“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Рукотвори - скарбниця майстрів Rambler

Питання по темі: Сімейні відносини. Аліменти

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  << Попередня 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Ирина, Київ2012-10-14 23:35:48
Добрый день! Подскажите пожалуйста, у моего знакомого такая ситуация - на данный момент он находится в браке, но уже почти год как они с супругой не живут, перед тем как он от нее ушел она забеременела. Вопрос: может ли он получить развод в сложившейся ситуации - так как ей скоро рожать и она отказывается давать ему развод? Заранее спасибо!
В соответствии с ч. 2 ст. 110 Семейного кодекса Украины они не могут развестись в течении беременности жены и год после рождения ребенка.
Автор: Інна, Житомир2012-10-26 12:40:26
Доброго дня! Чи маю, я право подати на аліменти та на своє утримання чоловіка, з яким не перебуваю в зареєстрованому шлюбі?
Можете подати, якщо цивільний чоловік записаний батьком у свідоцтві про народження дитини.
Автор: Тетяна, Полтава2012-11-28 19:35:04
Чоловік подав на розлучення. Як нам урегулювати право на його проживання в будинку (будинок на моє імя) без розподілу майна. Я в данний момент проживаю окремо, а він в свою чергу хоче привести іншу в будинок проживати після розлучення.
Без розподілу майна набутого під час шлюбу в судовому порядку вважаємо Вам не обійтись. Звісно ж якщо ми вірно зрозуміли Ваше запитання. Адже Вашому чоловіку потрібно визнати будинок, як спільне сумісне майно подружжя та його поділ шляхом визнання права власності на його частку (ст. 69 - 71 СК України).
Автор: Катя, Львів2012-12-05 00:18:50
Ми з чоловіком розлучені,дитині не має трьох років.Можу я розраховувати на виплату аліментів на своє утримання за минулий період і за який саме,а не тільки з дати подання заяви.На дитину аліменти платить колишній чоловік добровільно.Чи можна подавати один позов про сплату аліментів на моє утримання і утримання дитини.Буду вдячна за відповідь
ч. 2 ст. 191 Сімейного кодексу України, якою визначено, що аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв’язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.
Зверніться за допомогою наших фахівців в галузі права за телефонами вказаними в розділі "Контакти" Адвокатського об'єднання "Захист Права"
Автор: Лидия, Київ2012-12-09 11:54:09
Здравствуйте. 21.07.09г был арестован-затем осужден на 6 лет, а 10.10.09г жена подала в суд на алименты. К сожалению жена умерла 20.05.10г, а ребенку стала опекуном бабушка со стороны жены и сдала его в интернат. 21.11.12г был освобожден по УДО. В листе об освобождении обнаружил запись решения суда о выплате алиментов. Как правильно поступить?
Заберите ребенка на свое попечение. Понятно, что нужна официальная работа, решение опекунского совета и т.д. То есть это процесс трудоемкий, но это все же родная душа.
Автор: Оксана, Київ2012-12-10 16:10:02
Доброго дня! Допоможіть будь ласка у написанні заяви до відділу Державної служби щодо підрахування заборгованості по сплаті аліментів. Дякую!
Оксано, складання документів відноситься до платних послуг. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном (099) 436-21-72. Успіхів.
Автор: Людмила, Вінниця2012-12-11 12:25:46
Добрий день! Допоможіть написати заяву до прокуратури про заборгованість по аліментах
Звертайтесь за телефонами вказаними в розділі "Контакти" Адвокатського об'єднання "Захист Права" допоможемо, звісно ж не безкоштовно
Автор: Ярослава, Запоріжжя2012-12-30 16:55:53
Здраствуйте.у меня такая ситуацыя хочу уйти из дома жыть к парню или в общежытие в 16 лет но не получив еще паспорт.родители ничего против не имею его тоже.парень работает,жыть есть где.16 лет мне будет 17 января 2013 года я хочу уйти в этот же день.я знаю что по цивільному кодексу украини особа яка досягла 16 років вільно обирає собі місце проживання.так ли это потомучто меня пугают что у меня и у парня могут быть проблемы.спасибо заранее за ответ.
Отримайте паспорт. Після можете виписатись і приписатись по новому місцю проживання. Для цього, окрім паспорту, потрібна ще домова книга. У хлопця можуть бути проблеми у плані звинувачення в розбещенні неповнолітніх, якщо йому більше 18-ти. Щоб уникнути цього потрібно укласти шлюб. Шлюбний вік настає для жінок у 17-ти річному віці.
Автор: Лена, Полтава2013-01-05 17:08:30
Пидскажить можуть мене мои батькы лышыты мене матерынськых прав.деякый час мий сын прожывав у ных зараз у мене е власна однокимнатна квартыра,я замижю,вагитна,хочу забраты сына але воны невидають и погрожують,якщо я заберу сына зи школы до себе що мени буде? Я мама одыночка
Тут ситуація неоднозначна. Зараз, коли ви є мамою, ви маєте повне право забрати сина зі школи. Однак, по-перше для оформлення сина на новому місці вам потрібно мати на руках свідоцтво про народження, виписати зі старого місця проживання та приписати у вашій квартирі. По-друге. Батьки можуть подати заяву в органи опіки про позбавлення вас материнських прав у разі недостатнього піклування над сином. По-третє. З моральної точки зору, ви нанесете психологічну травму вашому сину, можете нанести шкоду вагітності, невідомо як прийме вітчим пасинка. І після, дай Бог, народження малюка ваш син почуватиме себе некомфортно у однокімнатній квартирі. Радимо примиритися із батьками. Домовитися про спільне виховання сина. Для уникнення ускладень під час вагітності, радимо спочатку звернутися в органи опіки та піклування для роз'яснень, потім за допомогою іншої людини донести свої пропозиї до ваших батьків. Миру вашому дому.
Автор: Вадим, Київ2013-01-06 12:43:57
Доброго дня! Ситуація така. Є він, є вона. Постало питання про припинення відносин. В них громадянський(спільне проживання) шлюб. В будинку прописана тільки вона і її дочка. але він облаштував цей будинок, прибудинкову територію, збудував лазню, є авто(його), ну і тримав бюджет сім"ї на собі. чи має він право на щось?
По перше, потрібно в судовому порядку довести факт спільного проживання. Обов'язковим у цьому разі є наявність свідків, які б засвідчили спільне проживання. Якщо він є батьком її дочки - завірену копію свідоцтва про народження або витяг з відділу РАГС. По друге, питання, які стосуються поділу майна, ніколи не є мирними. Тому потрібно запастися терпінням та виняйняти хорошого адвоката.
Сторінки:  << Попередня 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>