Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 
Автор: Катя , Kyiv2011-06-19 21:35:49
Здравствуйте! Спрашиваю от лица друга. Он гражданин США, в 2009 женился в г.Николаеве на гражданке Украины. Сейчас хочет развестись. Жена не желает идти в загс. Как ему поступить? Общих детей и собственности нет. Спасибо!
Просто потрібно підготувати позовну заяву до суду про розірвання шлюбу із врахуванням Міжнародного законодавства, яке ратифковано Верховною Радою України.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Володимир, Ivano-Frankivsk2011-06-20 12:08:15
З дружиною я не проживаю та не веду спільного господарства з вересня 2009 року. Від шлюбу маємо дві доньки 2001 та 2005 років народження. Спір про місце проживання дітей виник відразу після переїзду жінки для окремого проживання і триває досі. Справа про розлучення та визначення місця проживання дітей подана жінкою, розглядалась в районному суді з липня 2010 року по травень 2011року, але за заявою жінки була залишена без розгляду, нас не розлучили, а діти незаконно живуть з нею в тимчасово вийнятому помешканні.
27.05 2011 року районним судом було винесене рішення про стягнення з мене аліментів на користь дружини в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30%від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку. Стягнення аліментів розпочато з 27 квітня 2011 року, здійснюється мною в повному обсязі та без порушень термінів виплати. 01.06.2010р. я сам був змушений звернутись за допомогою в органи держадміністрації для вирішення питаннямого спілкування з дітьми, оскіль дружина чинила перешкоди. Винесене комісійне рішення, де вказано що я маю певні години для спілкування з дітьми, дружина сприйняла як право право на те, що діти повинні проживати з нею.
17.05.2011 року мною подано позов до районного суду про розірвання одруження та визначення місця проживання дітей зі мною. Однак мене більше турбує доля моїх донечок ніж сімейний стан. Незаконне проживання дітей з жружиною дає негативні наслідки на дитячу психологію та мораль. Вона постійно підбурює та налаштовує дітей проти мене і моїх батьків, неналежно виконує свої прямі материнські обов’язки, оскільки діти в неї періодично хворіють. Крім того, одноособово, використовуючи тільки власні корисні цілі,вирішує коли і на скільки часу я можу забирати дітей до себе для спілкування. Своїми діями вона порушує умови рішення комісії з питань захисту прав дитини від 01.06.2010р № 7 промою участь у вихованні та спілкуванні з неповнолітніми дітьми. Зокрема, 15.06.2011 року, одноособово, без попереднього узгодження та домовленості зі мною, відправила дітей у іншу область до своїх батьків на невизначений термін, та практично своїми діями позбавила мене можливості на побачення з дітьми. Водночас виникає питання щодо цільового використання аліментів дружиною, які призначені на утримання дітей, за призначенням. На попередньому судовому слуханні прийнято ухвалу про залучення до справи орган опіки та піклування дітей як третю сторону, проте у попередній справі про розвід та визначення місця проживання дітей, що була відкрита за заявою дружини, служба у справах дітей РДА надала висновок про доцільність залишити проживання дітей з батьком. Пікажіть яким чином можу домогтись залишити проживати дітей зі мною? і куди звернутись для усунення перешкод з боку дружини у смоєму спілкування з дітьми, оскільки вона порушує умови рішення про мою участь у спілкуванні та вихованні дітей. Як практично проконтролювати витрати аліментів на дітей оскільки виникають великі сумніви на рахунок їх використання за призначенням?
Вам потрібно у першу чергу звернутись із відповідною заявою до опікунської ради, а потім до суду з позовом про усунення перешкод у побаченні та прийнятті участі у вихованні дітей. Щодо призначення цільового використання коштів, які Ви сплачуєте, як аліменти, то контроль на їх використання лягає на Вас, опікунську раду, Управління соціального захисту населення та виконавчу службу. Вам потрібно звернутись із відповідним листом за допомогою поштового зв'язку на ім'я колишньої дружини та до вищезазначених установ із відповідною заявою.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Оксана, Kyiv2011-06-22 13:42:04
Алименты. У мужа второй брак. Первая жена с ним категорически не общается. ребенку от первого брака 4 года. По решению суда назначены алименты с 4 августа 2010г. в размере 1/4 доходов но не меньше 30% прожиточного минимума. Поскольку муж официально не работает, мы перечисляли по 300 грн. (округлили минимальный размер алиментов до 300). Пришло письмо от исполнительной службы о не уплате алиментов, ежемесячно исполнительной службой (согласно тексту письма) насчитана сумма 659,00грн. Насколько я понимаю, гос. исполнитель насчитал сумму алиментов исходя из размера среднего заработка по региону, в связи с тем что бывшая жена подала заявление в исполнительную службу. Для нашей семьи 359 грн. разницы ежемесячно сумма ощутимая, тем более что рассчитан долг с 4 августа 10г, а это 3590грн. Подскажите пожалуйста, может ли муж подать сейчас заявление в исполнительную службу, что не имеет возможности оплачивать такую сумму, чтоб разрешили платить минимальную сумму алиментов, или нам придется, когда муж устроится на работу выплачивать 1/4 дохода и частями погашать накопившиеся долги.
Ваш чоловік може подати будь-яку заяву до виконавчої служби щодо неможливості сплати, прохання призупинити стягнення, оскарження дій державного виконавця, але це нічого не дасть. Усе потрібно було доводити під час судового слухання по призначенню аліментів. Державний виконавець лише виконує рішення суду.
Можемо порадити лише одне платіть, як платили, не записуйте на чоловіка будь-яке майно.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: неля, Lugansk2011-06-23 15:52:10
08.03.2011р. моему ребёнку исполнилось 18 лет. На этот момент задолженность по алиментам составила 8700грн., согласно справки исполнительной службы. Подскажите,как правильно составить исковое заявление о взыскании задолженности и пени по алиментам для обращения в суд. Заранее спасибо.
Двома словами це не поясниш, краще зверніться за вказаними телефонами нижче і отримайте кваліфікаційну допомогу.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Наталія, Kyiv2011-06-24 15:09:05
У мене під опікою дитина. Прописана вона у матері, яка позбавлена батьківських прав. Я хочу її виписати і перепрописати до себе, але дозволу опікунської ради знаю, що не отримаю (мене заздалегідь попередили). Що мені потрібно зробити? Які для цього потрібні папери? Дякую. З повагою Наталія.
Наталіє. По перше не по суті вашого питання. Близько місяця назад у с.Журавлівка Тульчинського р-ну та с.Рахни Гайсинського р-ну Вінницькій області сталося два випадки відбору прийомних дітей опікунською радою без пояснення причин. Зокрема по випадку в с.Журавлівка був репортаж ТСН на 1+1, який ви можете проглянути за адресою: http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=383438825&items=21553&type=2.
По запиту юристів прокуратура розглядає справу. Єдине, що визнають слідчі, що був незаконний спосіб відбору дітей. Однак по факту відбору порушень немає. На скарги, що нові (!!!) прийомні батьки готують документи на вивіз дітей за кордон прокуратура не реагує.
Тому настійно рекомендуємо вам розпочати процедуру усиновлення. Розуміємо, що в такому випадку ви втратите щомісячну допомогу, однак ви маєте право на одноразову допомогу при усиновленні. Але якщо дитина вам дійсно дорога радимо не зволікати, адже опікунська рада по законодавству має майже необмежені права.
На рахунок вашого запитання. Ми не радимо приписувати дитину до себе. Адже в такому випадку вона може втратити майно її біологічної матері (у випадку продажі майна). Опікунська рада має повне право це не дозволити. Будемо раді, якщо Ви порадите наших юристів вашим знайомим та друзям.
Автор: Антон, Lugansk2011-06-26 15:54:56
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, как должен работник юстиции рассчитывать сумму алиментов у частного предпринимателя (единщика), по решению суда он должен платить 25% от своего зароботка(дохода), но налоговая выдает только справки о валовом доходе, а не о чистом доходе предпринимателя, собственно из которого и вычисляется сумма алиментов
Стягувачу в даному випадку слід звернутись до суду щодо стягнення аліментів у тверді грошові сумі, а державному виконавцю зробити розрахунок по заборгованості виходячи із прожиткового мінімуму передбаченого на дитину відповідного віку.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Юля, Lutsk2011-06-28 18:01:01
Добрий день! Як відомо, отримання аліментів на дитину одного із подружжя, не залежить від того перебувають батьки у шлюбі чи ні, живуть вони разом чи окремо один від одного. Одному із батьків, з ким проживає дитина або перебуває утриманні, потрібно буде зібрати докази щодо не надання матеріальної допомоги, на утримання дитини, від доходів (батьком/матір‘ю) та які заходи вживалися для їх отримання.
Підскажіть, будь-ласка, які саме це мають бути докази, що саме може виступати обгрунтованим для суду доказом ненадання матеріальної допомоги та які саме заходи для їх отримання вважаються правомірними і достатніми для вирішення справи у суді.
Заздалегідь щиро вдячна.
Це мають бути банківські виписки щодо надходження коштів на рахунок одного з батьків, хто проживає разом із дитиною, квитанції про грошові перекази в сумі не меншому за встановлений прожитковий мінімум на дитину відповідного віку.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Н аталія, Khmelnitsky2011-06-30 09:50:28
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як діяти у даній ситуації. У мене та моєї доньки прізвище Коротніцька, а у мого чоловіка Коротніцкий. Наскільки ми змогли відслідкувати цю ситуацію то спершу нам зробили помилку у свідоцтві про шлюб, потім у моєму паспорті, а потім у свідоцтві про народження дитини. Коли ж ми почали відстежувати усю ситуацію, то виявилось, що у батьків мого чоловіка така сама ситуація з усіма документами і виявилось, що мій чоловік у свідоцтві про народження має прізвище Коротніцький. Буду вдячна за відповідь!
Вам потрібно написати заяву до суду за територіальністю,про встановлення факту родинних відносин, у відповідності до ч.1 ст. 256 Цивільного процесуального кодексу України. Заяву потрібно скласти у відповідності до ч. 5 ст. 234 ЦПК України, де передбачено встановлення фактів, що мають юридичне значення. Ми можемо скласти Вам таку заяву в найкоротший термін, детальна інформація за телефоном 067 917-85-56 Володимир Васильович. Більш детально про розгляд справ в порядку окремого провадженняна нашому блозі: Цивільний шлюб. Розподіл майна пари, яка не зареєструвала шлюб між собою офіційно.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Наталія, Kyiv2011-06-30 13:09:01
Добрий день! Колишній чоловік півтора роки не сплачує аліменти. Восени написала заяву про відкриття карної справи, нічого не відбувається, участковий розводить руками.... Що можна зробити щоб зрушити справу з місця? І як можна позбавити батьківських прав батька дитини?
Нам не зрозуміло чи перебуває дана справа на виконанні у державного виконавця. Щодо позбавлення батьківських прав то це можливо через суд з поданням першочергової заяви до опікунської ради за місцем проживання.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Владимир, Dnepropetrovsk2011-07-06 10:11:58
Вопрос по алиментам на совершеннолетнего сына. Сыну в мае исполнилось 22 года. Он закончил обучение в ВУЗе и поступил на заочное обучение по другой специальности. Работает. Мне 63 года. Работаю, получаю научную пенсию. Алименты с зарплаты (25 %)достаточно большие выше 30% установленного необлагаемого налогом минимума. Вопрос. Есть ли шансы добиться отмены алиментов с пенсии. Если есть, буду искать адвоката и обращаться в суд Спасибо.
Здраствуйте! У Вашому випадку, якщо повнолітній син продовжує навчання і у звязку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобовязані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. У Вас є право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий