Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Іван, Kyiv2015-01-17 18:36:51
Хочу відмовитися від батьківства. Навіть якщо син і мій насправді.
Це можливо?
Це можливо, але потрібні дуже суттєві підстави, згода матері дитини або не малі кошти.
Можете звернутись за допомогою до нашого адвоката по сімейним справам у Києві за телефоном (099) 436-21-72.
Автор: Ірина, Zhytomyr2015-02-05 17:33:49
Доброго вечора!Запитання таке:маю дитину(дитина перша,одна).Дитині 2.6 років.Звересня місяця працюю не неповній ставці.Я повинна отримувати допомогу в розмірі 130 грн?У вересні ,після виходу на роботу я її ще раз отримала.Дякую
Питання не зовсім зрозуміле.
Але радимо в першу чергу за письмовим роз'ясненням звернутись до територіального управління праці та соціального захисту населення.
Автор: Андрій, Lviv2015-02-13 14:52:45
Питання щодо стягнення аліментів з колишньої дружини на користь двох неповнолытных дытей. Дружина не працює ні офіційно ні не офіційно, вона отримує матеріальну допомогу на дітей, зараз я тимчасово призупинив виплати через соцзахист, діти на вихованні перебувають зі мною. Вона зловживає алкоголем, дві перебувала на стаціонарі на лікуванні від залежності, була відкрита кримінальна справа щодо колишньої дружини за фактом побиття власної матері та бабці але закінчилась мировою та стягненням штрафу. Що робити в такому випадку?
Нажаль оплатити консультацію я не можу враховуючи вище переіычені умови
Можемо порадити подати позовну заяву щодо призначення медичного лікування примусового характеру (щодо колишньої дружини). Після того, як пройде примусове лікування, її повинні влаштувати на роботу, а отже остання зможе платити аліменти, оскільки вони автоматично будуть відраховуватись із заробітної плати.
Автор: Вячеслав, Vinnitsa2015-02-14 16:44:09
Ми з дружиною розведені уже 4 роки.В бракові ми купили квартиру у моїх батьків (але грошей за квартиру не давали)оформили купівлю-продаж.У нас є дитина-11років.У нас вже є свої сімї. Чи може дружина відсудити частину квартири і як відсторонення мене від батьківських прав може на це повпливати.
Розподіл майна подружжя до справи про позбавлення батьківських прав взагалі ніякого відношення не має.
Позбавлення батьківських прав можливе лише за рішенням суду, але для цього потрібні досить суттєві аргументи(ухилення від сплати аліментів, алко або нарко залежність, визнання не дієздатним, вирок суду із позбавленням волі більш як на 5 років, тощо)
Автор: Олена , Rovno2015-02-17 10:24:03
Доброго дня!скажіть будь ласка,я з чоловіком не розведена чи можу я подати його на аліменти,так як частину своєї зарплати він тратить на свої потреби.коштів які залишаються, мені і нашому сину(2,3роки)не вистачає.також він сплачує аліменти дочці від першого шлюбу,чи можна їх якось зменшити?
Розірвано шлюб чи ні, це не позбавляє права одного із подружжя звернутися із позовною заявою до суду, за місцем реєстрації боржника, про стягнення аліментів.
Автор: Віктор, Rovno2015-02-24 14:41:22
Доброго дня,як правільно сплатити елементи,за кілька років.
Головне у платіжному документі чи документі про переказ в графі "призначення платежу" обов'язково зазначити, що це сплата заборгованості по аліментам за 2013 - 1014 роки.
Автор: Юлія, Kirovograd2015-03-01 12:56:11
Доброго дня! Коли завагітніла,в червні 2014р зареєстрували шлюб з теперішнім чоловіком, прожили разом менше ніж 2 місяці, вже півроку навіть не бачимося. Постійно сварилися, підозрює мене в зраді, та сумнівається, що донька (народилася в грудні 2014) справді його. Хоче розлучитися, але я проти. Чи може він без моєї згоди розлучитися? Чи зможу я отримати аліменти на дитину та на себе, якщо він в даний час безробітній? Дякую!
Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини (ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України).
Автор: оксана, Ivano-Frankivsk2015-03-03 21:56:36
дитина народилася в цивільном шлюбі місце проживання батька на даний час мені невідоме ніяких даних про батька не маю чи можу я отримати субсидіїї на газ довідки про аліменти.
Можете, отримайте статус матері одиночки через управління праці та соціального захисту населення або через суд. Якщо не вийде визнайте безвістно відсутнім через суд та оформіть допомогу від держави.
Автор: Андрій, Kyiv2015-03-18 08:52:26
Доброго дня. Батьки планують розлучатися не дуже мирно. Все майно приватизовано на батька. В сімї двоє повнолітніх дітей. На яку частку майна має право дружина і чи має право взагалі? Дякую.
Це залежить від того чи було нерухоме і рухоме майно придбано під час шлюбу, чи не було воно прийнято за особисті кошти (заощадження), та чи є інше помешкання матері із дітьми?
Автор: Вікторія, Kyiv2015-05-15 16:35:33
Вітаю. Знаходжусь в шлюбі, дитині 8 місяців, подала на аліменти. чоловік виплатив заборгованість, але не виплачує постановлену в суді сумму. Життям дитини не цікавиться. А також зясувалось що в нього буде поза шлюбна дитина,яку він теж покинув.Чи вагомі це причини для розірвання шлюбу та позбавлення батьківських прав?
До поки дитині не виповниться хочаб 12 місяців, шлюб у судовому порудку розірванню не підлягає у відповідності до ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України. Де чітко визначено, що позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
Якщо один із батьків не цікавиться долею дитини, не приймає участі у її утриманні, то на підставі висновку органу опіки та піклування та через позовну заяву місцевого суду, за його рішенням, можливе позбавлення батьківських прав.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий