“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Сімейні відносини. Аліменти

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Вячеслав, Донецьк2011-07-08 13:10:16
Добрый день, подскажите пожалуйста, я хочу развестись с женой, живем мы вместе 4 года, у нас есть общая дочка 2,5г. у жены есть еще дочка 11 лет от предыдущего брака.
Дело в том что меня не устраивает отношение к моей дочке как матери, ребенок постоянно болеет, из-за того что жена вместо того чтобы сидеть у постели ребенка, тягает ее по знакомым и гостям. Ребенка одевает во что попало, хотя есть во что приличное, может только красиво нарядить если хочет покрасоватьтя перед знакомыми, вобщем ведет себя как с собачкой. Как хозяйка она некудышняя, кормит чем попалоЯ прописан в 3-х ком. квартире, где жевут моя мама и брат, в данный момент проживаю с женой в квартире ее мамы только из-за ребенка.
Работаю, получаю неплохую зарплату, в то время как жена не работает, квартиры у ней своей нет, прописана в деревне в доме своей бабушки который на половину уже развалился, из-за того что там давно никто не живет. Хочу знать на что мне расчитывать при разводе, я имею ввиду не материальную сторону, меня интересует только мой ребенок, чтобы он был со мной, спасибо.
Розірвання шлюбу - перший крок для урегулювання Вашої проблеми. Проте, питання щодо утримання Вашої доньки потрібно вирішувати в порядку визначеного цивільним судочинством, а саме із поданням заяви до органу опіки і піклування за вашим місцем проживання, а також із зверненням з позовом до суду. Якщо Ви підтримаєте доказами Вашу матеріальну забезпеченість відповідними документами, у Вас є у Власності майно та кращі умови для виховання доньки. Ви також можете звернутися з позовом до суду про призначення та виплату аліментів.

Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Елена, Київ2011-07-11 11:10:32
Здравствуйте! Мой муж в разводе со своей бывшей женой и платить алименты за одного ребенка 25 % от своей зарплаты. Мы сейчас ждем ребенка.Могу ли я в браке со своим мужем подать на алименты? И какой % будет мне, а кокой его бывшей жене на алименты по ребенку?
Да Вы находясь в браке можете подать на алименты. Максимальный процент который устанавливается судом это до 50% от сумы доходов.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: Людмила, Хмельницький2011-07-17 18:28:21
Чи могли б Ви надати більш змістовну відповідь стосовно даного питання, а саме: Чи розповсюджуеться дія норм сімейного кодексу України на громадян інших держав, а саме на на громадянина Ізраїля при цьому прошу вказати ст.Дякую
На громадян інших держав та без громадянства у разі перебування на території України розповсюджується дія норм законів України. Дана норм передбачена ст. 26 Конституції України (основного Закону). Де чітко визначено, що іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов’язки, як і громадяни України, — за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Володимир, Рівне2011-07-18 19:27:45
Доброго дня! Я сплачую 50 відсотків аліментів на двох дійте від різних шлюбів. На даний час я одружився і в мене народилася третя дитина, квартира в якій мешкає наша сім\"я в кредиті, а дружина в декреті! Ми подали про зменшення аліментів, але колишні дружини затягують справу (більше 2х міс.), а їсти хочеться зараз!!!! Питання: 1.Якщо моя дружина подасть на аліменти і своє утримання, суд може прийняти рішення більше 50 відсотків стягнути з мене? 2. І чи буде суд визивати до суду колишніх дружин, чи ні, або прийме рішення без них??? Дякую!!!
Суд не вправі стягувати більше 50% відсотків, але бувають виключення, адже Вам ніхто не забороняв мати дітей, а значить повинні і забезпечити їх батьки, які в момент зачаття взяли на себе таку відповідальність.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Марія, Суми2011-07-18 22:28:14
Я в разводе с первым мужем, от этого брака есть ребенок 7 лет. Сейчас я замужем за гражданином РФ. я с ребенком имеем РВП. Имеется нотариально заверенный отказ бывшего от прав и обязанностей отцовца, и о переложении на моего нынешнего мужа этих функций. но пока ребенка новый папа не успел усыновить. нужно ли в таком случае от бывшего мужа разрешение на вывоз ребенка за рубеж? или нужно от бывшего разрешение на выезд ребенка на ПМЖ? и на какой максимальный срок можно сделать согласие отца на выезд ребенка с Украины?
Отказ мужа, даже нотариально заверенный никакой роли не сыграет, должно быть согласие на выезд за границу. А чтобы усыновить то нужно сначала лишить отца отцовских прав.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: Ольга, Донецьк2011-07-26 15:32:05
Могу ли я расчитывать на алименты на своего девятимесячного ребенка и себя от мужа, студента-контрактника дневной формы обучения, нигде не работающего?
расчитывать на алименты на своего девятимесячного ребенка и себя Вы можете, не имеет значение что муж студент. Ребенок не будет ждать, пока папа закончит учится и пойдет на работу. Подавайте иск в суд и через государственного исполнителя (с помощье его имущества )стягивайте алименты.
Подготовка исковых заявлений в хозяйственный и административный суд. Предоставление юридических консультаций при оформлении договора аренды и субаренды земельного участка. Стоимость и перечень юридических услуг юристов "Защита права" на странице юридических услуг
Автор: Елена, Кіровоград2011-07-29 07:27:29
Я замужем,жили в квартире,муж хочет переехать в село к своей матери, я против. Он угрожает забрать ребенка (2,5 года)с собой.
Забрати дитину від матері це є незаконно, навіть, якщо дитину забирає батько. Адже шлюб в Україні ґрунтується на рівності та взаємоповазі. Тому, якщо таке станеться подайте заяву в міліцію про зникнення дитини, але про наслідки попередьте чоловіка, принаймні це буде справедливо.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Лина, Запоріжжя2011-07-29 15:56:16
Доброго времени суток.
подскажите ответ по такому делу: отец выплачивает алименты до 23-х лет сыну.Сын учится в техникуме, хочет переходить на заочное отделение.Нужно ли отказываться от алиментов,если сын перейдёт учитсяна заочно.
Огромное спасибо.
Если сын учится в техникуме, то это заведение не относится к вышшему учебному заведению, а значит алименты отец не долен был платить.
Предоставляем юридические услуги и консультации. Возможен выезд адвоката по Киеву и Украине. Контакты на странице юридических услуг
Автор: Марина, Житомир2011-07-31 09:34:08
Добрый день! прошу Вас подскажите как правильно написать повторное заявление в ДВС по алиментах, так как месяц назад должник полностью расчитался со мной и исполнительный лист мне вернули. но вот прошел месяц и долг опять начинает расти. заранее спасибо. с уважением Марина
Виконавчий лист Вам було видано на борг по аліментам чи на стягнення аліментів? За консультацією зверніться за тел. (067)917-85-56 Володимир Васильович.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: Лариса, Житомир2011-08-01 11:29:58
Скажіть будь-ласка,якщо мій син якому в травні виповнилось 18 років в цьому році поступив до вищого навчального закладу на контрактній основі,до 18 років я утримувала аліменти,чи можу я зараз претендувати на аліменти після повноліття,і з якими документами і куди звертатися?Щиро вдячна за відповідь.
Зверніться із відповідною заявою та додайте оригінал довідки щодо навчання у вищому навчальному закладі Вашого сина до служби з якої перечеслялись аліменти.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Сторінки:  << Попередня 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>