Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Інна, Dnepropetrovsk2011-10-04 09:10:20
Добрый день! У моего мужа от первого брака есть сын инвалид детства. После развода с первой женой, он выплачивал алименты на ребенка по общей договоренности сторон. Претензий никогда не было. В июне этого года ребенку исполнилось 18 лет. Скажите пожалуйста, должен ли муж продолжать выплачивать алименты и если да, то в каком размере??? Муж официально не работает. Заранее благодарна за Ваш ответ.
На дитину фізичну здорову дійсно виплачуються аліменти до 18 років, або до 23 років, якщо дитина поступила у вищий навчальний учбовий заклад 3-4 рівня акридитації. Сумарний розмір витрат на дитину 18-ти років складає приблизно від 2000-3000 тис. грн. (це залежить в якому закладі навчається, чи відвідує додаткові секції, курси,школи розвитку, чи часто хворіє, санаторій тощо). Вищезазначена сума повинна затрачуватись обома батьками, тобто на одного від 1000 до 1500 тис. грн.,так -як батьки несуть солідарну відповідальність за дітей. У Вашому ж випадку дитина є інвалідом, а це тягне за собою додаткові витрати (лікування, приладдя для пересування, транспортування, відповідні лікувальні заклади, санаторії тощо). Так-як дитина не зможе після повноліття сама за себе піклуватись, цей обов'язок лягає на батьків, або відповідні установи, і не позбавляє піклування аж до смерті. Тому у Вашому випадку аліменти сплачувати прийдеться колишньому чоловіку до кінця віку дитини у розмірі 1500-3000 тис. грн. в залежності від потреб дитини.
Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування. Телефонуйте (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Валентина, Kyiv2011-10-17 16:32:20
Добрий день!
Допоможіть будь-ласка!
Колишньому чоловіку ВДВС нарахувала заборгованість по аліментах на мою користь в суммі 26424,72 грн.,зобов*язала сплатити до 15 жовтня.У разі несплати буде порушено кримінальну справу!
Проплати ,звичайно, немає!
Як діяти далі?????
Найміть хорошого юриста.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Лина, Kyiv2011-10-17 22:11:05
Підкажіть будь-ласка, з чоловіком не живу вже 8 місяців, в нас дитина 1 рік(за цей час нічим не допомагав). Подала в суд на аліменти, на утримання дитини та мене, так я ніде не працюю. Але мені сказали що на дитину буду отримувати мінімальну суму, а на себе взагалі не буду, так як суддя не прийме таке рішення бо мій чоловік офіційно не працює. Що я можу зробити щоб мій чоловік все таки платив на мене аліменти, в нього великий дохід і він має звідки, але на папері цього немає? Невже безвихідь? Як мені прожити з маленькою дитиною на 250грн???
Найміть хорошого юриста.
Надання юридичних послуг та косультацій. Виїзд фахівця в межах Києва та України.
Автор: Екатерина, Kyiv2011-10-18 15:59:51
Добрый день, подскажите, пожалуйста, за какой период я могу взымать пеню ( неустойку) за невыплату алиментов( не платит с 2006 года)?
За весь период.
Воспользуйтесь удаленным анализом, подготовкой, написанием и отправкой по почте исковых заявлений, договоров и других юридических документов.
Автор: Екатерина, Dnepropetrovsk2011-11-24 13:07:16
Здравствуйте!Интересует такой вопрос: мужем построен дом в 2009 году,до брака, брак заключили в 2010 году,дом не введен еще в эксплуатацию,но планирует его скоро ввести,имею ли я право находясь с ним в браке,при разводе претендовать на половину дома!?За ранее спасибо!
Юридически по документам будете иметь право на 1/2 дома после развода, а фактически по совести - нет. Решать Вам самим.
Услуги юриста, адвоката, арбитражного управляющего в Киевском регионе. Подробности см. на странице юридические услуги
Автор: Елена, Sumy2011-12-17 11:34:07
Здравствуйте,подскажите пожалуйста,мы с мужем прожили официально 1 год,но пол года мы с ним не живем, я хочу с ним развестись и подать на алименты.Скажите я могу на него подать на алименты с первого дня рождения ребенка?И могу ли я подать на алименты и на себя?
Вам не обязательно разводиться чтобы подать на алименты, это можно сделать и вовремя брака. Алименты можно стягнуть за прошедшие три года но не более. Этот вопрос хорошо высветлен в нашей теме (метка) Симейные отношиения. Алименты.
Услуги юристов в правых вопросах пенсий и других льгот от адвокатского объединения "Защита права" г.Киев
Автор: Марина, Poltava2012-01-20 00:59:50
Здравствуйте. Я сейчас в разводе. Развод состоялся 11 мая 2011 года. 26 ноября 20011 г. родила ребёнка (второй брак гражданский). Проблема в том, что я не могу оформить ребёнку свидетельство о рождении, так как с момента развода не прошло 10 месяцев, а второй брак не зарегистрирован (гражданский). В ЗАГСе требуют заявление от бывшего мужа (о том, что он не является отцом ребёнка). Дело в том, что бывший муж сейчас живёт и работает в другом городе, и приезжать сюда не собирается (у нас не слишком хорошие отношения). В ЗАГСе сказали, что ребёнка автоматически запишут на него, а потом уже через суд добиваться установления отцовства, чтобы можно было записать на настоящего отца.Подскажите, пожалуйста, что можно сделать. Ребёнку уже 2 мес., а мы до сих пор без свидетельства о рождении. В ЗАГСе разводят руками и требуют заявление от бывшего мужа, но он-то приезжать не собирается. Как можно выйти из этой ситуации без его заявления? Ребёнок-то рождён после развода и я не оформляюсь, как одинокая мать. У ребёнка есть отец, но вот записать на него мы его не можем. Заранее очень благодарна за совет!
Бывший муж тут не причем, ведь решение о разводе можно признать не действительным. ЗАГС в даной ситуации не прав. Оформляйте на первом этапе, как мать одиночка, без записания в графу ведомости об отце, только выиграите.
Представительство в суде, прокуратуре, органах местного самоуправления, правоохранительных органах, БТИ, отделе земельного кадастра и других организациях.
Автор: матушевська ырина володимирывна, Rovno2012-01-20 20:19:12
Доброго дня, моїй дитині 12 років розлучились з чоловіком коли дитині було 3 роки, через суд добилась в 2007 році 250 грн аліментів в 2011 році подала на суд щоб збілішити суму,мені присудили 450 грн але він мені їх не сплачує і подав до києва, він непрацює, у ноьго друга сімя дитина з 2007 року запитання :скількі я можу получати алементів на дитину 12 років і які мої права,
Вам судом призначено мінімальний розмір аліментів, які повинен сплачувати один із батьків, адже у відповідності до ст. 24 проекту Закону України “Про Державний бюджет на 2011 рік” установлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 грудня - 953 гривні та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком до 6 років: з 1 січня – 816 гривень, з 1 квітня – 832 гривні, 1 жовтня – 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень.
Тобто, якщо батьки повинні забезпечувати мінімум на 900 грн. в місяць, то один - це 450 грн., що у Вашому випадку.
Відповідно до Постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 травня 2006 р. N 3 “Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів” (п. 17) розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж зазначений у ч. 2 ст. 182 СК України. Що ж до максимального розміру аліментів, які стягуються з боржника, то відповідно до ч. 3 ст. 70 Закону України від 21 квітня 1999 р. N 606-XIV "Про виконавче провадження" він не повинен перевищувати 50 відсотків заробітної плати цієї особи.

Юридична консультація, підготовка позовних заяв, апеляцій, касацій та інших юридичних документів, абонентське юридичне обслуговування.
Автор: Ігор, Ternopil2012-01-20 20:22:13
Будучи за кордоном, не знав, що дружина розірвала шлюб, і подала на аліменти, пересилав їй великі суми з закордону, коли взнав, почав платити за рішенням суду, а це визначена стала сума - 200 грн.Тепер дружина погрожує, що подасть на перерахунок аліментів, і я буду сплачувати, більше. Працюю офіційнол охоронцем із заробітною платнею 1100 грн., доглядаю брата інваліда, який ніде працює, по інвалідності отримує пенсію, маю другу дружину, яка вагітна. Які мої права, і чи можливо знайти вихід із ситуації і як довести, що за роки перебування за кордоном я виплатив їй понад 10 тис. грн., крім того що і виплатив всю суму за роки, коли взнав, що дружина подала на аліменти. Буду дуже вдячний.
Діти, одна із незахищених верств населення, тому само достатньо їх права охороняються законом. І чесно кажучи, які виникають труднощі у батьків, суддей не хвилює. Адже, ніхто нікого не змушує вступати у статеві зносини, створювати сім'ю, і за свої вчинки кожному рано чи пізно доводиться відповідати.Тому, якщо Вас у суді не буде представляти юрист чи адвокат і Ви не є фахівцем в галузі права,то більш чим вірогідно, що розмір аліментів суддя збільшить, адже прожитковий мінімум на дитину збільшується із кожним роком її життя.
Послуги юриста, адвоката, арбітражного керуючого в Київському регіоні. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Fktrcfylhf, Kyiv2012-01-23 02:36:45
Здраствуйте, у меня такой вопрос, я развелась с мужем 2 года назад у нас есть сын 8 лет, я подаю на алименты, но афициально он нигде не работает и живёт в сельской хате, но на самом деле снимает 2-х этажный дом под киевом, отдыхает 3 раза в год на курортах, работает региональным менеджером по продаже автозапчастей с зарплатой в конверте и по моему неофициально (название фирмы я знаю) , у него есть брат на брата оформлено чп, муж там проходит как контактное лицо, через интернет продаёт трактор стоимостью 47 тыс. гривен, там записаны его данные и ещё продаёт новостройку в почаеве (но я не знаю на кого она оформленна)..........как мне доказать что у него всё это есть, пока у меня есть только его резюме и страницы интернета об этих продажах.
Я работаю официально , мои доходы составляют примерно 3тыс в месяц, моя мама работает уборщицей неофициально, на бирже не состоит, за квартиру плотим без субсидии, примерно 550гр, остальное уходит на питание и школу, Ещё у меня кредит в размере 15 тыс ( я учусь в институте последний год, деньги брала на учёбу), по здоровью у меня дисплазия матки- требует лечения, у ребёнка с желудком не всё впорядке ( у него диетическое питание), а у мамы зрение -8
подскажите мне как можно доказать доход бывшего мужа, а если нет, то как мне выиграть максимальные алименты
Вам нужен первокласный адвокат для составления грамотного иска и защиты прав в суде. Тогда лишь что то может получится, а так просто на самотек, ничего не добьетесь.
Юридическая консультация, подготовка исковых заявлений, апелляций, кассаций и других юридических документов, абонентское юридическое обслуживание.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий