Legal services in Kiev from the bar association RIGHT PROTECTION About us | Legal services | Legal advice | Contacts | Blog Lawyers "Right Protection" | Housing Law | Commercial Law | Family Law

Dear customers! Legal advice on the site are free.

Paid consultation call
and other legal services:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72


The management reserves the right to delete incorrect questions. Answers will be provided as revenue and opportunities of our lawyers. Answers to pressing questions, which will be paid, will be available within three days.
Your questions you can leave them here:
Your name:             |
Region:                   
Phone number: | (for administration of site)
E-mail: (the answer will come to this e-mail)
Answer:
Anti spam:
Захист від роботів
    

Pages:  << Prev 784 783 782 781 780 779 778 777 776 775 774 773 ...1 Next>> 
Автор: Поліна, Kyiv2016-11-02 17:40:52
Здравствуйте
У нас семья 2 взрослых и 3 детей.Мужу от работы дали комнату в общежитии(которое принадлежит предприятию).Проживаем там более 5 лет.Прошу зарегистрировать нас по месту проживания, так как на данный момент прописаны в другом общежитии, тоже от работы было, но теперь я там не работаю и соответственно уже не проживаем .имеют ли право нам отказать ,если прописаться больше негде! сотрудник предприятия только муж
Спасибо огромное!!!
Автор: Valentina, Vinnitsa2016-11-04 15:57:07
Добрий день. Таке питання: є будинок у ньому 2 квартири і нежитловий фонд (комерція), тобто 3 власники. За будинком визначена прибудинкова тереторія 1046. У двох власників є земельні сервітути на землю відповідно їх ідеальної частки. Як встановити порядок користування? До того ж ми всі не спілкуємось. Чи можливо це робити через суд?
Автор: Людмила, Kyiv2016-11-07 18:54:48
Доброго дня. Порадьте, будь-ласка, як найпростіше і без можливості оскарження у суді переоформити будинок з діда на онука? Чи можна до Вас під'їхати з документами для того, щоб проконсультуватися детально?
Автор: Єгор, Lviv2016-11-11 19:43:23
Доброго дня!
У мене є квартира, власником якої згідно свідоцтва права власності є я. Але з певних причин я би хотів переписати її на дружину. У квартирі прописана одна особа - мій брат. Запитання: чи можна переписати квартиру на дружину не виписуючи і наново приписуючи у квартиру брата?
Автор: Марина Кучеренко, Kirovograd2016-11-16 12:25:41
через суд громадянин отримав земельний пай в розмірі 11 га, є рішення суду та виконавчий лист, однак в натурі виділили лише 9 га. Виконавчий лист повернули. Чи можливо отримати ці 2 га землі і як це зробити?
Автор: Максим, Nikolaev2016-11-20 15:40:58
Здравствуйте,
Приобрел на СЕТАМЕ ипотечную квартиру. На торги квартира выставлялась по решению суда.
Права собственности уже оформлены, сведения внесены в реестр.
Нужно выселить ее жителей. Взял справку о составе семьи. По ст.40 Закона про Ипотеку направил письменное требование о выселении. НО квартира хоть и ипотечная, но, как оказалось, покупалась не за счет кредита обеспечением по которому являлась.
Бывший собственник один. Прописаны: бывший собственник, ее совершеннолетняя (видимо замужняя) дочь, несовершеннолетняя внучка, зять.
Среди прописанных есть ребенок, но родившийся после заключения ипотечного договора.
Из всех другое жилье есть только у бывшего собственника, в этом же населенном пункте.
Дает ли факт наличия другого жилья у бывшего собственники возможность не предоставлять всем этим жильцам (включая собственника) другое постоянное жилье? Если да, то суд должен указать в решении о выселении это второе жилье? Как сослаться на этот факт (другое жилье) в иске о выселении? Ведь норма ЖК говорит – только с предоставлением постоянного жилья и никаких оговорок на счет наличия у бывшего собственника другого жилья я не нашел.
Автор: Іван, Kyiv2016-11-20 20:53:51
Підскажіть, будь-ласка, чи може держслужбовець здавати в оренду земельну ділянку (офіційна реєстрація договору оренди землі)? І чи це не буде порушенням законодавства?
Автор: Валентина, Kirovograd2016-11-22 12:14:11
Добрий день. Просимо допомоги.
У спадкодавця у власності було 4 земельні ділянки (для ведення товарного сільського господарства).
Спадщину прийняла та оформила на себе донька померлого за заповітом, але тільки на 3 ділянки.
На четверту ділянку, яка знаходиться в іншій оласті, донька не претендує та за її згодою на себе оформити бажає племінниця, яка проживає не далеко від ділянки.Відмову донька не подавала.
Яким чином племінниця може оформити на себе четверту ділянку, яка була охоплена заповітом? Спасибі наперед за відповідь.
Автор: Ігор, Vinnitsa2016-11-23 12:26:03
Доброго дня! така ситуація був одружений від першого шлюбу маю хлопчика 4,5роки. На даний час з жінкою розлучився вона подала мене на аліменти, суд присудив аліменти у розмірі 700грн, при мої зарплаті 1500грн. але колишня жінка не подає документи у виконавчу службу для того щоб я оплачував аліменти бо її не вигідно тому що вона оформляє соціальну допомогу і буде отримувати більше чим аліменти, але це ще не всьо син більшість часу проводить зі мною і мою новою сімєю я його одягаю, доглядаю,і тд як батько.Чи змушений я буду сплачувати аліменти від тоді коли був суд та чи зможу я подати її на аліменти також поки син перебуває зімною? Прошу вашої допомоги!!!
Автор: Дарина, Dnepropetrovsk2016-11-24 21:07:49
Доброго дня! Зовсім недавно померла моя бабуся. В неї була хата в селі і квартира у місті. Бабуся залишила квартиру за заповітом на мене, я в ній приписана і моя неповнолітня дитина. Хату бабуся по заповіту поділила на двох своїх синів(мого батька і дядька). Чи можуть вони претендувати на квартиру? Дядько на пенсії, але працює.
Pages:  << Prev 784 783 782 781 780 779 778 777 776 775 774 773 ...1 Next>> 


GRATITUDE CLIENT - THE KEY TO OUR SUCCESS!!!
zahist-prava.com.ua       Developed by © company "RIGHT PROTECTION"
Каталог юридических компаний Украины | Каталог предприятий