Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Dear customers! Legal advice on the site are free.

Paid consultation call
and other legal services:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72


The management reserves the right to delete incorrect questions. Answers will be provided as revenue and opportunities of our lawyers. Answers to pressing questions, which will be paid, will be available within three days.
Your questions you can leave them here:
Your name:             |
Region:                   
Phone number: | (for administration of site)
E-mail: (the answer will come to this e-mail)
Answer:
Anti spam:
Захист від роботів
    

Pages:  << Prev 785 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 ...1 Next>> 
Автор: Світлана2011-04-13 12:28:43
Влітку я придбала зі знижкою шкіряне зимове пальто. У грудні, одягнувши його, помітила, що шкіра в деяких місцях потемніла і з'явились тріщини. Я звернулась до продавця з вимогою повернути мені гроші за неякісний товар, але мені відмовили тому, що гарантійний термін на даний товар становить 2 місяці, а пройшло вже 5 місяців. Чи маю я право на задоволення своїх вимог і що мені потрібно робити? Дякую за відповідь.
Звернутись до нас за допомогою за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовитись про зустріч.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Мирослав Арсенюк2011-04-13 14:01:30
З банком розірвані правовідносини в грудня 2006р. Банку повернута зрплатна карточка, претензій про наявність мінусового балансу не було. В квітні 2010р. отримую лист про наявність боргу на даній картці + нараховані відсотки. Банк зобов'язує оплатити дану суму, незвертаючи увагу на те, що минув строк позовної давності. На мої листи відписують по формі. Колектори вже дістали, як діяти дальше?
Звернутись до нас за допомогою за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовитись про зустріч.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Михайло2011-04-13 16:03:09
Дружина(колишня)подала мене на еліменти, ми офіційно ще не розлучені, дитині 8-м місяців, у неї це другий шлюб, від першого вже є дитина на яку вона отримує 500гр (в місяць). На нашу спільну дитину вона отримує 864гр (в місяць). Чи можуть вплинути ці фактори на рішення суду, в плані затвердження виплати мною грошової суми на дитину?
Майже не можете, деталі лише по телефону (платні).
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Антоніна2011-04-13 17:46:46
Чи можна отримати ділянку землі в аренду, скільки потрібно платити коштів, які потрібні документи
Це можливо, але усі інші умови потрібно узгоджувати з власником землі (орендодавцем).
Дана угода передбачена ст.792 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV, у якій передбачено, що таке договір найму земельної ділянки:
1. За договором найму (оренди) земельної ділянки наймодавець зобов’язується передати наймачеві земельну ділянку на встановлений договором строк у володіння та користування за плату.
Земельна ділянка може передаватись у найм разом з насадженнями, будівлями, спорудами, водоймами, які знаходяться на ній, або без них.
2. Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом. Параграф 4. Найм будівлі або іншої капітальної споруди
Автор: Олександр2011-04-14 12:46:07
Ситуація наступна. До нашого підприємства за позовом звернувся громадянин (власник майнового паю) щодо визнання його права власності на майно і виділення майнового паю в грошовій формі. Справа в тому, що цим майном володіло КСП (назвемо його "Ранок"), яке на даний момент ліквідоване, був утворений колектив співвласників-колишніх членів КСП, з якими наше підприємство уклало договір оренди майна (майнових паїв) "Ранку". На даний момент термін дії договору закінчився. Якимось чином в єдиний державний реєстр про КСП "Ранок" в графу про правонаступництво потрапила інформація, що наше підприємство є правонаступником цього ліквідованого КСП, про що ми дізналися лише в судовому засіданні. В договорі оренди про правонаступництво мови не йшло, все майно належало нам на правах оренди, і зараз право власності, володіння і користування належать співвласникам в кожного є сертифікати). На даний момент суд керується цією Довідкою з ЄДР і призначив відповідачем наше підприємство як правонаступника "Ранку". 1. Яким чином в даному випадку можна довести, що ми не правонаступник? 2. Чи довідка з ЄДРПОУ єдиний і основний документ що свідчить про правонаступництво? 3. На підставі чого реєстратор в ЄДР вносить інформацію, зокрема про правонаступництво (ніяких підтерджуючих документів (Статуту, Положення) у КСП "Ранок" на рахунок цього немає)? Дякую.
Радимо звернутись за допомогою до наших фахівців в галузі права, звернувшись за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовитись про практичну допомогу.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: ВІТАЛІК2011-04-14 15:17:43
Добрий день.Скажіть будь-ласка така ситуація.В наші квартирі нас проживає троє.мама.я і старший брат якому скоро буде 30років і всі ми приписані в ці квартирі.Старший брат дуже не гарно поводиться з мамою ображає погрожує їй,і мама вирішила скласти заповіт на мене но брат сильно проти що нібито мені а йому ні мама пояснила йому чому.Но він подав на маму і на мене у суд нібито,що я і мама виганяємо його із дому навіть має підкупних свідків. Хоть насправді усе навпаки він маму і мене виганяє із квартири погрожує ножі бире у руки і ми змушені покидати на деякий час квартиру.І ще квартира на маму приватизована.підскажіть будь-ласка,що в такі ситуації робити дуже вам велике спасибі.....
Звернутись за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua і домовитись про практичну допомогу.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів….
Автор: Наталія2011-04-15 07:20:10
Чи має право адміністрація школи без згоди учителя початкових класів години музики та фізичної культури віддати читати спеціалістам, забезпечивши класоводів тижневим навантаженням у 18 годин? Дякую
Згода учителя на рішення адміністрації не обов'язкова, але поставити довідома зобов'язані.
У відповідності до ст. 50 Кодексу законів про працю України, передбачена норма тривалості робочого часу, де чітко визначено, що:
Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті.
Автор: Наталія2011-04-15 07:31:06
Чи достатньо державному службовцю (сільському голові) мати педагогічне навантаження в школі 2 години для того, щоб йому йшов педагогічний стаж? Дякую
Щоб ішов стаж, в будь-якій професії, потрібно працювати за спеціальністю не менше 0,25 ставки, а це не менше 36 годин на місяць.
Автор: Ростисав Шаховалов2011-04-15 13:14:40
Скажите пожалуйста..,какое наказание понесут подростки за мелкое хулиганство в парке---Перевернули несколько урн с мусором в парке.Их забрали в милицию и продержали там всю ночь и побили.Подростков было пятеро.Какое им может быть наказание??..Спасибо.
Ростиславе дякуємо за поставлене запитання.
У відповідності до ст. 24-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-X, якою передбачено заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх. За вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу:
1) зобов’язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого;
2) застереження;
3) догана або сувора догана;
4) передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Частиною ст. 40 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП), визначено, що коли шкоду заподіяно неповнолітнім, який досяг шістнадцяти років і має самостійний заробіток, а сума шкоди не перевищує одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, суддя має право покласти на неповнолітнього відшкодування заподіяної шкоди або зобов’язати своєю працею усунути її.
Щодо побиття та тримання неповнолітніх цілу ніч в органах МВС, то це є незаконним.
У відповідності до ч. 2 ст. 262 КУпАП, визначено підстави адміністративного затримання, яке провадиться:
1) органами внутрішніх справ - при вчиненні дрібного хуліганства, вчиненні насильства в сім'ї, порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, при поширюванні неправдивих чуток, вчиненні злісної непокори законному розпорядженню чи вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, а також військовослужбовця чи образи їх, публічних закликів до невиконання вимог працівника міліції, при прояві неповаги до суду, вчиненні незаконного доступу до інформації в автоматизованих системах, порушення правил про валютні операції, правил обігу наркотичних засобів або психотропних речовин, незаконного продажу товарів або інших предметів, дрібної спекуляції, торгівлі з рук у невстановлених місцях, при розпиванні спиртних напоїв у громадських місцях чи появі у громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, у випадках, коли є підстави вважати, що особа займається проституцією, при порушенні правил дорожнього руху, правил полювання, рибальства і охорони рибних запасів та інших порушень законодавства про охорону і використання тваринного світу, при порушенні правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні і транзитного проїзду через територію України, а також в інших випадках, прямо передбачених законами України.
Статтею 263 КУпАП, визначені строки адміністративного затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більш як три години. У виняткових випадках, у зв'язку з особливою потребою законами України може бути встановлено інші строки адміністративного затримання.
Осіб, які порушили прикордонний режим або режим у пунктах пропуску через державний кордон України, може бути затримано на строк до трьох годин для складення протоколу, а в необхідних випадках для встановлення особи і з'ясування обставин правопорушення - до трьох діб з повідомлення про це письмово прокурора протягом двадцяти чотирьох годин з моменту затримання або на строк до десяти діб з санкції прокурора, якщо правопорушники не мають документів, що посвідчують їх особу.
Осіб, які порушили правила обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, може бути затримано на строк до трьох годин для складання протоколу, а в необхідних випадках для встановлення особи, проведення медичного огляду, з'ясування обставин придбання вилучених наркотичних засобів і психотропних речовин та їх дослідження - до трьох діб з повідомленням про це письмово прокурора протягом двадцяти чотирьох годин з моменту затримання або на строк до десяти діб з санкції прокурора, якщо правопорушники не мають документів, що посвідчують їх особу.
Осіб, які вчинили дрібне хуліганство, насильство в сім'ї, злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, а також військовослужбовця чи образу їх, публічні заклики до невиконання вимог працівника міліції чи посадової особи Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, може бути затримано до розгляду справи суддею або начальником (заступником начальника) органу внутрішніх справ.
До розгляду суддею справи може бути затримано також осіб, які незаконно перетнули або зробили спробу незаконно перетнути державний кордон України, вчинили злісну непокору законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця чи працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, порушили порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій або проявили неповагу до суду чи торгували з рук у невстановлених місцях. Іноземців та осіб без громадянства, які порушили правила перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України, може бути затримано до розгляду справи суддею або посадовою особою органу Державної прикордонної служби України.
Строк адміністративного затримання обчислюється з моменту доставлення порушника для складення протоколу, а особи, яка була в стані сп'яніння, - з часу її витвереження.
Особистий огляд і огляд речей передбачено 264 КУпАП, де зазначено, що аообистий огляд може провадитись уповноваженими на те посадовими особами Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ і органів прикордонної служби, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів.
Особистий огляд може провадитись уповноваженою на те особою однієї статі з оглядуваним і в присутності двох понятих тієї ж статі.
Огляд речей може провадитись уповноваженими на те посадовим особами Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ, органів прикордонної служби, природоохоронних органів, державними інспекторами з питань інтелектуальної власності, органів лісоохорони, органів рибоохорони, органів, що здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів. При вчиненні порушень законодавства про охорону і використання тваринного світу уповноважені на те посадові особи органів, які здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, органів рибоохорони, а також працівники міліції, військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України можуть провадити в установленому порядку огляд транспортних засобів.
Огляд речей, ручної кладі, багажу, знарядь полювання і лову риби, добутої продукції, транспортних засобів та інших предметів здійснюється, як правило, у присутності особи, у власності (володінні) якої вони є. У невідкладних випадках зазначені речі, предмети може бути піддано оглядові з участю двох понятих під час відсутності власника (володільця).
Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або про це робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання. Особистий огляд, огляд речей у митних установах провадиться в порядку, встановленому Митним кодексом України.
Інформацію надали адвокати і юристи “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Юрій 2011-04-17 20:27:29
Я працюю у розважальному закладі (караоке зал), де я надаю послугу звукорежисера. перед наданням послуги я вручаю клієнту "робочий" мікрофон у який кліент співає. Проблема в тому, що є декілька компаній які відпочивають і по правилам можна передавати мікрофон за інший столик іншій компанії, і коли залишаєтьсь остання компанія, вони ламають мікрофон з прикладенням фізичної сили,відповідно за виведення з ладу мікрофону є штраф, який кліент відмовляється сплачувати, "докажіть, що це зробив я!". і я розумію що я нічого не можу довести без відео матеріалу. Запитання: Як в такому випадку доводити неправоту клієнта без відео матеріалу? Дякую!
Беруться письмові свідчення свідків, особа правопорушник затримується охороною, мікрофон потрібно було відгородити або вилучити у пластиковий пакет (не торкаючись рівних поверхонь), викликається наряд міліції, з мікрофона знімаються відбитки пальців, складається відповідний протокол та подається відповідна заява.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Pages:  << Prev 785 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий