“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Юридичні консультації по телефону

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Ваше ім’я:            
Регіон:                   
Номер телефону: (для адміністрації сайту)
E-mail: (відповідь прийде на цей e-mail)
Запитання:
Для активації кнопки "Відправити" потрібно порадити дану сторінку в соціальній мережі.
Захист від роботів:
Захист від спаму
    

Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 785 ...22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 ...1 Наступна>> 
Автор: Игорь, Київ2011-05-14 13:09:32
Подлежит ли конфискации квартира приобретённая в результате дарения? Если да то в каких случаях?
У відповідності до ч. 1 ст. 722 Цивільного кодексу України, право власності обдаровуваного на дарунок виникає з моменту його прийняття. Тому, якщо Ви комусь заборгували борг, який перевищує десять розмірів мінімальної заробітної плати, у відповідності до ч. 7 ст. 52 Закону України про виконавче провадження, то нерухоме майно може бути арештоване та реалізоване через аукціон.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Владимир, Львів2011-05-15 10:09:29
Моя дочь выступала поручителем в банковском кредите в 2007г.До конца 2010г Банк к ней не предЪявлял никаких притензий и не сообщал ,что у основных заемщиков есть какие либо проблемы по кредиту.В начале 2011г почтой я получил \"Судовий наказ\" в котором говорится о \"солідарне стягнення на користь банку суми боргу\" которая выросла от 3000 дол до 15 000 (штрафы и пеня насчитанные Банком). Дочь с нами не проживает,не работает,мы пенсионеры,воспитываем внучку 3 года. Исполнители наложили арест на Нашу квартиру.Банк в который я обращался копий каких либо договорных,притензионных предоставить отказывается.В настоящее время я получил копию постановления исполнителя \"О получении технической документации в МБТИ\" что бы описать Мое имущесатво и выставить на торги.Как мне это все остановить,?
Потрібно терміново подати заяву про скасування судового наказу. Більш детально прочитайте статтю на нашому блозі по ссилці"Cтягнення заборгованості за наказним провадженням. Судовий наказ" Застереження, юрист, адвокат чи будь-який фахівець в галузі права повинен готувати вищезазначені документи.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Татьяна, Миколаїв2011-05-15 13:41:30
Я работаю в школе учителем 10 лет . В феврале нам сказали написать заявление на плановый отпуск на лето , каждому учителю расписали с какого дня он в отпуске . В апреле составляли график приема экзаменов у учеников. У меня получается что с 17 июня я в отпуске , но в этот день мне поставили письменный экзамен в 9 классе ( мой предмет ). Когда я сказала , что я в отпуске , директор ответил ничего страшного пару дней походите . Прав ли директор , и что делать с предвзятым отношением к себе , это только единичный случай .
Зверніться із відповідною заявою на ім'я директора щодо надання роз'яснення у відповідності, якого розпорядчого документа, який буде суперечити Кодексу Законів про працю України, ви повинні перервати відпустку та вийти на роботу і яким чином буде компенсовано Ваш вихід на роботу.
Заяву подайте через канцелярію із обов'язковою відміткою на Вашому екзеплярі вхідного номера по журналу та штампу підприємства. Якщо заяву категорично відмовляються приймати надішліть її за допомогою поштового зв'язку, цінним листом з описом та повідомленням.
Це потрібно зробити на випадок того, якщо директор місячний термін, як цього вимагає ст. 20 Закону про звернення громадян , не надасть вмотивованої відповіді то у Вас залишиться для суду підтвердження того, що було здійснене відповідне звернення зі спірного питання.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Никалай, Ужгород2011-05-15 15:38:17
Добрий день, допоможіть будь-ласка розібратись! Я хочу (згідно з земельним законодавством ст.121) одержати земельну ділянку під забудову, тому перше питання ,який зразок заяви і чи потрібно в ній вказувати місце одержання цьої ділянки, якщо так то де можна дізнатись де така є. По-друге, на вашу думку яка вірогідність, що пересічному громадянину як , я, цю земельну ділянку нададуть якщо я не маю ніяких пільг. І ще якщо подати заяву про передачу у власність безкоштовно для індивідуального гаражного будівництва земельну ділянку , то які можуть бути відмови, і чи варто оскаржувати рішення?
Зразок заяви та перелік додатків про отримання земельної заяви Ви можете отримати у районні адміністрації за місцем проживання. Яка після її надходження повинна розглянути її на сесії.
Ми радимо завжди не боятись скористатись своєю можливістю, адже Ви нічого не втрачаєте.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: юля, Полтава2011-05-15 16:57:52
Добрий день!Я працюю бібліотекарем з 28.04після реорганізації переведена на півставки,до цього працювала на ставку.З 01.06.11 маю йти у відпустку.Стаж 8 років.З 01.10.07 працюю на даній посаді.Чи маю я право на виплату матеральної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу а не із півставки,вкажіть будь-ласка статтю закону.
Дане питання регулюється внутрішньорозпорядчими документами організації де Ви працюєте.
Тому радимо більш детально ознайомитися з вимогами колективного договору чи будь якого іншого документу. Зверніться до Голови профспілкового комітету або Головного бухгалтера із письмовою заявою.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Лілія, Полтава2011-05-15 20:11:26
Добрий день ! Мій чоловік інвалід 3 групи з дитинства. Чи має він які небудь пільги на санаторно-курортний відпочинок, та при відкритті ПП? Дякую!
За роз'ясненнями зверніться до Управління праці та соціального захисту населення і до Державного реєстратора за територіальністю.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Влад, Дніпропетровськ2011-05-16 17:23:50
В 2007 году моя жена оформила кредитку Приватбанка на свою девичью фамилию. В сентябре 2007 г. она изменила фамилию в связи с женитьбой. В июне 2008 г. она родила сына и ушла в декрет оформив социальную карту в приватбанке для получения декретных денег. В декабре 2008 г. с кредитки было снято 800 грн. В период пребывания в декрете на социальной карте жена обнаруживала отрицательный баланс. В ноябре 2010 года она досрочно вышла с декрета и пошла оформлять зарплатную карту однако в выдаче карты ей было отказано мотивируя это тем что есть задолженность по кредиту. Затем зарплатную карту выдали и согласно распечатки банка нам стало известно что с социальной карты в период с 01.12.2008 по 01.12.2010 г. принудительно удержано около 1100 грн. Согласно ответа суда по месту проживания и районного отделения юстиции ни судебного ни исполнительного производства в отношении жены возбуждено не было. На сегодня погашена большая часть кредита задолженность составляет 200 грн. Банк прордолжает звонки на место работы жены (среднюю школу) с раскрытием информации и угрозами по поводу взыскания. Вопрос: 1) Есть ли смысл и каковы результавты подачи иска о взыскании морального и материального вреда причиненного самовольным (без решения суда) списания денег с социальной карты на которую не могут быть наложены взыскания согласно Закона Украины \"Об исполнительном производстве\". 2) Есть ли смысл повдавать на банк за разглашение банковской тайны то есть уведомления посторонних лиц о наличии кредита его суммы и даты возниконовения. Заранее спасибо. С ув. Влад
Якщо Ваша дружина вчасно подала документи, які підтверджують, що остання змінила прізвище, то у Вас є усі законні підстави, щоб звернутись до суду про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.
Але застереження, спочатку зважте усі за і проти, більш детально про судову практику про відшкодування моральної (не майнової)шкоди
Автор: Кристина , Кіровоград2011-05-16 09:48:38
Добрий день!Я-сирота.Мені зараз 21 рік. Чи повинна держава виплачувати пенсію до 23 років сиротам???
За роз'ясненнями зверніться до Управління праці та соціального захисту населення за територіальністю.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Марія, Рівне2011-05-16 12:37:42
Доброго дня! мій чоловік відбував покарання за вчинений злочин на території Росії, на сьогодні він по екстрадиції перебуває в СИЗО м.Харків вже два місяці. До сих пір ні документів про строк, термін перебування і т.д. не надходять, кажуть що не відомо. скажіть будь ласка яким чином можна пришвидшити розгляд таких документів і тримати інформацію де вони знаходяться і коли будуть розглядатись. Дякую Вам
Спробуйте звернутись із відповідною скаргою в обласний відділ Департаменту виконання покарань та паралельно до Генеральної прокуратури України.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Іріна, Луганськ2011-05-16 19:07:55
Здравствуйте проконсультируйте пожалуйста в таком вопросе. Я инвалид детства,до 18 лет получала пособие.Диагноз сенсоневральная тугоухость 3-4 степени.Сейчас после 18-тия собрала соответствующие документы на оформление группы на время учебы в институте. До 18-тия получала социальную помощь также на время учебы.Мне положено оформить на время учебы группу или же социальную дотацию,помощь???? И куда обращаться если положено. Заранее спасибо. С уважением,Ирина.
За роз'ясненнями зверніться до Управління праці та соціального захисту населення за територіальністю.

Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Сторінки:  << Попередня 785 ...22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 ...1 Наступна>>