“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Адміністративні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: коля, Кіровоград2011-07-16 12:27:40
приблизно два місяці назад я з друзями відпочивали в кафе і поцарапали стіл,тепер власник вимагає нового стола і погрожує написати заяву. Скажіть бутьласка які він має права і що мені робити?
Відповісти на Ваше питання з точністю важко, адже мало висхідних даних. Не відомо яким чином Ви поцарапали даний стіл у кафе. Якими документами чи відео та свідками, хазяїн кафе може довести Вашу причетність до пошкодження меблів і т.д.. Якщо ж таких доказів не має, то власник кафе нічого не зможе довести і буде змушений за власні кошти полагодити стіл. Якщо ж такі докази є, і дійсно в цьому Ваша вина, то радимо відшкодувати витрати по пошкодженню стола. Адже останній може звернутись із відповідною заявою до органів МВС та суду і тоді сума відшкодування може значно збільшитись.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Дмитрий, Донецьк2011-07-19 16:15:34
Здраствуйте. У меня такая проблема. 18 Апреля 2011г. У меня сотрудники Гаи забрали Права на вождения автомобиля(Был в алкогольном опьянении) . Заместь прав выдали временый талон вождения на срок 3 месяца. В течении етих 3 месяцов я посешал районый суд чтобы узнать о решении его. Ну постаноления не было. То судья в отпуске был то у них интернет не работал. По 11 Июля решения суда не было. И сегодня я прозвонил узнать что там с решением, так как временый талон закончился а права еще в суде. Мне сказали приехать в течении месяца в суд получить квитанции и уплатить штраф 2700 грн и отдать им, а они мне права.(Я официально не работаю и не учусь) Или если я не уплочю то они передадут в исполнительную службу и с меня вычтут 5400грн. И у меня к вам вопрос что я могу сделать в такой ситуации? Так как я читал что если суд решения не вынес в течении 2 месяцов то они не могут уже назначить штраф.
Постанову ДАЇ Вам потрібно оскаржити через суд. Якщо суду дійсно не було у двох місячний термін (ст. 38 КпАПУ), то обвинувачення знімається за простроченням давності вчинення правопорушення...
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: ПЕТРО, Львів2011-08-29 11:46:45
Доброго дня ! 24 травня 2008 року я був учасником ДТП стороною винною і тільки 20 серпня 2011 року мені прийшов лист від страхової компанії про сплату відшкодування (5000 грн)постраждалій сторони. Чи можна уникнути сплати відшкодування (за пропущення строків) ? АБо зменшити суму відшкодування ??
Не зрозуміло чи визнано Вас винним судом і якого числа.
Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінці юридичні послуги
Автор: Сергей, Донецьк2012-01-24 09:31:08
Ехал на перекрёстке знак уступи дорогу, я стал всех пропустил левее от меня машина стояла я двигался прямо. Ну пропустил всех смотрю машина которая левее стояла начала проезжать ну я ещё раз глянул нет ли никого, никого небыло. выехал почти на середину дороги слышу сирена с мигалками завыла и как стукнит в левую сторону передка. Это была служба охраны. Водитель молодой. Однажды видел две такие машины по той же улице стали с двух сторон подошли друг к другу пообщались, развернулись и поехали сигналя что бы их пропустили.
Вообщем напишите свои мнения. Кто на ваш взгляд виновен.
Вот накинул рисунок ситуации:
http://s018.radikal.ru/i527/1201/c5/f0d043b946ed.jpg

Я считаю что виновен водитель охраны! Потому что в городе нельзя привышать скорость более 60 кмч. Во избежание ДТП!!!
Он мог бы и людей на переходе поубивать.
Обоюдно...
Воспользуйтесь удаленным анализом, подготовкой, написанием и отправкой по почте исковых заявлений, договоров и других юридических документов.
Автор: Ніла, Київ2012-01-28 17:43:34
Вітаю Вас! Отримала повістку на дом.адресу "про офіційний візит до мене додому спеціалістів Юридичного департаменту у супроводі дільничного інспектора. Преамбула:буцім-то моє "злісне ухилення від оплати заборгованості" з вказаною датою. Повідомляють мені про можливі наслідки:арешт рахунків, аналіз мого рух.та нерухом.майна і т.п.
Повідомляю про т.н. порушення:років 6 тому я у журналі кросвордів "виграла" сумочку за 10грн. у тов-ва "Книга-поштою"(тепер ці шахраї іменуються ТОВ ІМР і як справжній "лох" вислала їм листівку зі св.адресою. Усі 6 років поспіль мене шантажують поштою про якісь начеб-то отримані мною (?) матеріали, листівки і вимагають сплату боргу 184,7грн.
Знаєте, як у тій притчі:"Все это было бы смешно, если бы не было так грустно"
Ламаю голову:що діяти? У якій державі ми живемо? Невже і правда прийдуть "дяді" ломитися до мого житла???
Я ніяких книжок-матеріалів не замовляла, не отримувала. Але платити якимось покидькам не хочеться.
Лишень погляньте, яка сума-трішки менша, ніж вартість подачі заяви до суду.
Порадьте, будь ласка, як захистити себе у даній ситуації?
Один из вариантов заключить с нами минимальный договор на юридическое сопровождение и защиту. Мы выясним что это за люди, напишем соответвующие заявления от Вашего имени, и в случаи не стандартных ситуаций выедем на место проишедствий или поддержка по телефону.
Юридические консультации в оформлении договора аренды и субаренды земельного участка (пая).
Автор: Сергій, Кіровоград2012-02-06 17:54:48
24 січня 2012 року суд скасував штраф ДАІ від 24 грудня 2011 року, але виконавча служба видала постанову про відкриття виконавчого провадження 01 лютого 2012 року і постановили сплатити подвійну суму штрафу. Чи законно це?
Ящо суд виніс рішення по справі, в якої предмет розгляду один і той же, то звісно що не законно. Подайте оригінал Постнови суду до виконавчої служби разом із відповідною заявою про закриття справи.
Представництво в суді, прокуратурі, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, БТІ, відділі земельного кадастру та інших організаціях.
Автор: Максим, Одеса2012-02-07 21:34:32
Здравствуйте! Произошло ДТП,решили разойтись полюбовно виновная сторона написала росписку о том что обязуется отремонтировать автомобиль вину аварии признаю дата подпись... имеет ли силу этот документ? Спасибо.
Шансов мало, но если расписка написана грамотно (паспортные данные, номер авто, вин код, год выпуска, идентификационный код, привязка к местности, время, дата, свидетели, фото ДТП)то доказать можно. Но не забывайте, что расписка для Вашей стараховой не подойдет.
Юридические услуги при оформлении прав на землю, недвижимое и движимое имущество, имущественные и неимущественные права. Защита интеллектуальной собственности.
Автор: Наталия Сергеевна, Київ2012-02-15 16:18:38
Здравствуйте, у меня такой вопрос: муж нарушил при вождении транспортного средства (перессек 2 сплошные) сотрудник ГАИ при нем протокол не выписал, а сказал, что прийдет по месту прописки, но так ничего и не пришло! по истечению срока гдето в месяц муж пошел по делам в МРЕО и там ему сказали, что на нем висит штраф, только теперь уже в 2 раза больше и плюс пеня за каждый день просрочки! можна ли оспорить данную ситуацию, так как протокола не приходило и куда нужно обращаться в таких ситуациях?
Нужно срочно в 10-ти дневный срок обжаловать постановление, чтобы ничего не платить или выйти из ситуации с наименшими потерями. Свяжитесь с нашим адвокатом по телефону (067) 917 85-56.
Воспользуйтесь удаленным анализом, подготовкой, написанием и отправкой по почте исковых заявлений, договоров и других юридических документов.
Автор: Руслан, Черкаси2012-03-02 21:19:38
Протокол про адмін.порушення(правила дорож.руху) було складено 29.12.2011р. в м. Черкаси(де я фактично проживаю),а постанову про адмін порушення відіслали на ВДАІ Лисянського РВУМВС, де я прописаний,і зареєстроване моє авто . Повідомлення на мою адресу прописки не надходило.Тільки прийшов лист 1.03.2012р.на адресу прописки: постанова про відкриття виконавчого провадження де вказана дата початку 17.02.2012р. Чи можу я оскаржувати постанову про виконавче провадження по місцю фактичного проживання ? Так склалося що я безробітній, і через місяць у моєї дружини пологи.
P.S. Протокол про адмін. порушення вважаю незаконним ,так як уникаючи аварійної ситуації змушений був діяти по обставинам , а не по правилам, маю свідка якого чомусь не опитали, і на мої письмові пояснення в протоколі ніхто не звернув уваги. Як бути поки ,що не знаю ?
Під час складання протоколу про адміністративне правопорушення Вам повинні були зачитати Ваші права у відповідності до ст. 63 Конституції України та ст. 268 Кодексу про адміністративні правопорушення України ознайомити під особистий підпис. Де в графі пояснення, Ви повинні були залишити свої зауваження чи пропозиції та вручити копію документу. Якщо це було виконано зі сторони працівників ДАЇ, то строк сплати розміру штрафу, який повинен був бути зазначеним в протоколі, розпочав свою дію з наступного дня за днем події і має перебіг 15 діб.
Якщо протягом 15 діб Ви не сплатили штраф, то матеріали передаються до Державної виконавчої служби за місцем реєстрації, а в деяких випадках за місцем фактичного проживання. Після спливу 15 денного терміну боржник повинен сплатити штраф у подвійному розмірі, якщо до справи долучилась виконавча служба то ще 10% від суми і на рахунок виконавчої служби.
Ви повинні знати, що не знання законів не звільняє від відповідальності. Також, Ви повинні були знати, що після складання протоколу про адміністративне правопорушення у Вас є 10-ти денний строк на її оскарження, який визначений ст. 289 КпАП України.
Юридичні консультації в оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки (паю).
Автор: Володимир, Львів2012-03-13 09:03:18
Доброго дня шановні юристи. В січні, цього року на пішоходному переході автомобіль збив мого сина. ДТП зареєстрували працівники ДАІ. З травмами та переломом ноги він потрапив у 8-му лікарню.Винуватець ДТП, заплатив за операцію і в дальнійшому обіцяв допомагати матеріально до моменту видужання мого сина. Син, будучи у лікарні, написав заяву, що претензій до винуватця немає, скориставшись цією заявою винуватець в даний момент відказується допомагати матеріально, хоч до видужання мого сина ще досить далеко. Тільки в жовтні 2012р. йому будуть робити повторну операцію на ногу, при хорошому результаті, щоб витягнути металеві деталі з ноги. Чи можу я оскаржити в судовому порядку дії винуватця ДТП?
Вам потрібно звернутись до районного суду з цивільним позовом про відшкодування моральної та матеріальної шкоди. Можемо допомогти у написанні вищезазначеного позову дистанційно або укласти угоду. Телефонуйте (067) 917-85-56
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>