“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Рукотвори - скарбниця майстрів Rambler

Питання по темі: Право на спадщину

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Юлия, Чернігів2011-07-05 14:19:00
Здравствуйте, я хочу задать такой вопрос.Я живу в квартире родителей после смерти матери,здесь прописаны я,двое несовершеннолетних детей и мой папа,в приватизации участвовали я ,папа , старшая дочь.у меня есть еще старшая сестра .Имеет ли она право на квартиру?
Ваша сестра має право певну частку батька від його частки, після його смерті, якщо не буде заповіту або інших правоустановлюючих документів.

Замовляйте юридичні послуги по Києву та області. Перелік юридичних послуг та телефони дивіться на сторінціюридичні послуги.

Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41; (067) 917-85-56;(099) 436-21-72.
Автор: Дмитро, Київ2011-07-06 14:55:48
Добрий день! За останньою волею моєї мами, яка пішла з життя, її частка у власності на квартиру (2/3) переходить до мене (я вже володію 1/3), а я у разі майбутнього продажу квартири зобов`язаний сплатити частину отриманих коштів моїй сестрі. Інших спадкоємців та спадщини немає. Наразі процес прийняття спадщини ще не розпочався. Як нам з сестрою документально оформити моє зобов'язання щодо неї? Воля матері нами з сестрою визнається без заперечень, хоча вона була висловлена лише усно, частка коштів від продажу квартири нами спільно визначена - 1/3. Можливо це окреме зобов'язання з мого боку або договір - не певний. Допоможіть, будь ласка! Дякую, з повагою - Димтро.
Вам спочатку із сестрою потрібно подати за місцем відкриття спадщини до нотаріальної контори заяви щодо прийняття спадщини. Дані заяви потрібно подавати у шести місячний строк з дня відкриття спадщини. Долю майна та часток може розподілити нотаріус, адже один із вас може відмовитись на користь іншого у певній частці своєї спадщини.

Юридичні послуги, послуги юриста, юридические услуги, услуги юриста, адвокат Київ, адвокат Киев, юридические услуги по Украине, юридичні послуги по Україні. Обєднання "ЗАХИСТ ПРАВА".
Автор: Марина, Київ2011-07-08 00:27:00
У свідоцтві про народження допущена помилка (неправильно вказано ім'я матері - Галина замість Ганна). Як виправити цю помилку? До кого звертатись і які документи потрібні для цього? Свідоцтво про народження видане у 1961 році.
Вам потрібно написати заяву до суду за територіальністю,про встановлення факту родинних відносин, у відповідності до ч.1 ст. 256 Цивільного процесуального кодексу України. Заяву потрібно скласти у відповідності до ч. 5 ст. 234 ЦПК України, де передбачено встановлення фактів, що мають юридичне значення. Ми можемо скласти Вам таку заяву в найкоротший термін, детальна інформація за телефоном 067 917-85-56 Володимир Васильович. Більш детально про розгляд справ в порядку окремого провадженняна нашому блозі: Цивільний шлюб. Розподіл майна пари, яка не зареєструвала шлюб між собою офіційно Наш юрист чи адвокат надасть Вам якісні юридичні послуги. Адже чим якісніші юридичні послуги, будь-то адвокат чи юрист, тим менше часу втрачається і не виникає проблем в майбутньому. Відповідь надали юристи, адвокати об’єднання “ЗАХИСТ ПРАВА”. Успіхів…
Автор: Инна, Запоріжжя2011-07-16 22:31:36
Вступаю в права наследства квартирой папа умер квартира приватизирована на нас двоих без разделения на доли натариус требует разделить на доли и перевести мой паспорт на украинский язык с русского законно ли это
Ми вважаємо, що дії нотаріуса є незаконними. Тому зверніться із заявою до нотаріальної контори через канцелярію (або секретаря) із відміткою на Вашому екзеплярі. У випадку отримання письмової відмови оскаржуйте в Управлінні юстиції та потім через суд. Адже, якщо квартира була приватизована лише на двох Вас із покійним, то це вже передбачає, що кожен має у власності по 1/2 частині, а переведення документу не є обовязковою, адже раніше вони видавались на російські мові. І ніде не написано в законодавстві, що документи, які видавались на російські мові у колишньому СССР - є недійсними, а із введенням української мови, як державної, діє лише з моменту прийняття Констиції України. А як відомо, закон не має зворотньої сили в часі щодо погіршення права громадян, а лише поліпшення.
Представим ваши интересы в суде и других организациях независимо от форм собственности. Услуги в подготовке и написании договоров, контрактов, заявлений и жалоб. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Людмила, Київ2011-07-29 14:43:55
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, на яку частину квартири претендує моя сестра ,якщо квартира приватизована на нашу матір (1/2частина),на мене та мою дочку (по 1/4 частини).В квартирі проживаємо та прописані я,мати та моя дочка ?
Якщо мати оформить заповіт або договір дарування то Вашій сестрі у випадку смерті матері взагалі нічого не світить. Якщо ж не буде матір'ю складено жодного документа то сестра (як донька) буде, як і Ви спадкоємцем першої черги, а це означає, що буде претендувати на 1/4 частини, тобто половину від її 1/2. Іншу 1/4 буде наділено Вам.
Підготовка позовних заяв до господарського та адміністративного суду. Надання юридичних консультацій при оформленні договору оренди та суборенди земельної ділянки. Вартість та перелік юридичних послуг юристів "ЗАХИСТ ПРАВА" на сторінці юридичних послуг
Автор: люба, Івано-Франківськ2011-08-01 13:24:46
Доброго дня! Брат обхожува одинокого дідуся, при оформленні заповіта дружина брата настояла щоб на неї оформили заповіт, я переконувала брата що це не правильно, він мене не послухав. РЕЗУЛЬТАТ такій, вона просить розлучення і виганяє його з квартири хоча він там приписаний. Підскажіть має право вона виписати брата без його відома?, чи він має якусь частку на цю квартиру?,і як він може себе захістити від цієї АФІРІСТКИ. Дідусь вже помер.Дякую.
Якщо Ваш брат доглядав за літньою людиною у відповідності до Договору довічного утримання і сусіди напишуть письмові пояснення та нададуть копії паспортів на його захист, тоді є можливість поборотись. Також не мало важливим є факт, коли помер дідусь і чи прийнято його дружиною спадщину. Можливий варіант звернутись до суду щодо відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Адже фактично доглядав Ваш брат, а винагороду отримала дружина (але шахрайським шляхом). Потрібен хороший юрист, адже шансів брат залишив собі не багато, надавши згоду на оформлення заповіту на дружину.
Захист права власності на земельну ділянку, нерухоме та рухоме майно. Захист прав на інтелектуальну власність. Вирішення спорів із правом на пенсію та пільгами передбачених законом. Можлива підготовка юридичних документів та надсилання по пошті для клієнтів в межах та поза межами України. Адвокати об’єднання "ЗАХИСТ ПРАВА" м.Київ.
Автор: Людмила, Київ2011-08-02 23:29:22
доброго дня! скажіть будь ласка, чи має право жінка, що проживала з моїм дідусем у громадянському шлюбі (не зареєстрованому офіційно) 8 років, на квартиру яка була придбана дідусем у 1985 році з першою дружиною?
Жінка, що проживала з Вашим дідусем у громадянському шлюбі (не зареєстрованому офіційно) 8 років, має право на квартиру яка була придбана дідусем у 1985 році з першою дружиною, але за умови, якщо вона через суд доведе факт цивільного шлюбу і те, що внучка не доглядала за дідусем, хоча мала можливість.
Професійна консультація адвоката, підготовка позовних заяв та скарг, захист інтересів клієнта в суді. Тел. (044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Дмитрий, Дніпропетровськ2011-08-03 15:35:19
Дедушка моей жены приобрел дом с участком в поселке, ориентировочно в начале 90-х годов, но сделку оформил как наследство бывшей хозяйки на себя. Документы прав собственности были хозяйкой утеряны (как выяснилось позже) и, получив деньги, она прекратила их восстановление. Другими словами, документов нет.
в 2003 или 2004 г. с дедом (наследником) случился инсульт, примерно в это-же время скончалась хозяйка, поскольку в результате инсульта дед оказался прикован к постели, срок вступления в наследство был упущен. Но даже до составления наследства хозяйка уже не проживала в наследуемом доме. Т.е. с девяностых годов дед открыто и добросовестно владел участком и домиком (оба не приватизированы). Но после инсульта выплаты коммунальных услуг не производил. Но набежавшую задолженность теперь можем погасить мы с женой и завещание супругов бабушка и дедушка собираются написать на мою жену (свою внучку). Насколько я понимаю, моя жена владеть участком до 18-летия не могла, поэтому ей нужно быть наследницей для присоединения срока владения имуществом. Кроме того есть свидетель (владелец соседнего участка), который присматривает за участком в наше отсутствие и может подтвердить, что мы регулярно его посещаем.
Отсюда такая мысль: Если погасить задолженность по коммунальным платежам и получить завещание от деда, то можно-ли претендовать на участок и домик по праву приобретательской давности?
Спасибо
Вам нужно подать иск в суд о продлении срока принятия наследства. В иске описать точную хронологию, подтвердив каждый факт документами и свидетельствами. Заплатить по комуналтным услугам и налог на землю нужно обязательно.
Защита права собственности на земельный участок, недвижимое и движимое имущество. Защита прав на интеллектуальную собственность. Разрешение споров с правом на пенсию и льготами предусмотренных законом. Возможна подготовка юридических документов и отправка по почте для клиентов в пределах и за пределами Украины. Адвокаты объединения "Защита права" г.Киев.
Автор: Юрій, Львів2011-08-16 10:33:19
6 червня 2011 р. померла моя мама. Квартира у нас була приватизована на двох - 50/50. Як мені тепер переоформити право власності на квартиру і які документи для цього потрібні?
Подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини.
Представимо ваші інтереси в суді та інших організаціях незалежно від форм власності. Послуги в підготовці та написанні договорів, контрактів, заяв та скарг. Тел.(044) 221-55-41, (067) 917-85-56, (099) 436-21-72
Автор: Любовь, Київ2011-08-30 17:21:36
Умерла мама неоставив завещание на дом, в этом доме прописан брат, который проживал с мамой до ее смерти.Есть еще 2 брата, которые хотят вступить в наследство и разделить дом на троих в равных частях.Имеют ли они юридическое право на это и должен ли брат, который там прописан давать им разрешение на это?
Все в трех имеют равные права, никакого разрешения от брата проживавший вместе не нужно. Конечно, если один из братьев через суд докажет, что два других брата могли, но не ухаживали за матерью, то их доля может существенно уменьшиться или в случае, если кто готовил преступление, посягал на жизнь вообще будет лишен наследственной доли в имуществе.
Закажите юридические услуги по Киеву и области. Перечень юридических услуг и телефоны смотрите на странице юридические услуги
Сторінки:  << Попередня 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>