Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 
Автор: Дина, Lutsk2011-05-19 12:37:51
Добрий день.Хочу розлучитись з чоловіком,маю спільну дитину-інваліда віком 16 років.Не працюю,одержую соціальну допомогу по догляду за дитиною(дитина інвалід дитинства і потребує в подальшому декількох операцій).Чоловік явних доходів в податкову не показує,хоча має зарплату і підробіток..На якій розмір аліментів(приблизно хочаб) я можу розраховувати в данному випадку.І ще чоловік відмовився з\"являтись до суду.Чи може суд не затягувати з рішенням про розлучення,як що ми не живем разом 4роки і не маємо спільної власності.
Вам не обов'язково розлучатись, щоб подати на аліменти. Радимо Вам зазначити у позовні заяві тверду грошову суму, так-як дохід чоловіка є мінливим і не офіційним.Детально читайте у "Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину"
Звертайтесь за практичною допомогою, і наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: ольга, Poltava2011-05-19 20:34:19
Очень большая просьба как правильно написать исковое заявление по поводу увеличения алиментов. Ситуация такая было решения суда о назначении 1/3 от общего дохода на двоих детей, сыну исполнилось 18 лет и мне стали платить только 1\6 прошу помочь написать исковое заявление
Примірна форма позову є на нашому сайті, але кожен позов відрізняється своєю індивідуальністю.
Суд може підняти, так-як прожитковий мінімум із збільшенням років збільшується. Детально читайте у "Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину"
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Борис, Nikolaev2011-05-21 13:47:21
У меня есть дочь, ей 7 лет. С матерью ребёнка разведён. Живём в разных городах (Николаев-Кривой Рог). Алименты выплачиваю своевременно, регулярно помогаю материально помимо алиментов. Естественно с бывшей женой отношения оставляют желать лучшего. Потому когда я приезжаю к дочери, мне ПОЗВОЛЯЮТ провести с ней всего часа 3-4, это максимум. На летние каникулы я хотел забрать дочь в Николаев, повидаться с родными, с бабушкой, которая воспитывала и растила дочь первые её годы. Но естественно мне категорично отказали. Насколько я понял почитав Семейный кодекс, я имею право на личное общение со своим ребёнком наравне с бывшей женой. Как мне лучше поступить в этой ситуации? Куда обратиться? Какие нужны документы? Ещё постоянно возникает следующая проблема: все вещи и другие подарки, которые я передаю дочери тут же отдаются, продаются и т.д. В результате ребёнок ходит в дырявых сапогах и обносках. Как мне лучше передавать доп. помощь, чтоб она доходила до моего ребёнка, а не в сторону? Возможно ли добиться того, чтоб ребёнок жил со мной? Что для этого нужно?
Якщо судом не обмежено побачення з дитиною, Вас не було позбавлено батьківських прав то закон на Вашій стороні повністю, тут колишня дружина не права. Тому Вам потрібно буде дуже ретельно підготувати фундамент для майбутнього суду, зібравши документальні докази, звернувшись із відповідними заявами та скаргами до контролюючих органів і після отримання офіційних відповідей сміливо звертатись до суду.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.


Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Марина, Kyiv2011-05-26 22:22:15
Как правильно подать иск в суд о взыскании алементов? Отец ребенка не признает.
Марино, розповісти дослівно, як правильно подати позов про призначення аліментів, потрібно щонайменше три дні, зразок, цивільний та сімейний кодекси.Детально читайте у "Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину"
Тому краще зателефонуйте нам і наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Про ціну не турбуйтесь завжди можливо знайти компроміс.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”.
Автор: Володимир, Rovno2011-05-31 06:44:54
Колишня дружина подала на аліменти, від шлюбу в нас дитина віком 2.8 роки. Я добровільно сплачую на свій рахунок кожен місяць в середньому 400 грн і копії рахунків по сплаті даю їй. а вона хоче щоб гроші перераховував на її рахунок і використовувати у своїх цілях. крім цього я дитині купляю подарунки, одежу і продукти харчування майже кожен день, і вона забороняє мені брати дитину і не дає до моїх батьків. які мої мають бути дії , коли взавтра перше засідання суду?
Виконуєте все в межах закону, тобто підкоріться, а якщо не хочете то знайдіть зубатого юриста, який переломає проблему на Вашу користь.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Андрій, Lviv2011-06-05 15:27:21
Доброго дня. Мене звати Андрій,в мене така ситуація: в травні 2010 року в мене почалась хвороба неврит слухового нерва(на праве вухо впав слух до степені,що на нього я невідрізняв розмову людей),я пройшов лікування,яке мені недопомогло. Через 2,5 місяці в мене почав падати слух і на другому вусі(друге лікування теж нічого не дало).Я перестав на відстанні чути людську мову-після чого мусів був звільнитись з роботи(чую тільки тоді,коли мені на вухо говорять дуже голосно-кричать). Зі сторони лікарів-інвалідність по закону дають тільки,коли я вглохну на 100 відсотків на одне вухо. Відповідно роботи знайти при своій хворобі(біді) я неможу. Я був в шлюбі і в мене е син 10 років=коли працював я без проблем платив аліменти. З часу звільнення я непрацюю(я неможу знайти роботу,такі як я нікому непотрібні для повноцінноі роботи). Кожного місяця я з пенсіі своеі бабці плачу 105гривень(більше немае змоги),я абсолютно невідмовляюсь сплачувати аліменти і допомагати своій дитині,але насправді в мене біда і я ніякоі роботи неможу знайти(навіть за копійки). Моя бувша дружина нічого нехоче слухатиі вимагае більшого(вона деградована від алкоголю особа,при розлученні в заяві це зафіксував). Чим може грозити мені неповна сплата суми аліментів(оплачую 105 грн.в місяць регулярно)? Дякую
Вам потрібно звернутись із відповідною заявою до начальника виконавчої служби, прокуратури та суду щодо призупинення стягнення за виконавчим листом, на підставі того, що Ви втратили повністю слух і намагаєтесь оформити групу по інвалідності.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, низькі ціни.Послуги юриста по Києву, області та Україні.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Юля, Odessa 2011-06-10 22:04:15
Я подала позов до суду про позбавлення батьківських прав біологічного батька своєї дитини. Він не приходить до суду, оскільки повістки надходять на адресу, за якою він зареєстрований, а фактично він проживає ніхто-не-знає-де. Суддя має намір винести заочне рішення, оскільки відповідач не зявляється вже втретє. Чи може "горе-батько" відмінити рішення, посилаючись на "неналежне повідомлення" або йому треба буде при оскарженні рішення надати докази того, що позов не відповідає дійсності та він є турботливим татусем?
Заочне рішення можливо оскаржити, адже поки суд не отримає повідомлення поштового зв'язку про те батько отримав заочне рішення суду, то останнє не набере законної сили.
Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Марина, Donets'k2011-06-13 10:57:02
Добрый день,у меня такой вопрос: В июне 2010 года мы с мужем развелись, но штампы в паспорте не поставили, решение суда у нас на руках,спустя время решили возобновить семейные отношения, как теперь поступить правильно, что бы стать официально мужем и женой?
Згідно закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", який вступив в силу 27 липня 2010р. суд направляє рішення про розірвання шлюбу до органів РАГС, який в місячний термін вносить відповідний актовий запис. Протягом цього місяця пара може відкликати рішення про розірвання шлюбу.
У вашому випадку не відомо чи РАГС вніс відповідний актовий запис, адже ви розірвали шлюб в червні 2010р. Проте ваш шлюб вважається розірваним, адже судове рішення вступило в законну силу.
Вам потрібно звернутись в РАГС для повторної реєстрації шлюбу.

Будемо раді, якщо порадите нас вашим друзям та знайомим. Перелік юридичних послуг та контакти можете побачити за адресою http://zahist-prava.com.ua/poslugi.htm Помірні ціни, можлива допомога онлайн (аналіз справи, написання документів та ін.).
Автор: Ірина, Rovno2011-06-14 07:09:24
Добрий день!Надайте,будь-ласка, консультацію по такому питанню. Мій колишній чоловік перебуває на обліку у центрі зайнятості і є платником аліментів на утримання мене і нашої дитини. За виконавчими листами на моє утримання стягується 300грн і 25% від його доходу - на дитину,зараз їй -1.4 рік. Я хотіла б знати як ведеться нарахування (наприкладі сум). А ось суми з його нарахування: 12.11.2010 - 30.11.2010- 687.23 16.12.2010 - 30.12.2010 - 542.55 з цих сум утримано суму 454.23 грн. тобто 25% - відповідно 171.81 і 135.64 та з першої суми 300грн не утрим., лише з другої суми - 145.15грн. Впринципі, всі нарахування я розумію,мене цікавить як визначити наприклад, ось цю суму за цей період 12.11.2010 - 30.11.2010- 687.23грн. ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА!
Дана інформація є платною.

Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Каріна, Lviv2011-06-19 11:05:07
Доброго дня!
У мене до вас такі запитання: 1. У мене мама п`є і я вже незнаю, що робити (п`є вона ще з дитинства моєї старшої сестри(27р.), а в мене вже і молодший брат(9р.) є). Її вже забирали у психлікарню, але вона з відти втекла, її забирали у кардиологію і звідти вона втекла, хоча в неї був мікро інфаркт, і вона все одно напилась. Мене цікавить таке, як можна позбути її батьківських прав тільки на мене, не чіпаючи молодшого брата, але щоб тато і надалі залишався татом. 2. І чи можна її покласти у психлікарню на довготривале лікування під пильним наглядом, але без вкладання коштів, тому що у нас в сім`ї працює тільки тато і нам дуже важко. Мені 16 років.
З повагою до вас Саркісян Каріна.
Один із варіантів, людину, яка веде аморальний спосіб життя та не контролює свої дії можливо примусово через суд направити на лікування або визнати не дієздатною особою. Звісно ж можливо позбавити батьківських прав, але не на одну дитину, а щодо всіх. Адже не може бути такого, що за однією дитиною догляд хороший, а за іншою взагалі не має, де тут логіка.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам. Мы предоставляем качественные юридические услуги, юрист, адвокат, Киев, Украина.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Pages:  << Prev 16 ...15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий