Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Questions tagged: Сімейні відносини. Аліменти

Get advice >>
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 
Автор: Юлія, Poltava2012-04-11 15:40:16
Підскажіть будьласка, аліменти на дитину були призначені з 2000р, але лише в кінці 2011 р. були слочені однією заг. сумою-29.000, але з 2008р. надавалась соц. допомога через собез. у звязку з позбавленням батьківськіх прав. Зараз собез требує повернути 12.000 за період з 2008 по 2011, бо нам дали аліменти, алеж він їх не платив усі ці роки. в якому законі це написано.дуже дякую
Це Ви краще запитайте у Управлінні праці та соціального захисту населення (соцбезі - народною мовою) письмово, на яку вони зобов'язані надати вмотивовану відповідь.
Автор: Юлія, Sumy2012-07-19 23:58:11
Якщо я відправила касаційну скаргу на рішення ап. суду до Вищ. спец. суду (справа про аліменти), але не сплатила судовий збір. Чи дасть Вищий спец. суд мені час на усунення недоліків чи така скарга взагалі не братиметься до уваги? Яким чином я про це дізнаюся. Дякую.
Якщо Ви виступаєте стороною, що хоче стягнути аліменти, то Ви звільнені від сплати судового збору на підставі п. 3, ч. 1, ст. 5 Закону України «Про судовий збір».
Автор: Ирина Чех, Ternopil2012-07-20 00:33:00
Шановнi панi та панове,
прошу допомогти менi в вирiшеннi мого питання.
Я проживаю в ФРН з 2001 року. В 2003 роцi приiхав сюди на постiйне мисце проживання мiй син 1997 року народження. З батьком дитини я не перебувала у шлюбi, вiн является законним батьком, з внесенням до свiдоцтва про народження дитини. Напротязи 14 рокив батько не проживав з нами i ми не отримували вiд нього финансовоi пiдтримки, навiть в перiод коли я вже проживала за кордоном, а син знаходився пiд опiкою моеi матерi, батько не навiдувався до дитини. За дозвiл виiзду дитини на проживання до матери вимагав 200$, якi вiн i одержав.
З 2003 року в сина не було нiяких контактив з батьком. Скоро йому виповниться 16 рокив, потрибно буде виробляти паспорт, потрибни знову документи вид батька, а вiн за це вимагае грошi i погрожуе, що тепер рiч ведеться про тисячи $.
Менi б хотiлося лишити його батькiвських прав, а якщо це неможливо, то притягнути його до сплати алиментив.
Порадьте будь ласка, як менi це найкраще зробити.
З повагою Iрина Чех
Вам давно потрібно було подати на аліменти, відбивши охоту Вас шантажувати на завжди. Звертайтесь за телефонами на сайті ЗАХИСТ ПРАВА, допоможемо.
Автор: Ольга, Odessa 2012-08-01 15:30:54
Я подала исковое заявление об взыскание алиментов с моего мужа. На предварительном заседании я отказалась от своих исковых требований. Могу ли я через некоторый промежуток времени повторно подать исковое заявление на взыскание алиментов?????
Можете заново подать до 18 лет ребенка.
Автор: Юлія, Lviv2012-08-02 14:55:32
Я народила дочку в Італії,але коли я народжувала чоловіка небуло в країні і я була змушена дати їй своє дівоче прізвище бо я неміняла закордонний паспорт.Ми перебуваємо в шлюбі і я взяла прізвище чоловіка.Чи може моя дочка мати моє дівоче прізвище чи його обовязково змінити?
Ми вважаємо, що буде не правильним, якщо батьки носять одне прізвище, а дитина зовсім інше. Друга справа, якби Ви своє прізвище залишили собі. Тому за більш детальною інформацією радимо звернутися із даним запитанням до відділу РАЦС за місцем реєстрації в Україні.
Автор: Тетяна, Dnepropetrovsk2012-08-03 15:30:15
Мій чоловік плате аліменти на дитину від першого шлюбу ,Внас народилась дитина Чи можемо подати на зниження аліментів якщо нашій дитині нема 3 років
Це залежить від того, у якому розмірі Ваш чоловік сплачує аліменти, що визначено рішенням суду та продубльоване у виконавчому листі.
Автор: Сергій Володимирович, Kyiv2012-09-07 15:52:42
Добрий день! Підкажіть мені ось по якій справі, я розлучений і маю сина 6 років. Постійно шукаю з ним контакту і допомагаю матеріально, справно виплачую аліменти і забезпечую всі його потреби. Колишня дружина коли має поганий настрій мені його не дає. Я вважаю, що це неправильно!!! Я проживаю в Броварах, а вона в Полтавській обл. у будинку, що був придбаний мною ще в шлюбі. Зараз я хочу в законному порядку вирішити питання про побачення з сином. Мій адвокат попросив мене взяти довідку з опікунської ради по місцю жительства(Бровари). У мене питання, якщо я проживаю зі своєю "гражданскою" дружиною у її квартирі, це може бути проблемою при отриманні данної довідки? За здалегідь дякую за відповідь!!!
Проблемою проживання в громадянському шлюбі для побачення з дитиною не стане.
Автор: Екатерина Шатило, Odessa 2012-09-19 11:08:22
Здравствуйте!
Вчера у меня был суд по алиментам. В заявлении мы с адвокатом просили 700 грн на ребёнка,и 500 грн на меня (пока ребёнку не исполнится 3 года) Муж на всё согласился,всё подписал.
А сегодня сказал,что передумал,что он не работает,ему платить нечем и что он соирается оспорить решение суда.
Сможет ли он это сделать? Может ли отказаться платить алименты? Заранее спасибо.
Если муж в суде признал Ваш иск, то оспорить решение первой инстанции будет очень трудно.
Автор: Ufkbyf, Lviv2012-09-26 18:38:13
Батько моєї дочки(14років) три роки тому виїхав на постійне місце проживання до Німеччини.Перед виїздом я забрала виконавчий лист,який був у юстиції(тобто відмовилась добровільно від аліментів),так як він обіцяв помагати дочці,як можна відновити чи заново подати(правильно оформити)документи для одержування аліментів?
Для надання точної відповіді, потрібно знати коли було видано виконавчий лист, коли було рішення суду. Пропущені чи терміни про їх подачі у виконавчу службу. Скоріше всього прийдеться звертатись знову в суд, щоб оновити виконавчий лист або збільшити розмір аліментів. Адже по одному і тому же питанню (справі) другий раз звертатись не можна.
Автор: Таня, Lviv2012-10-13 11:21:25
Добрий день! Дуже прошу допомоги. Розлучаюся з чоловіком.У нас дитина 11 місяців.У власності автомобіль (машини гроші я сама купила) і є 1 кімнатна квартира (тоже сама купила гроші квартиру),яку я займалась спортом і все записано на чоловіка. На що й я можу розраховувати в праві власності на житло без розподілу та без відсотків, а при розділі речі, чоловік забере речі (його мама купила речі із Італії)і хоче поділити мою квартиру, ніж машину.Як розподілити, а може без розподілу?Дякую!!!Чекаю
Дане питання по безкоштовній консультації навряд чи буде вирішено.
Дійсно через суд можливий варіант доведення того, що майно є Вашою власністю так-як було придбане за Ваші кошти.
Не забувайте, що найкращий захист - це напад, це ми до того, що потрібно буде подавати позовну заяву про стягнення аліментів.
По допомогою зверніться до нашого адвоката за ел. адресою: zahist.prava*gmail.com (для Володимира Васильовича). До того ж він не раз приїздить у Львів по справам.
Успіхів. Все буде добре, адже із нами Бог.
Pages:  << Prev 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий