Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: оля, Ternopil2015-05-16 18:25:27
есть решение суда о взыскании алиментов-1/3 от заработка.должник-украинец, но официально работает за границей(заработки).еще в 2008 подала по конвенции документы, твсе эти годы тишина полная.в 2011 подала и/лист в нашу ИС. стали считать как 1/3 от средней по городу,имущества в Украине нет, платил кое-как. Случайно:)) достала официальную справку о его зарплате из компании, где он работал.Пришла в нашу ИС,прошу пересчитать долг, исходя из действительных доходов, т.к. хочу подать иск о взыскании пени за несвоевременную уплату алиментов, а для этого нужен расчет задолженности. ИС ни в какую. говорит, что их интересуют только те доходы, которые он получил в Украине.Все, что за границей-это не их.Но я же не прошу их взыскивать алименты за границей, я прошу только рассчитать долг,исходя из действительных доходов,ведь в решении сказано -1/3 от всех видов заработка.правильно ли я прошу??Может, кто-то сталкивался с таким?
Исходя их тех данных, которые Вы предоставили, то Вы правильно просите, так как в ч. 1 ст. 195 Семейного кодекса Украины вполне понятно определено, что долги по алиментам, присужденным в части от доходов, определяется в зависимости от фактического дохода, который плательщик алиментов получал в то время, когда не платил алименты. Как видно, никаких упоминай о том, что доходы должны учитываться только те, которые были получены в Украине – нет.
Соответственно и пеня тоже будет рассчитываться исходя из фактического дохода плательщика алиментов, которые Вы можете подтвердить справкой о доходах (фактических).
Автор: олег, Uzhgorod2015-05-30 20:56:02
здравствуйте.как то так случилось,что не платил алименты ежемесячно.платил раз за три месяца или раз в 6 месяцев. надо было платить каждый месяц по 700грн,а я заплатил за три месяца-январь,февраль,март - в марте 1200, потом опять заплатил в мае 900. и в графе -назначение платежа - написал.что это алименты.Исполнительная эти деньги раскинула на погашение задолженности, а БЖ подняла крик, что это неправильно, что я должен был написать в назначении платежа -оплата задолженности-,а если я этого не написал, то эти 1200,что я уплатил в марте, только за март.Она хочет,чтобы исполнитель из 1200 вычел 700(как суд присудил),говорит,что только эти деньги должен защитать исполнитель, а все лишнее, т.е. эти 500грн- это мое право платить больше, может, я захотел заплатить больше. Т.е ,если бы я указал, что это -уплата задолженности,то тогда все бы было хорошо, ИС это так бы и защитала, а я написал, что это алименты, то только эти 700грн мне защитают, а 500-это,типа подарок. Тоже самое и с 900 грн в мае.Защитать только 700, а 200 - пропало..Это правда? Я так лоханулся?
Исходя из Главы 15 Семейного кодекса Украины, законодательно закреплено, что задолженность назначается исполнительной службой (ч. 4 ст. 195 Семейного кодекса Украины). По этому то, что исполнительная служба раскидала вашу плату на задолженность – правильно. А вот то, что Вы говорили об пропажи 500 и 200 грн. не правильно, такого быть не может, это не правда.
Автор: Сергій, Kyiv2015-07-20 22:06:05
Доброго дня!

Півтора роки тому розлучився з дружиною. Маємо спільну доньку, якій на даний момент 5 років.
Розійшлися по мирному. Самі розділили майно, на аліменти не подавали.
Я постійно намагаюся проводити час з дитиною. Майже щодня її бачив. Зараз у мене серйозні стосунки з новою подругою. Плануємо почати спільне життя. Колишня дружина забороняє бачитися донькі з моєю новою супутницею та її сином від першого шлюбу. Я можу взяти доньку тільки в назначений час, на визначений термін і можу проводити з нею час лише сам. Маю бажання приймати безпосередню участь у вихованні дитини. Возити, тепер вже двох моїх дітей в зоопарк, на море, тощо... З колишньою дружиною спільну мову знайти не можемо. Чи можна вирішити цю проблему в юридичній площині? На що я можу розраховувати?
Також питання по аліментам. Я постійно витрачаю кошти на дитину. Ліки, одяг, відпочинок, навчання... Спочатку колишня дружина обіцяла мені що буде просто раз у квартал давати розписки - підтверджуючи мою участь у матеріальному забезпеченні. Нажаль розписки я так і не отримав, жодної. Брати кошти погоджується лише за умови що це буде нал їй в руки, без документального підтвердження. Що б Ви порадили в даній ситуації?
Вам потрібно подавати позовну заяву про усунення перешкод в побаченні з дитиною. Щодо аліментів то краще кошти переказувати по поштовому переказу, із призначенням платежу "сплата аліментів". За юридичною допомогою звертайтесь до юриста, адвоката.
Автор: Наталія, Odessa 2015-07-21 13:01:42
Доброго дня. На двох дітей отримую фіксовану суму аліментів. Чи працює вже механізм індексації аліментів? До кого звертатися - до виконавчої служби чи знову із заявою до суду? Дякую.
"Сплата по аліментам підлягає індексації", радимо прочитати Вам дану статтю.За юридичною допомогою звертайтесь до юриста, адвоката.
Автор: Галина, Rovno2015-08-30 22:48:47
Добрий вечір.
Я виховую сина 8 років, з його батьком офіційно розлучена в 2008 році, але фактично він покинув мене ще коли я була вагітна. Платить аліменти в розмірі 350,00 грн., призначені в судовому порядку. Спочатку ухилявся від сплати, але зараз платить регулярно, їздить на заробітки в Росію. Жодної участі, крім аліментів, у вихованні дитини не приймає, це можна довести, син його ніколи не бачив. Фактично я сама виховую й утримую дитину. На даний час я не працюю, зареєстрована в центрі зайнятості, виплата вже закінчилась. Чи маю я статус одинокої матері і чи взагалі я маю право на будь-яку допомогу. В управлінні праці та соціального захисту отримала відмову по першому і другому питанню. Сказали, що в свідоцтві про народження дитини є запис про батька, який платить аліменти, тому я не є одинокою матір*ю, і права на будь-яку допомогу у мене також немає. Прошу роз’яснити, чи правомірною є відмова, і на що я маю право.
Заздалегідь дякую за допомогу.
Так відмова правомірна. Вам потрібно подавати позовну заяву про збільшення аліментів, оскільки дитина уже більша, відвідує шкільний навчальний заклад, гуртки, хворіє, і більше вимагається на одяг, їжу та оздоровлення.
Батька, маєте права позбавити батьківських прав, щоб у майбутньому сину не довелося за ним доглядати, або не брати дозвіл на виїзд за кордон.
Автор: Вікторія, Kirovograd2015-09-04 14:02:02
Підскажіть мені до кого звернутися, бо мене направляють то в суд то в викорнавчу службу. Я отримую аліменти на дітей від заробітньої зарплати чоловіка, виконавчий лист знаходиться в м. Сміла Черкаської області. А по місцю проживання м. Новомиргород Кіровоградська область у нього є ще пай на землю (він з нього отримує доход). Як мені з цього пая получити аліменти? По місцю проживання виконавча служба не може стягнути , тому що виконавчий лист знаходитьсяв м. Сміла. Підскажіть до кого мені звернутися і що потрібно щоб з усих його доходів начислялись аліменти.
Справа в тому, якщо дохід від пая не відображається в звітньо-фінансових документах і не проходить через податкову, то державна виконавча служба не побачить цей дохід. Потрібно через податкову та виконавчу службу вирішити питання офіційного оподаткування доходу від паю.
Автор: марина, Rovno2015-09-05 18:06:12
Мій колишній чоловік несплачує на дітей аліменти,Я оформляю державні.Зараз він перебуває під слідством.Чи маю я право оформити державні алменти?
Повідомляємо Вам, що законодавством України не передбачено такого терміну, як «державні аліменти».
Але Ви маєте право оформити державну допомогу на дитину, як одинока мати, відповідно до ст.18-1 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми».
Більш детально про отримання даної допомоги зазначено у Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженому остановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751. Так п. 35 даного Порядку визначений перелік документів, які слід подати органу соціального захисту населення, а саме:
1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; 2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини;
3) копія свідоцтва про народження дитини;
4) довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем;
5) проживання сім'ї.
Автор: Наталя, Vinnitsa2015-09-09 19:45:15
Доброго дня! Я отримую аліменти на сина у твердіій грошовій сумі розміром 700,00 грн, так як на час їх призначення (2011рік) чоловік офіційно не працював. На даний час він працевлаштований і отримує пристойну зарплатню, тому я хочу змінити вид стягнення аліменті на відсоткову ставку. Дитина часто хворіє і потребує додаткового догляду і затрат, моя заробітна плата коливаться від 1500 грн до 1800 грн, і я не можу забезбечити дитині належний догляд(деформація стоп та ослаблений імунітет)самостійно не можу. Підкажіть, як юридично це правильно зробити. Дякую!!!
Подайте позовну заяву про зміну розміру виплати аліментів, додавши усі раніше прийняті рішення по аліментам.
Автор: Олександр, Rovno2015-11-17 09:58:10
Доброго дня!
у нас виникла така ситуація. Існує сім"я6 батько та троє дітей. Мама померла. батько віповідно отримує пенсію по втраті годувальника на трьох дітей. уже майже рік діти проживають з бабусею по мамі. бабуся отримує пенсію та на ці кошти, яких звісно не вистачає. Батько матеріальної сторони у житті своїх дітей не приймає.
чи може бабуся подати на аліменти на свого зятя не позбавляючи його батьківських прав???
Може не лише подати на аліменти, а й позбавити його отримання виплат по втраті годувальника, звернувшись із відповідними скаргами до органу опіки та піклування, територіального управління Пенсійного фонду України та Управління праці та соціального захисту населення, а згодом і суду.
Автор: Наталія, Sumy2015-11-20 10:45:36
Моїй донечці 9 місяців. Вона зареєстрована як дитина, що має матір і батька. Нещодавно батько через суд відмовився від дитини. Чи потрібно змінювати свідоцтво про народження дитини і куди за цим звертатися? Дякую.
Потрібно, спочатку до Відділу реєстрації актів цивільного стану або через міський дозвільний центр, якщо отримаєте відмову, то потім ще й до суду.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий