“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Адміністративні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Гурин Виктор, Хмельницький2011-06-06 20:14:43
День добрый. Суть вопроса: моя жена заканчивает КултьПросвет на государственной основе, проблема в том, что её направили в другой город, и не предоставили жилья. У Нас Брак официальный, но директора училища это не волнует. Кроме того, было много оскорблений в адрес моей жены со стороны директора учебного заведения. Посоветуйте что делать, и на основании каких документов предъявлять претензии руководителю. С ув. Виктор.
До директора можливо пред'явити звинувачення, якщо у Вас будуть документальні докази (аудіо, відео запис, показання очевидців тощо). Щодо направлення у інше місто без забезпечення житлом, то Вам потрібно написати заяву на ім'я директора училища з обов'язковою відміткою на Вашому екземплярі або чек із повідомленням про підтвердження відправки по поштовому зв'язку. Копію заяви та скаргу до територіального Управління освіти.
Взагалі то направлення можливо змінити через територіальне Управління освіти або Міністерство освіти України (кадрова служба). Якщо після усіх Ваших митарств по кабінетам відомств у Вас окрім недолугих письмових відповідей нічого не залишиться то просто махніть на все рукою. Тобто, всі ті письмові відповіді будуть доказом, що Ви зробили усе можливе щоб вчинити у відповідності до встановлених норм закону. За юридичну практику ще не чули, щоб випускника, який відмовився від відпрацювання 3 роки, притягнули до кримінальної відповідальності.
Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому.

. Успіхів… Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, низькі ціни.Послуги юриста по Києву, області та Україні.
Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Андрій, Дніпропетровськ2011-06-07 19:55:32
Одна людина завантажує мої фото без моєї згоди на інтернет сайти. Чи можно її якось наказати???

Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Дмитро, Київ2011-06-09 10:40:11
Доброго дня. Мені 26, в громадянському шлюбі.Є дочка 4 роки Сталось так що зраз необхідний військовий квиток. У воєнкомат як тільки родилась дочка приніс свідоцтво,змушували одружитись щоб звільнити від служби. Тепер прийшов просять хабар щоб видати військовий вразі якщо недам кошти то передадуть справу в прокуратуру за переховування. Я неховався жодної повістки мені неприйшло.за місцем прописки буваю раз у місяць.Підскажіть що робити?як діяти?

Замовляйте юридичні послуги за тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56. Юрист, адвокат, послуги юриста, послуги адвоката.
Автор: Виталий, Харків2011-06-23 16:54:52
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, действует ли в настоящее время Распоряжение № 466 МВД Украины от 21.05.2009 п.1.6. ТРЕБУЮ Исключить случаи составления в отношении водителей транспортных средств административных протоколов без доказательств их вины или достаточных доказательств допущения ими нарушений ПДД (фото-, видеоматериалов, показаний свидетелей и т.п.). ?? 1. Можно ли ссылаться на него в суде для доказательства неправомерных действий инспектора ДПС ? 2. Я обжаловал протокол заместителю начальника ГАИ города, получил отрицательный ответ. Теперь собираюсь подавать в суд. Мне нужно обжаловать решение начальника или постановление инспектора? 3. В водительских документах и в протоколе внесены данные о месте регистрации автомобиля и моем месте проживания, которые в настоящий момент не соответствуют месту моей прописки. Сейчас прописан в другом районе города. В какой суд мне обращаться? По месту прописки или по месту регистрации авто вводительских документах? И если придется платить штраф, то это тоже не ясный вопрос.. В отделение какого района платиь? Заранее большое СПАСИБО.
Дане розпорядження втратило чинність. Наданий час діє Наказ МВС України № 242 від 02.06.2009 року "Про внесення змін до Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", затвердженої наказом МВС від 26.02.2009 № 77.

Ми надаємо якісні юридичні послуги, юрист, адвокат, Київ, Україна. Юрист по господарським справам.
Контактні телефони (044) 221-55-41, (067) 917-85-56
Автор: Анастасия, Київ2011-06-24 15:27:30
Добрый день! С недавнего времени в интернете на сайтах моего города кто-то стал размещать объявления о предоставлении различных услуг (оренда и продажа квартиры, интим услуги) с указанием моего домашнего номера телефона. Я только догадываюсь кто может это делать, но конкретных доказательств у меня нет. Подскажите пожалуйста, что можно сделать в такой ситуации и куда обратиться? Спасибо.
По перше вам потрібно звернутися в орган внутрішніх справ по місцю проживання і на основі ст.269-280 ЦК України написати заяву про порушення особистих немайнових прав. В заяві потрібно вказати, які оголошення та на яких сайтах були розміщені. Правоохоронці направлять відповідні запити до адміністрації сайтів для надання технічної інформації.
Паралельно потрібно звернутися до адміністрації сайтів з відповідною скаргою (контактні дані чи технічна підтримка повинні бути на цих сайтах) і пояснити ситуацію. І попросити заборонити розміщення даних із вашим номером телефону.
Автор: Владимир, АР Крим2011-07-05 17:46:56
Здравствуйте. 7 Июня 2011 в Запорожье работниками ГАИ на меня был составлен протокол и постановление о нарушении ПДД. В протоколе я написал что не согласен, и предупредил что буду обращаться в суд. Мне сказали, что орегинал постановления и видеосъемка нарушения будет прислана в ГАИ по месту жительства через месяц. Дома я обнаружил, что на копии протокола и постановления практически ничего не видно, и невозможно разобрать. Орегиналы документов и видеосъемка в наше ГАИ так и не пришли. Вопрос.Могу ли я в иске просить отменить постановление на том основании что в нем невозможно ничего разобрать? Примет ли суд иск к рассмотрению если прошел уже месяц, и будет ли уместна ссылка на то, что я ждал обещанные материалы в наше ГАИ и поэтому не обращался раньше? Если все таки я проиграю иск, придется ли мне оплачивать двойную сумму штрафа?
Будь які фактичні докази стануть Вам у пригоді. В оскарженні Протоколу та Постанови звертайте увагу на порушення з боку інспекторів ДАЇ. Не забудьте вказати, що не має відеозапису та свідків правопорушення правил дорожнього руху.
Юридична допомога, звертайтесь за телефонами вказаними нижче або в розділі юридичні послуги.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: віталій, Суми2011-07-08 16:35:04
Мене списали от армии по стати 34б могу ли я проити перекомисию связи с улудчением здоровья?
Доброго дня! Так можете. Питання щодо проходження строкової служби регламентується Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу " від 25 березня 1992 року N 2232-XII.

Закажите юридические услуги по Киеву и области. Перечень юридических услуг и телефоны смотрите на странице юридические услуги
Автор: Ольга, Київ2011-07-11 00:34:23
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можнна при наявно сті непогашеної умовної судимості виїхати відпочити за кордон на 3 тижні (приміром у Турцію чи Грецію)? Закордонний паспорт є. Чи потрібен якийсь дозвіл МВС чи проблеми можуть виникнути на митниці?
Якщо Вам не потрібно відмічатись у міліції і Ви не перебуваєте під адміністративним наглядом то не потрібно.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Міша, Рівне2011-07-11 11:58:40
Добрий день. Чи може суд скасувати постанову в справі адміністратине правопорушення органів ДАІ, якщо розгляд справи про моє правопорушення був без моєї участі, а постанову в справі адміністратине правопорушення я отримав простим листом з датою на штампі Укрпошти через 25 днів (відраховував від дати яка вказана в верхньому лівому куті постанови)
Апеляційний суд обов'язково скасує дану Постанову адже Вас позбавили Конституційного права на захист, що передбачено ст.55 Конституції України, де визначені права і свободи людини і громадянина, які захищаються судом.
Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Кожен має право звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Кожен має право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.
Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Адвокат по сімейним та господарським справам. Надання юридичних консультацій при дтп, спадкуванні майна, цивільним справам та ін. Представництво в суді. Контакти на сторінці юридичні послуги
Автор: Андрей, Запоріжжя2011-07-12 16:50:08
Зраствуйте помогите пожалуста. У меня в \\\\\\\"Приписном\\\\\\\"написано Придатный доВ\\\\\\\\службы,зарахованый до резерву,за морально-деловими якостями до 08.12.2015 пр.4 вид 10.04.2009г. Я пашол на завод меня не взяли, пришол домой пасматрел что ето значи и чють не упал со стула))) там написано что:я наркаман,пяница,стаю на учете в милиции и без оброзования)))))как так,я ведь даже небыл не разу задержан не за пянку не за наркотики да и оброзование у меня есть,и не одно!как быть что подскажите?спосибо за ранние.
Звернутись із письмовою заявою за роз'ясненням до Військового комісаріату та зі скаргою до прокуратури, якщо не подіє то зверніться із позовом до суду про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Надаємо юридичні послуги та косультації. Можливий виїзд адвоката по Києву та Україні. Контакти на сторінці юридичних послуг
Сторінки:  << Попередня 6 5 4 3 2 1 Наступна>>