Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Еліна , Dnepropetrovsk2013-02-28 17:12:57
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. Аліменти призначені 24. 04. 10 року, платник отримав повідомлення 28. 02.13 року. Чи може він не погашати заборгованність ,а сплачувати з дати отримання повідомлення.
Боржник, може лише оскаржити заочне рішення суду. Але, це буде ефективно, якщо є суттєві (істотні) умови, що не були враховані судом. Наприклад. Боржник є івалідом, пенсіонером, має неповнолітніх дітей, доглядає за старенькими чи хворими батьками, чи є опікуном дітей чи дружини тощо.
Автор: Егор, Kharkov2013-02-28 22:33:31
начну так у меня дарственая двух комнатная квартика до женитьбы я развёлся есть сын плачю алменты ,прошло 3 года я женился ещё раз 2 жена с ребёнком 3 года приписаны у бабушки живут со мной у меня,как может повлиять на меня такие обстоятельства при разводе со второй женой????
Имущественно второй развод ни как не повлияет, если дарственная оформлена на Вас Егор, придется снова платить алименты и на второго ребенка.
Автор: Марианна, Crimea2013-03-25 11:37:46
Здравствуйте! Помогите с решением такого дела!! а дело заключаеться в том что - У моего брата такая ситуация ,был у него романчик,да и романом это сложно назвать иногда спал с девушкой,но ни чего серьёзного. Банально но она забеременела ,он сразу ей сказал что ни чего не может быть и предложил сделать аборт. она отказалась сказав что ничего не нужно от него у будит рожать. Прошло два месяца и она начала ему названивать писать и портить любыми способами жизнь,при этом говоря что подаст в суд после рождения ребёнка.с целью требуя алименты и морального ущерба. Какие принесёт результаты поданый в суд её иск?
Действительно суд девушка может выиграть. Ведь судьи лояльно относятся к матерям с детьми, конешно нужно будет заказывать экспертизу ДНК, а она стоит денег.
Автор: юрій, Kirovograd2014-11-10 20:17:20
Добрий вечір. Ситуація наступна: з самого початку одруження сімейне життя не склалось були постійні спори і лайки ,це продовжувалось і після народження дитини потім розлучення та рішення суду про призначення аліментів 08.10року.Але виконавчого листа у виконавчу службу жінка не надала та і суд проходив без моєї участібо я був у відрядження нема також і рішення суду про призначення аліментів. але ми не розійшлися і продовжували проживати разом з дитиною і жінкою я забезпечував їжею, одягом, платив за житло. ніяких квитанцій розписок про отримання грошей чи чеків нема. Зараз жінка збирає документи для стягнення з мене аліментів за 4роки та поздавити права бачитись з моїм сином, я за кордоном у миротворчій місіі.
Що мені робити як себе захистити та як правильно діяти? Допоможіть
По-перше, аліменти можуть бути стягнуті за виконавчим листом за минулий час, але не більш як за три роки, що передували пред'явленню виконавчого листа до виконання (ч. 1 ст. 194 Сімейного кодексу України).
Більш детально йдеться у нашій статті Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину.
По-друге, для того щоб довести у суді кожній стороні свою правову позицію у відповідності до ст. ст. 60-61 ЦПК України, потрібно мати на руках письмові докази того, чи вживалися заходи досудового врегулювання і чим це підтверджується.
Автор: Оксана, Lviv2014-11-24 22:59:19
Доброго вечора!Я подала на аліменти з чоловіком ми неживемо 8 місяців нашій дитині 9 місяців!суд має бути 11 грудня!якщо відповідач неприйде на суд чи можливо таке що суд перенесуть?чи мені зразу затвердять без нього?
Оскільки судове засідання у відповідності до ст. ст. 130, 156, 193 ЦПК України, має три стадії судового процесу, попереднє судове засідання, судовий розгляд, судові дебати. То засідань має бути, як мінімум два. Але, більшість суддів після винесення заочного рішення суду, без належного повідомлення іншої сторони або спливу місячного терміну, не зазначають, що рішення набрало законної сили, а тим паче не видають виконавчий лист. Без якого не можливе стягнення через державну виконавчу службу.
Автор: Алла, Khmelnitsky2014-12-01 11:55:03
Скажіть будь-Ласка, колишня дружина мого чоловіка не дає бачитися йому з дитиною, а аліментів требує, він ходив у виконавчу службу щоб побачитися з дитиною але там нічого не зробили, от він і остані 3 місяці не платив аліментів, сказав що не буде поки не побачить доньку, але ніхто дитини йому так і не показав, а вона подає на суд по заборгованості, чи змушений він буде повернути гроші.
У відповідності до ст. ст. 180 -197 Сімейного кодексу України батько дітей зобов'язаний утримувати та сплачувати аліменти на дітей.
Щодо перешкоджання з боку колишньої дружини у побачені з дитиною, то батькові для вирішення даного питання потрібно звернутись із відповідною заявою до Органу опіки та піклування та суду.
Автор: тарас, Chernivtsi2014-12-10 21:40:43
Добрий вечір! Допоможіть будь ласка, я розлучився 4роки тому. У нас є 5 річний син, аліменти сплачував не офіційно -просто в руки.Сина дружина хотіла вивезти за кордон, я згоди не дав.Тепер вона не дає бачитись з дитиною та погрожує позбавленням батьківства. Підскажіть як вчинити правельно?
З приводу сплачених аліментів за минулий період, вимагайте розписки у колишньої дружини щодо їх сплати у визначеній сумі. Обов'язково дотримайтесь усіх вимог щодо розписки (дата, місце, час, паспортні дані, іпн., адреса реєстрації, які кошти, за що саме, у якій сумі, свідки, з обов'язковим зазначенням, що даний документ складений та написаний власноруч, із чітким розумінням своїх дій та правових наслідків, підпис).
Щодо сплати аліментів за теперішній час, то їх необхідно проводити через адресні перекази за допомогою поштового зв'язку або через відділення банку, якщо відомий картковий рахунок. Але обов'язково в призначенні платежу зазначати: "сплата аліментів за такий-то місяць чи період".
Щодо перешкоджання в побаченні з дитиною зверніться із відповідною заявою до Державного органу опіки та піклування або опікунської ради.
Автор: ольга, Kyiv2014-12-19 12:59:45
як написати заяву по контролю елементів одного з батьків?
Ольго доброго дня!
Здійснення контролю за виплатою та витратою аліментів покладається на орган Опіки та піклування по місцю реєстрації. Стягнення аліментів покладається на державну виконавчу службу, за місцем виконання виконавчого документа, який було видано у відповідності до рішення суду.
Щодо послуг у написанні заяв:
- про порушення кримінальної справи щодо факту ухилення від сплати аліментів;
- позовної заяви щодо нарахування пені за прострочення сплати аліментів. Можете звернутись до нашого адвоката за тел. (067) 917-85-56
Автор: Юлія, Ternopil2014-12-20 16:44:47
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо чоловік з жінкою розлучилися 8 років тому і жінка тільки зараз подала на аліменти, то чоловік повинен виплатити аліменти за ті минулі 8 років чи платити ТІЛЬКИ з дня призначення?
Лише за попередніх 3-роки, якщо жінка доведе в суді, що зверталась з приводу аліментів до батька дитини.
Автор: Ольга, Kyiv2015-01-05 18:50:01
Добрый день,я имею сына 2,7 лет,с мужем не живем год,в разводе чуть меньше года,к ребенку не разу не пришел и ни копейки не передал.Разошлись по причине алкоголизма,его несколько раз кодировали,где знаю,но бумаг подтверждающих этот факт нет.решение суда на алименты есть,но не подавала,думала решим мирно.У него есть еще двое законных детей от других браков,прошлые жены подавали в суд о невыплате,когда подала вторая жена(я третья)ему присудили год условно,после окончания срока прошло пол года.Я хочу лишить отца своего ребенка родительских прав не из злости а для того,чтобы могла получать пособие(платить ему и помогать нечем)присуждать срок тоже не желаю,но меня сократят с работы,если я не смогу доказать ,что я сама воспитывают ребенка и боюсь,что мы лишимся средств к существованию.После декрета вышла на работу когда ребенку было 1,7,ребенок болел и у меня много больничных.Живем вдвоем и помогать некому.Есть ли у меня шанс лишить родительских прав?спасибо
Ольго доброго дня!
У Вас є усі шанси на позбавлення батьківських прав батька дитини, але потрібно зібрати відповідні документи:
- акт обстеження помешкання дитини органом опіки та піклування; - Висновок органу опіки та піклування про те, що батько не приймає участі у вихованні та утриманні дитини;
- довідка із дошкільного дитячого закладу про те, що там батька ніколи не бачили;
- довідка із виконавчої служби про заборгованість по аліментам; - довідка від нарколога про те, що він перебуває на обліку або лікуванні від алкоголізму;
- грамотно складена позовна заява із вірно сплаченим судовим збором.
За правовою допомогою радимо звернутись до фахівців "Захист Права" по телефонам вказаним в розділі "контакти".
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий