|
Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти
Get advice >>
Автор: Ірина | 2011-04-06 14:30:37 |
Доброго дня!
Два роки тому я розлучилася з чоловіком і суд визначив місце проживання нашого сина (тоді йому виповнилось 4 роки) зі мною.За ці два роки колишній чоловік встиг вдруге одружитися і має другу дитину(вік 9 місяців).На нашого спільного сина він майже рік не сплачував аліменти і тільки після неодноразових звернень в виконавчу службу гроші на дитину стали примусово знімати з його заробітної плати(аліменти в твердій грошовій сумі).Після розлучення він тільки декілька разів приходив до дитини,забирав його до себе і повертав близько 24,00 год.,що негативно впливало на стан дитини.Крім того,кожного разу вчиняв сварки,погрожував забрати дитину,пред"являв мені усяки надумані претензії, ніби я не займаюся дитиною і б"ю її.Я звернулася в органи опіки з проханням визначити час спілкування дитини з батьком-один раз в тиждень з 14,00 до 19,00 год.Це колишнього чоловіка дуже розлютило і він подав на мене зустрічну скаргу в органи опіки,ніби явзагалі забороняла йому підходити до дитини і не дбаю про нашого сина.Він погрожує відібрати дитину,лякає мене своїми зв"язками,став його часто забирати і пізно повертати,каже,що тепер там буде його нова сім"я і нова мама. Я добре ставлюся до дитини,займаюся з нею,маю постійну роботу,власне житло.Чи є в колишньго чоловіка шанси на те,що дитину залишать з ним? Дякую. |
Щоб з'явилися шанси у Вашого чоловіка забрати дитину, то Вам потрібно вести аморальний спосіб життя, не приймати жодної участі у вихованні дитини і тоді лише через суд це можливо.
Погрози потрібно документувати (відео, фото зйомка)і з відповідними заявами направляти до опікунської ради та правоохоронних органів. Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…. | | Автор: Володимир | 2011-04-07 10:48:51 |
Молода сімья,маючи двох дітей:синові-6років,донці-3,3років.батько і мати безробітні,чи має право отримувати соціальну допомогу на дітей? |
Ні, Ви маєте право стати на облік до Центру зайнятості населення за місцем проживання та оформити субсидію по сплаті комунальних послуг. | | Автор: Ірина | 2011-04-08 14:55:10 |
Доброго дня!
Дайте будь-ласка відповідь на таке питання:чи можу я позбавити колишнього чоловіка батьківський прав,якщо спілкування з ним загрожує нормальному моральному розвитку дитини(сину 6 років).Він постійно вчиняє сварки,наговорює дитину проти мені і моєї сім"ї,забирає дитину коли це підходить йому(може прийти за синомв 21,00 і привести після 24,00год.).На мої зауваження не реагує взагалі.Дитина після таких побачень з татом втомлена,нервозна і залякана,часто через порушення режиму дня пропускає дитячий садок та заняття в гуртках.Крім того,колишній чоловік постійно каже сину,що він нічого не вміє і ні на що не здатен,що може сформуватись в комплекс неповноцінності в майбутньому.Буду Вам дуже вдячна за відповідь. |
Можете через суд за наявності достатніх доказів. Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…. | | Автор: анатолій | 2011-04-09 22:58:22 |
пІд час розгляду справи про розподіл майна подружжя сторона подала клопотання про виключення домоволодіння зі списку майна, яке підлягає розподілу, скористувавшись ст.347 ЦКУ. Наскільки це правомірно? |
Це залежить від того чи підпадає домоволодіння під майно, що набуте під час шлюбу подружжя, що визначено Сімейним Кодексом України № 2947-ІІІ від 10.01.2002 року, а саме статтею 70 щодо розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя:
1. У разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.
2. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім’ї, приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім’ї.
3. За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.
А ст.71 СК України, визначено способи та порядок поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя
1. Майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі.
Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення.
2. Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними.
3. Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя.
4. Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою, крім випадків, передбачених Цивільним кодексом України.
5. Присудження одному з подружжя грошової компенсації можливе за умови попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.
| | Автор: Лина | 2011-04-11 15:08:30 |
Добрый день!
С бывшим мужем мы находимся в разводе, есть 7-летняя дочь. Я вышла замуж за белоруса, и мы с дочкой переехали на ПМЖ в Белоруссию. На момент оформления документов на ПМЖ, бывший муж дал разрешение на ПМЖ в Белоруссию. Сейчас у нас есть возможность уехать на ПМЖ в Канаду. Канадское посольство требует нотарианое разрешение на выезд ребенка. Сейчас бывший муж отказавается дать разрешение, мотивируя тем, что я уеду и не буду приезжать с ребенком в Украину(хотя я говорю, что 1 раз в год мы будем приезжать с ребенком).
На алименты я не подавала, и бывший их не платит и никогда не платил, а также материально не участвует и не участвовал в обеспечении ребенка.
Я слышала, что разрешение на выезд на ПМЖ без согласия одного из родителей можно получить по решению суда.
Насколько реально в моей ситуации получить такое разрешение в суде? Какие сроки? Что там будет указано(это необходимо для вопроса в Канадское посольство)?
Заранее спасибо за ответ! |
У відповідності до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" 21 січня 1994 року № 3857-XII оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або законних представників батьків чи дітей у разі потреби самостійного виїзду неповнолітнього за кордон. У клопотанні зазначаються відомості про дитину, а також про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон (лише для дітей віком від 14 до 18 років).
За відсутності згоди одного з батьків виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.
Проїзний документ дитини видається органами внутрішніх справ за місцем проживання.
Проїзний документ на дитину оформляється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку.
Виїзд з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років може бути здійснено лише за їх згодою, оформленою письмово і нотаріально засвідченою.
Громадянам України, які постійно проживають, перебувають у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, працюють за контрактом або перебувають на лікуванні за кордоном і досягли 16-річного віку, - за їх особистим клопотанням про отримання паспорта або через їх законних представників до закордонних дипломатичних установ України. Громадяни України, які постійно проживають за кордоном, можуть звернутися з клопотанням про отримання паспорта також до Міністерства закордонних справ України.
Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку, провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або їх законних представників у разі потреби в самостійному виїзді таких осіб за кордон.
Особи, які звертаються за отриманням паспорта, сповіщають дані про себе, відомості про сімейний стан і наявність неповнолітніх дітей та утриманців, про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється на період до десяти років з можливістю продовження на такий же термін.
Юридична консультація "ЗАХИСТ ПРАВА".
| | Автор: наталия | 2011-04-11 20:41:22 |
Доброго дня! Допоможіть,будь ласка, розібратися. Чоловік сплачував аліменти, але з січня 2011року він звільнився з роботи і аліменти не сплачував. З квітня 2011року він неофіційно працює. Розкажіть, будь ласка, Чи повинен він платити аліменти коли не працював і коли неофіційно працює? І в яких розмірах? Дитині 4,5 роки. Дякую |
Так повинен, ставши на облік до районного центру зайнятості населення, а сума залежить від того у якій формі було присуджено сплату аліментів (1/4, тверда грошова сума.) Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…. | | Автор: Михайло | 2011-04-13 16:03:09 |
Дружина(колишня)подала мене на еліменти, ми офіційно ще не розлучені, дитині 8-м місяців, у неї це другий шлюб, від першого вже є дитина на яку вона отримує 500гр (в місяць). На нашу спільну дитину вона отримує 864гр (в місяць). Чи можуть вплинути ці фактори на рішення суду, в плані затвердження виплати мною грошової суми на дитину? |
Майже не можете, деталі лише по телефону (платні). Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…. | | Автор: Віка | 2011-04-19 13:30:44 |
скажіть будь-ласка ми з чоловіком не живем з листопада..нашему сину 1,9.я подала 16 березня позов про стягнення аліментів.. я вказала сумму в твердій 1000 грн суммі. він предлагає піти по мирному на 400 грн--кожен місяць,,тобто обоюдно в суді сказати що згодні на 400 грн.. але не хочу щоб через нотарійс,,а щоб суддя підписав цю мирову.. Чоловік робить неофіційно.. і чи можу я якщо він перестане платити ці 400 грн-знову подати на аліменти?? Чи ні? |
Ви правильно вчинили, що вказали суму у твердій грошовій формі і на 400 не погоджуйтесь. Подати знову до суду можна, але це буде більш проблематично, тому що потрібно буде ще більше доказів.
Більш детально про аліменти можете дізнатись у статті "Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину"
| | Автор: ВИКА | 2011-04-20 13:36:28 |
здраствуйте..я вам уже писала..муж предлагает на мирную и указать при судье на сумму 400 грн и плюс индексация..это до 18 лет..он говорит чтоб соглашалась.. я в иске указала сумму 1000 грн,,но он насобирал кучу бумаг,,тоесть з.п у него 1550 грн в месяц+ чтоемунадо в месяц 470 грн в банк за кредит..он брал кредит в декабре..а мы с ноября не живем вместе.
и вопшем привел представителя--юриста..чтоб за него говорил.. но суд не состоялся судья заболела.
а мне на представителс денег нет и чтоб писать доверенность..
я написала от руки или может лутше напечатать на какие нужды надо 1000 грн на ребенка..((но он говорит если присудят допустим 700 грн--то он будет писать в апеляционный,,и может стать на биржу что вопще мне назначили минималку..
и вот предлагает на мирную 400 грн???ПОДСкажите..спасибо.. |
На мирову не погоджуйтесь та краще зверніться за вказаними телефонами на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua, по допомогу. | | Автор: Константин | 2011-04-20 14:08:17 |
Здравствуйте, у меня вопрос следующий. Моя жена забеременила от другого человека. Сроку прошло больше 6 месяцев. Заметил её беременность при сроке аж в 4 месяца. Сейчас разводимся через органы регистрации. Биологический отец не желает даже показиваться. Жена заявляет, что запишет ребёнка на меня и подаст иск на выплату элиментов. Делатьэкспертизу ДНК слишком дорого. Подскажите, как мне поступить в данной ситуации? Ведь, кто-то отец, а мне платить. Денег мне никто ж не вернёт.
А паспорт я могу не давать, чтоб лишних штампов не лепили?
Спасибо. |
Терміново зверніться за допомогою до наших фахівців за телефонами вказаними на нашому сайті http://www.zahist-prava.com.ua.Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. | |
|