник - продавця батько, який помер(приватизований будинок). Документи не переоформлені. Як правильно оформити всі документи? І як потім нам з чоловіком оформити, щоб у нас були рівні долі на цей будинок, адже оплачуватимуть нам батьки, по рівній половині. щоб у майбутньому не було проблем.
Автор: Андрійченко Олег, Kyiv2017-03-20 16:12:31
Здравствуйте. Для начала хочу знать, если ли я рекомендовал Вашу страничку в Фейсбуке, Ваш ответ на мой вопрос необходимо будет оплатить?
Все вопросы и ответы являются безплатными, но в связи из тем, что подготовка ответов происходит за счет личного времени специалиста и приходит очень много вопросов, не все вопросы дожидаются ответов. Потому, для тех хто не хочет долго ждать ответ на вопрос, как вариант придумали оплату услуги, для ускорения ответа. Администратор...
Pages:  << Prev 785 784 783 782 781 780 779 778 777 776 775 774 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий