Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: ірина , Rovno2012-01-23 17:27:23
Доброго дня.Допоможіть в тяжкій сетуаціі.В мене дитина 12-ти років. З чоловіком розлучились коли дитині було 3-ри роки.Перший суд відбувся в 2007р присудили 250грн аліментів.В 2011р я подала на взбільшення аліментів,добилась 450грн,він подав на апеляцію,апіляційний суд був вирішаний на мою користь топто залишили без змін.Але мій бувший на цьому не зупинився подав до Киева.Допоможіть що робити далі.Допоможіть, Благаю,Дякую.
На це питання ми уже відповіли 2012-01-20 20:19:12 рубрика "Сімейні відносини. Аліменти". Тому, не турбуйте зайво, адже хтось інший може і не дочекатись на свою відповідь
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Автор: Олександр, Chernivtsi2012-01-24 11:29:30
Добрий день. Я сплачую аліменти на сина (25%). Син навчаєтьтя на платному відділенні технікума на 2 курсі. Половину суми на навчання я теж сплачую. Про сплату за навчання була усна домовленість з бувшою дружиною.В цьому році йому виповниться 18 років. Яке рішення суду має бути про сплату аліментів після виповнення сину 18 років? Які кошти буду сплачувати? Дякую.
Після виповнення дитині 18-ти років і якщо дитина не навчається у вищому навчальному закладі, то виплата аліментів припиняється. І ніяке рішення суду не допоможе.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: іван, Kyiv2012-01-31 17:25:08
Підкажіть як правильно поступити.Я з дружиною розвівся офіційно 2004, але спільно жили у 2007 році народилася дитина, тепер два місяці тому ми остаточно розійшлися, вона забрала дитину. Чи маю я право на побачення з дитину та виховання? Я є біологічний батько погоджуюся платити еліменти
Маєте повне право, позбавити на побачення з дитиною має право лише суд.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Автор: Ірина, Kyiv2012-02-03 17:07:58
Скажіть будь-ласка за який максимальний термін до дати подачі позовної заяви до суду про стягнення аліментів, можна витребувати аліменти
Витребувати аліменти у відповідності до ст. 191 СК України, аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред’явлення позову. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв’язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.
Скористайтеся віддаленим аналізом, підготовкою, написанням та надсиланням по пошті позовних заяв, договорів та інших юридичних документів.
Автор: ігор, Lviv2012-02-11 21:09:24
чи можна сплачувати аліменти коли ще не розведенні
Можливо, адже це не заборонено жодним законодавчим актом країни.
Послуги юристів у правих питаннях щодо пенсії та інших пільг від адвокатського об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ
Автор: андрій , Lviv2012-02-14 12:34:40
Шановний юрист.чи може моя дружина подати на єліменти якщо у дочки не моя фамілія ,бо я на даний момент сумніваюсь що дочка моя? Чи треба робити ДНК на батьківство І хто це має оплатити якщо ми ще нерозведені?
Це питання вам потрібно вирішувати у судовому порядку, якщо дружина не визнає факту того, що Ви не є батьком дитини. Щодо експертизи ДНК, то хто її заявляє в суді буде за неї і сплачувати.
Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Автор: Михайло, Zhytomyr2012-02-23 12:58:26
Я інвалід 2 групи, скажіть будь ласка, яку суму аліментів я маю виплачувати на 13 річну дитину, якщо я отримую пенсію в розмірі 800грн.
Не більше 50% від усіх доходів.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Ірина, Kyiv2012-02-29 11:14:44
Добрий день.Скажіть будь-ласка, скільки я повина отримувати аліментів на дитину-інваліда?
У розмірі визначеному судом, якщо Вам колишній сплачує сам, то до прожиткового мінімуму затвердженого в бюджеті на 2012 рік на дитину відповідного віку потрібно додати додаткові витрати на лікування (лікарні, санаторії тощо), приладдя, спеціальний одяг, взуття і т.д..
Юридичні послуги в формленні прав на землю, нерухоме та рухоме майно, майнові та немайнові права. Захист інтелектуальної власності.
Автор: Ірина , Rovno2012-03-03 17:24:09
Доброго дня! Дуже прошу мій лист не показувати у форумі серед інших листів, ви мене зрозумійте, будь ласка. В мене дуже складна ситуація. Ми одружені з чоловіком (приховано адміністрацією) роки. В нас є дитина. Проте сімейне життя не складається ніяк, тиждень він нормальний, а потім хоч ховайся десь. Чоловік живе однією роботою і на все інше йому байдуже.Собі він нівчому не відмовляє. У вихованні і догляді за дитиною він участі зовсім не бере. Я (приховано адміністрацією) і ще виховую дитину. Мене і матеріально і морально чоловік завжди принижує (його батьки його завжди підтримують і ніколи не перечать, завжди говорять що я не так роблю, що я така-сяка, тобто щоб не було вони його все рівно хвалять, а якщо шось не так то роблять з мене винувату і він цю думку бере за основу і звинувачує мене). У нас часті сварки. Коли говорим про розлучення, то він завжди говорить одне: "якщо ти підеш від мене, то дітей я 100% заберу і ти їх не побачиш ніколи і зроблю так що ти будеш ніким і нічим". І я реально його боюсь. Бо діти це все для мене і без них я жити не зможу. Зараз була остання крапля коли він підняв на мене руку-"бо я його не розумію",(у нормальному тверезому стані) не дивлячись на те, що (приховано адміністрацією). Я його боюсь і не знаю як жити далі. Мені найбільш страшно за дітей. Підкажіть щось. Не знаю до кого звернутись за допомогою. Дуже дякую.
Доброго дня. Питання на форумі залишимо, попередньо забравши дані, за якими можна вас ідентифікувати. Це питання можливо допоможе комусь іншому. Зверніть увагу на закон України "Про попередження насилля в сім'ї": http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2789-14 Ось роз'яснення: http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=224358 Ви можете звернутись: - "Жінка для жінки, інформаційно-кризовий центр" Рівне, Д.Галицького, 16 тел. (0362) 23-70-07, (0362) 23-62-70; - відділу міліції чи дільничого; - до управління Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту вашої районної державної адміністрації;
Позовні заяви та скарги (апеляційні, касаційні) до господарського, адміністративного, апеляційного, місцевого та Верховного суду України.
Автор: Надія, Kyiv2012-03-15 16:26:35
Доброго дня.Я зустрічалась з хлопцем, поитім завагітніла і він нас кинув. Зараз малому 11 місяців. ЯК подати аліменти???Що як і до чого поясніть за аліменти.Варто подавати на них????Чим потім стає забов’язана дитина батькові???Скільки займають судові тяганини???Дякую
Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий