“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Рукотвори - скарбниця майстрів Rambler

Питання по темі: Цивільні правовідносини

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>> 
Автор: Володимир, Львів2012-10-22 13:53:46
Доброго дня ! Мені 16 жовтня виповнилось 25 років, фото в паспорті не вклеїне, чи дійсний мій паспорт без фото на виборах 28 жовтня ?
Ви можете віддати свій голос без перешкод. Відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та, відповідно, у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця фотокартки, яка вклеюється при досягненні виборцем 25- та 45-річного віку, не допускається. Про Роз’яснення про застосування окремих положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України на підставі паспорта громадянина України
Автор: Марина, Черкаси2012-11-05 15:46:06
Добрий день! Виникло питання розлучення з чоловіком. Живемо в шлюбі 7 років. Маємо 6-річну дитину. При укладенні шлюбу чоловік мав 3-кімн. квартиру, яка отримана в кредит на 30 років. До реєстрації шлюбу в кредитному фонду вимагали шлюбний договір, який ми уклали щодо квартири, яка визнається його власністю. У шлюбі набуте майно: автомобіль, який він мені купив, але оформлений на мене, будинок, який він оформив на свою матір і автомобіль, оформлений на неї ж. Який чином може бути розділене спільне майно, як вирішується питання щодо проживання дитини з кимось з батьків? Дякую за відповідь.
У відповідності до ч. 3 ст. 70 Сімейного кодексу України,визначено, що за рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.
Автор: Ксенія, Полтава2012-11-24 17:32:23
Чи має право позивач забрати заяву, якщо дата засідання суду вже призначена
Напишіть заяву до суду, на імя судді щодо залишення заяви без рогляду в порядку ч. 5 ст. 207 ЦПКУ, де визначено, що суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Автор: Анатолій, Луцьк2012-11-28 18:07:51
Добрий день! З якого часу шлюб вважається розірваним: 1)з моменту вступлення в дію рішення суду про розлучення чи 2)з моменту реєстрації в РАГсі рішення суду ? Дякую!
Моментом припинення шлюбу у разі його розірвання державним органом реєстрації актів цивільного стану шлюб припиняється у день реєстрації розірвання шлюбу.
У разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.Стаття (ст. 114 СК України).
Автор: Валентина, Київ2012-12-11 23:25:02
Доброго вечора.
Мій померлий батько останні 15 років проживав з жінкою без реєстрації законного шлюбу.
Заповіту не склав.На словах хотів щоб я наслідувала квартиру а його жінка земельну ділянку (дачу).Я не маю нічого проти.
Таке питання - чи має вона право подавати заяву на право про спадщину та як це правильно зробити?
Чи подавати тільки мені і писати відмову на частину майна на її користь?
Дякую.
Дружині (цивільній) вашого батька для того щоб подати заяву до нотаріуса, потрібно через суд визнавати шлюб. Тому варіант другий.
Звертайтесь за допомогою по телефонам вказаним в розділі "Контакти" Адвокатського об'єднання "Захист Права" допоможемо, звісно ж не безкоштовно.
Автор: Ірина, Харків2012-12-25 09:10:18
Добрий день. Мій батько пішов до кафе з знайомими. Присівши за стіл товариш, що сидів біля батька попросив його випустити з-за столу для того шоб помити руки. Тато піднявся взяв стілець в руки не помітивши що він зламаний (сидіння не було прикручене до стільця). Він сідає на стілець палець попав між сидінням та металевим прутом, оскільки мій батько огрядний частину пальця він відрізав. Відразу він пішов до лікарні. До кафе викликали міліцію вони взяли пояснення у свідків (їх було близько 10 чоловік). Але міліція не вбачає складу злочину. Перед батьком навіть власники кафе не вибачилися. Підкажіть, будь-ласка, що нам робити? Дякую.
Вам потрібно звернутись із скаргою до Головного управління по захисту прав споживачів, прокуратури, а потім до суду про відшкодування матеріальних збитків (ліків, платних послуг мед. закладу) та моральної шкоди.
Автор: Наталья, Київ2012-12-22 10:37:34
Добрый день.Помогите, пожалуйста. Мне необходима консультация по поводу раздела имущества. Мы с мужем разводимся. У нас в г.Василькове, Киевской области, есть недостроенный дом, оценочная стоимость которого порядка 30тыс.дол., но дом не оформлен, документально там только участок стоимостью около 4тыс.дол. Имущество мы продаем, хотим разъехаться. Муж обещал мне, что после продажи дома мне и дочке (которую 1,5 года содержу я одна, так как муж не считает нужным тратить деньги) 2/3 денег, то есть тысяч 20 дол., за меньшую сумму я никакого жилья себе не куплю, а жить с ребенком негде. Но он частенько не выполняет обещаний, я сомневаюсь, что он даст обещанную сумму. Если подавать на раздел имущества, то каким образом делят (участок или дом, которого на бумаге нет совсем)? Можно как-то подстраховаться, что получу обещанную сумму (замечу, что юридически он оформляться не пойдет, распиской или еще как-то документально, так как считает, что поступает со мной абсолютно правильно).ПОдскажите, пожалуйста, есть ли умен хоть какие-то гарантии.Заранее благодарна. С уважением, Наташа
Хоть Вы и подробно пытались описать ситуацию касаемо вопроса, но вопросы остались. Какое назначение участка, кем и в соответствии чего выдавался? Какие есть документы на строительство дома? Какие документы есть на подтверждение того что были проведены работы, чеки на материалы?
Наше мнение минимум иск о разделе строительных материалов или не завершенного строительства. К тому же подать иск на взыскание алиментов.
За юридической помощью обращайтесь по тел. (044) 221-55-41;(067) 917-85-56
Автор: Софія, Львів2012-12-29 22:26:28
Доброго дня!
Я навчаюсь у фізико-математичному ліцеї-інтернаті і в мене виникли деякі проблеми, так як я добре знаю математику і дуже погано знаю фізику. Наш вчитель ненавидить мене бо думає що я нічого не роблю і не стараюсь і всіма силами намагається мене виключити з ліцею. Я є напівсирота по втраті батька. Мама сказала йому прямо, що забирати документи не буде. А він каже,що просто можна переслати документи у раду опіки, де мої документи перенаправлять у школу мого району. Я надалі хочу поглиблено вивчати математику, тому ліцей для мене важливий. Чи мають вони право пересилати документи напівсироти з ліцею-інтернату? Чи маю платити за харчування, бо має ж виділяти гроші держава на утримування напівсиріт та сиріт? Щиро буду вдячна за швидку відповідь. Веселих свят!
Софіє, перш за все радимо підтягнути фізику. Адже зовнішнє незалежне оцінювання покаже ваші реальні знання. Питання вступу та виключення із школи вирішує адміністрація школи (директор) та відділ освіти. Самостійно вирішувати за вас, де вам навчатися вони не можуть. Радимо перш за все звернутися до директора (керівника) ліцею та пояснити йому ситуацію. У разі конфлікту звернутися у відділ освіти. Щодо харчування, дане питання вирішує орган місцевого самоврядування (міськвиконком). Вам повинні сказати чи виділяються кошти на ці цілі.
Автор: Елена, Дніпропетровськ2012-12-31 21:29:28
У меня был долг за услуги перед Укртелеком,который я погасила. Через пол года я узнала, что предприятие обратилось в суд о взыскании долга и получило судебный приказ на взыскание долга + 3% годовых + индекс инфляции + судебный сбор. Предъявив квитанцию об оплате, ко мне остались все претензии кроме долга. Как мне правильно поступить в данной ситуации, ведь долг был погашен за 2 недели до того как предприятие обратилось в суд, а также меня не уведомили о заседании, где я бы могла защищаться?! Заранее благодарна. С уважением, Елена.
Зверніться із заявою про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.
Автор: Руслан, Тернопіль2013-01-02 22:00:10
Близько двох місяців тому отримав листа від інтернет-провайдера (3G зв/язок) щодо розірвання договору про надання послуг, який до речі я не підписував. Як вияснилося для підписання договору необхідний паспорт громадянина України, підписати абонентський договір, та акт прийому-передачі робіт по підключенню. Як мені письмово повідомив оператор, вони не зобов/язані надавати мені інформації щодо представника через якого було "заключено" договір, так само як і надавати мені копію договору "підписаного" мною.
Питання - у який законний спосіб я можу змусити оператора надати мені інформацію про посередника, та визнати договір нікчемним з моменту його підписання?
Звернутися до правоохоронних органів із заявою про шахрайство. Можете також через адвоката оформити адвокатський запит.
Сторінки:  << Попередня 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 ...1 Наступна>>