“ЗАЩИТА ПРАВА”

Адвокатское объединение г.Киев

Рукотвори - скарбниця майстрів Rambler

Вопросы по теме: Мать-одиночка

Платная консультация по телефонам
и другие юридические услуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Администрация сайта оставляет за собой право удалять некорректные вопросы. Оставить вопрос на сайте "Защита Права" возможно только, после рекомендации этой страницы в социальной сети. Гарантия ответа на протяжении 3-х дней для платных вопросов.
Свои вопросы Вы можете оставить здесь: Получить консультацию >>
Метки: Интеллектуальная собственность | Административные правонарушения | Исполнительное производство | Хозяйственные правоотношения | Жилищное право | Защита прав потребителей | Земельные вопросы | Уголовные преступления | Международное право | Мать-одиночка | Пенсия. Льготы предусмотрены законом | Налоги | Право на наследство | Семейные отношения. Алименты | Трудовые отношения | Гражданские правоотношения |
Страницы:  4 3 2 1 Следующая>> 
Автор: Тетяна, Ивано-Франковск2017-03-06 19:00:03
Доброго дня.Являюсь матір’ю двох дітей по меншому 1рі 2 міс є матір’ю одинокою.На старшу не отримую нічого розлучена ї її батьком 6 рок тому.Проживаю сама.До кінця 2016 отримувала 860 до трьох років.2377 малозабезпечена.881 мама одинока.В лютому поновила довідки і з мене зняли мама одинока 344 малозабезпечена 2140.до трьох років сума не змінилась.Чому зняли у чому причина нічого ж не змінилось???
Із даним питанням Вам краще письмово із заявою звернутись до Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. До якої обов'язково долучити копії: - паспорта 1, 2, 11 сторінки, - ідентифікаційний код, - свідоцтв про народження дітей.
Обов'язково на копії вашого екземпляру заяви мають поставити відмітку про отримання від Вас заяви. Потім очікуйте на письмову відповідь, час від час телефонуйте, дізнаючись про рух заяви, називаючи вхідний та її номер.
Після отримання відповіді, якщо вона вас не влаштовує звертайтесь до міського голови із скаргою, додавши копію відповіді, Міністерство соціальної політики України та до суду.
Автор: Вікторія, Винница2016-02-10 22:35:58
Доброго дня! Моїй дитині 6 років, розлучена з біологічним батьком дитини 5 років, з яких останні 2 роки він не виплачує аліменти. Хочу подати заяву на позбавлення його батьківських прав (він згоден). Рік назад я вдруге вийшла заміж, непрацюю вже більше року, перебуваю на обліку в ЦЗ. Таким чином чи зможу я оформитись як одинока матір і отримувати пільги чи допомогу від держави, якщо дитина не буде усиновлена моїм другим чоловіком? А якщо буде усиновлена, то чи позбавляється біологічний батько дитини зобовязань щодо виплат аліментів? Дякую.
Із даними питаннями та маючи усі документи на руках зверніться до территоріального Управління праці та соціального захисту населення (в народі соцбез), адже кожна ситуація є індивідуальною. До того ж інспектор та керівник даного закладу в подальшому буде приймати рішення щодо визначення статусу матері одиночки та пільг передбачених законом.
Автор: Ерика, Ужгород2016-02-10 12:25:08
Доброго дня!Я мати-одиначка,отримую допомогу матери-одиначки на двох дитей(дитям 1.10 другий 5 буде)
призвище та по батькови дитей я дала справжнього батька.
скажить будь-ласка чи можу я просити в держави якесь житло для нас
Одиноким матерям, які потребують поліпшення житлових умов, житлові приміщення надаються в першу чергу (ст. 45 ЖК УРСР). Також, одинокі матері мають право першочергового отримання квартир або садибних (одноквартирних) будинків із житлового фонду соціального призначення, за наявності права на отримання такого житла (ст. 12 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» надалі Закон).
Соціальне житло надається органами місцевого самоврядування (тобто, я так розумію, районна державна адміністрація чи її підрозділ, що відповідає за житлове забезпечення (ст. 2 Закону). Соціальне житло не підлягає піднайму, бронюванню, приватизації, продажу, даруванню, викупу та заставі (п. 5 ст. 3 Закону).
Підставами виникнення у громадянина права взяття на соціальний квартирний облік:
Правом взяття на соціальний квартирний облік користуються громадяни України:
- для яких таке житло є єдиним місцем проживання або які мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;
- середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством. При визначенні середньомісячного сукупного доходу враховується вартість майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік (ч. 2 ст. 10 Закону).
Отже, радимо Вам уважно ознайомитись із вимогами вищезазначеного Закону.
Автор: Ольга Матенко, Харьков2016-02-04 20:49:08
моя племянница воспитывает двоих детей,на старшего ему16лет она как мать одиночка получала 345гр,так-вот эту помощь ребенку сняли,а он учится в училище одеться и обуться и прокормить надо.ГОСПОДИ ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ ПРОШУ ВАШЕЙ ПОМОЩИ,она в соц захист ходила,но там ГАДИНЫ СИДЯТ КАК ОВЧАРКИ НАПАДАЮТ,ВЫ НЕ ОДНА ТАКАЯ ЖДИТЕ В ОЧЕРЕДИ,А РЕАЛЬНО НАДО НАВЕРНОЕ РАЗОБРАТЬСЯ С ЭТИМИ КРЫСАМИ КОНТОРСКИМИ,ИМЕЮТ ЛИ ОНИ ПРАВО??? ЗАБИРАТЬ ДЕНЬГИ У РЕБЕНКА???
Для начала пусть напишет заявление на имя начальника Управления социальной защиты населения (соцбез) о том на каком основании не выплачивается социальная помощь на ребенка матери одиночке, приложив при этом соответствующие копии документов. Зарегестировать через секретаря или канцелярию, получив отметку на своем экземпляре (штамп, входящий номер из журнала регистраций входящей почты, дата) или ФИО, должность лица, дата, подпись). Ответ, или отсутствие ответа нужно обжаловать.
Автор: Наталя, Киев2016-01-05 16:39:20
Доброго дня! Я мати-одиночка, отримую також допомогу по статусу матері-одиночки, народила дитину в 2009році, призвіще та по батькові дитині я дала свого батька (дідуся дочки). Він бажав в соцзахисті оформити опікунство, йому відповіли: що так, як він записаний в свідоцтві про народження дитини в графі батька, він автоматично являється опікуном. Мій батько був військовий, отримував пенсію. Але в 2012році, він помер. Так коли я пішла оформлювати документи про втрату опікуна, щоб батькова пенсія перейшла на дочку, то мені відмовили, прокоментував: що він не являвся опікуном, так як не має від нього заяви про опікунство. Що мені робити, чи закономірно мені було відмовлено? Якщо ні, куди порадите звернутися?
В соцзахисті помиляються, опікунство оформляється через орган опіки та піклування, а у випадку спірних питань через суд.
Щодо отримання пенсії по втраті годувальника, то у вашому випадку це майже не можливо, оскільки потрібно буде доводити усе це через суд, але Ви маєте статус матері одиночки, тобто уже отримуєте допомогу та пільги від Держави замість аліментів батька дитини.
Автор: Оксана, Луцк2015-11-23 12:24:02
Я отримую допомогу як мати-одиначка. Зараз хочу оформити пенсію по втраті годувальника (дитині 12 років). Батько не записаний у свідоцтві, але дитину визнавав. Хочу в судовому порядку встановити факт батьківства. Коли підтвердиться батьківство - подаю документи на оформлення пенсії по втраті годувальника. Я маю повернути ті кошти (допомогу) яку отримувала за ці роки? Чи можна просто написати заяву на припинення виплати допомоги після встановлення факту батьківства? І чи може всі документи і заяви здійснювати особа за довіреністю?
Можна просто написати заяву, і припинити виплати після набрання законної сили рішенням суду.
Автор: оля, Ровно2015-11-02 09:53:21
Доброго дня. Моїй дитині 2 роки. Я мати одиначка.скажіть будь ласка яку допомогу і в якій сумі я можу получати на дитину. Якщо я нікде не працюю.
З даним питанням Вам краще звернутись до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання).
Автор: Оксана, Львов2015-10-08 23:17:37
Доброго дня.Я маю статус матері-одиночки,вже як 2-ий рік.Батько дитини, після розлучення відмовився від сина(йому зараз 12р)- офіційно через суд.Я не працюю,доходів крім соц.захисту не маю. Я отримую від Соцзахисту 250грн.- від доходу та 390.00 грн-зараз вже трішки більше підняли десь на 200 грн.,-як мати одиночка. Скажіть будь-ласка чи можу я,маючи статус Матері-одиночки виробити ще статус Малозабезпеченої сімї?Які потрібно мати документи?Та чи можна,маючи статус Малозабезпеченої сімї виробити допомогу на основі цього в Соц.захисті?Що зараз виплачують(по сумі) і чи е окрім місячних допомог одноразові допомоги малозабезпеченим сімям...та від держави раз на три місяці чула дають продукти,тощо...?
Можемо Вам сказати наступне: відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», Вам може бути призначена допомога як для малозабезпеченої сім’ї лише у тому разі, якщо Ви будете працювати або ж будете офіційно, установленому порядку визнані безробітними.
Щодо розмірів подібної допомоги, то згідно ч. 1 ст. 5 вище згаданого Закону, він визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.
А також, відповідно до ч. 4 ст.5 Закону, Вам ще може буди допомога збільшена на 20 %, так як Ви утримуєте дитину одна.
Автор: Наталя, Луцк2015-09-02 19:24:39
Здраствуйте. чи може жінка отримувати допомогу від держави як мати одиночка та одночасно подавати батька на аліменти. якщо ні то чи можливо притягнути іі до відповідальності і що ій загрожує. та якщо жінка проживала з батьком дитини, вели спільне господарство та виховували разом дітей, а в цей час була оформлена як мати одиначка та отримувала допомогу, чи можна іі притягнути до відповідальності і що ій загрожує.ДЯКУЮ
Допомога матері одиночці може виплачуватися паралельно з іншими виплатами на дитину, в тому числі аліментами (відповідно до ч. 2 ст. 18-2, та ст. 18-4 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (далі - Закон)).
Притягнути особу, жінку, яка приховувала зміни обставин, що впливають на виплату допомоги можливо, відповідно до ч. 1 ст. 22 Закону. Якщо буде доведено порушення даної норми, то з такої особи буде стягнута сума виплат, які були виплачені надміру внаслідок зловживань з боку жінки (ч. 2 ст. 22 Закону).
Автор: Лілія, Львов2015-07-02 12:19:57
Доброго дня!скажіть будь-ласка так я як являюсь мати одинокою, дитині вже 2,6 нам відмовили в садочку на електрон. реєстр. ми зареєстр.нам сказали що, (немає місць в групі)що пізно ми зареєстр.Я зареєст.коли дитині було 1рік і 10 місяців чи мали вони право нам відмовити?
Нажаль, пільг Вам не передбачено у вигляді вступу дитини до ДНЗ поза чергою. Такі пільги передбачені для дітей: які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; військовослужбовців; прокурорів та слідчих прокуратури; працівників міліції; працівників державної кримінально-виконавчої служби – відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України «Про прокуратуру», Закону України «Про міліцію», Закону України «Про держану кримінально-виконавчу службу України».
А тому, вони могли повне право Вас не взяти в ДНЗ, по тій причині, що вже не було місць, а відповідно до вище зазначено – Ви не маєте права на першочергове зарахування.
Страницы:  4 3 2 1 Следующая>>