“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Рукотвори - скарбниця майстрів Rambler

Питання по темі: Адміністративні правопорушення

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: іван, Ужгород2016-06-21 14:30:09
потрапив в дтп за 124 ст.Водій з яким потрапив у дтп був позбавлений прав за пянку.Протокол складений був некоректно.Неробили провірку на алкоголь ні мені ні іншому водіеві.Невизначали з якою швидкістю їхав водій при обмеженні швидкості 60 км.Я виїзжав з другорядної на головну.При зіткненні авто іншого водія а саме вантажне авто було розбито в щент.Чи зможу я виграти цю справу
Можете, якщо доведете свою правову позицію в суді за допомогою свідків та досвідченого юриста чи адвоката.
Автор: Сергій, Черкаси2016-03-30 22:30:00
порядок оскарження постанови суду після завершення строків оскарження?
Потрібно написати клопотання про поновлення строків на оскарження постанови суду із зазначенням причини пропуску строків (стало відомо лише із такого-то числа, хвороба, лікування, які підтверджуються такими-то документами, відрядження з роботи, тощо). Також вимогу про продовження строків на оскарження зазначити окремою вимогою і в прохальній частині.
Автор: Майя, Одеса2015-06-19 14:31:40
Доброго дня. У сусіда (в садовому кооперативі) декілька років тому зруйнувався паркан. Це призвело до зміни русла води т.я.будинки дачні розміщені в прибереговій смузі. Також глиби каміння від паркану зробили незручним прохід людям. Відновлювати паркан сусід відмовляється. Чи можна законними методами змусити сусіда прийняти міри із збереження земель та відновити паркан.
По Вашому питанню можемо сказати наступне: зміна русла води (не зовсім зрозуміло русла чого? Річки чи струмка тощо, потрыбно уточнити), то якщо це русло річки, то згідно ст. 80 Водного кодексу України руйнувати русло річки – забороняється. Відповідальність за подібні дії передбачена п. 4 ч. 3 ст. 110 Водного кодексу України, а також ст. 59 і ст. 60 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Змусити відновити паркан буде складніше, а от вплинути на сусіда саме через фактор забруднення і руйнування русла водойми – це більш реально. Тому потрібно писати скаргу до відповідного органу (інспекції природо охорони) саме за фактом зміни, руйнування русла водойми.
Автор: Владислав, Київ2015-05-20 11:02:28
У сусідів є собака за якою ніхто не доглядає, її ніхто не вигулює, вона зробила туалет в квартирі, в під`їзді неприємний запах. На зауваження ніхто не звертає уваги. Куди і які скарги можна подати?
Ви можете звернутися, як варіант до самепідемстанції та свого дільничного, із заявою про порушення тримання собаки, відповідно до ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Автор: Аліса, Київ2015-04-03 10:54:04
Доброго дня!
Прошу вибачення, - потребую консультації.
Суть питання: на території орендованої мною земельної ділянки протікає річка. Безпосередній її власник, закидав даний струмок будівельними відходами, камінням тощо. Наразі працівники правоохоронних органів заявляють, що цього робити не можна було і мене, як на даний момент орендаря може бути притягнено до відповідальності.
Скажіть будь-ласка, чи правомірні дії правоохоронних органів? Яка відповідальність може бути застосована до мене?
Дякую!
По Вашому питанню можемо сказати наступне: якщо Ви являєтесь орендарем (землекористувачем) і на Вашій ділянці протікає річка, то згідно ч. 2 ст. 80 Водного кодексу України Ви повинні забезпечувати здійснення комплексних заходів щодо збереження водності річок та охорони їх від забруднення і засмічення.
Щодо відповідальності, то якщо за договором оренди земельна ділянка Ваша, то і за забруднення річки, яка протікає на цій ділянці відповідати Вам, якщо звісно не доведете, що забруднювали не Ви. А відповідальність може бути, наприклад, адміністративна (ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення - накладення штрафу на громадян у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Автор: Василина, Ужгород2015-02-05 13:38:13
Доброго дня! мене цікавить таке питання: Даішники склали протокол про порушення пдр і нарахували штраф таких протоколів за рік набралося 15 штук всі штрафи неоплачені і знаходяться у виконавчій службі, громадянин ніде не працює, майна немає, чи погашаються ці штрафи за деякий час оскільки виконавче провадження має сроки, якшо ні то до якого часу вони рахуються за боржником і які наслідки можуть тягнути за собою. Дякую.
По Вашому питанню можемо Вам повідомити, що відповідно до ч. 1 ст. 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), штраф має бути сплачений протягом 15 днів з дня вручення постанови порушникові. У разі ж, якщо штраф не був сплачений вчасно, то за виконання постанови про накладення штрафу береться виконавча служба (ч. 1 ст. 308 КУпАП). Також можемо сказати, що якщо не сплачувати штрафи вчасно (15 днів), то виконавча служба вже буде стягувати з порушника подвійний розмір штрафу та витрати на облік правопорушень (ч. 2, 3 ст. 308 КУпАП). Хочемо ще зазначити, що виконавча служба зобов’язана провести виконавчі дії протягом 6 місяців з дня відкриття провадження, згідно ч. 2 ст. 30 Закону України «Про виконавче провадження».
Автор: БОГДАН, Тернопіль2015-01-16 11:50:03
ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОДАЛИ ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ У МІСЬКУ РАДУ. ВІДПОВІДЬ НЕ ОТРИМАНО У ВСТАНОВЛЕНИЙ ТЕРМІН.КУДА ЖАЛІТИСЬ НА ПОРУШЕННЯ ПРАВ І НЕНАДАННЯ ДОСТУПНОЇ ІНФОРМАЦІЇ - МІЛІЦІЯ, СУД, ПРОКУРАТУРА???
По Вашому питанні, ми можемо сказати наступне: відповідно до п.3, 5 ч.2 ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Ви маєте право оскаржити подібну бездіяльність міської ради до Голови міської ради або ж до суду (згідно Кодексу адміністративного судочинства України та ч. 3 ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).
Автор: андрей, Одеса2014-12-25 09:58:35
взял для друга кредит 20.000 гр он пол года платил а теперь отказывается что можете посоветовать ?
Зверніться до міліції із заявою щодо шахрайства зі сторони Вашого друга.
Автор: Дмитро, Київ2014-12-22 14:59:57
Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, на період навчання в університеті, прописаний у гуртожитку. Період навчання закінчився, але прописка і військовий облік по місцю навчання залишилося. Прийшов лист повідомлення про необхідність знятися з військового обліку за цим місцем, а також змінити реєстрацію у зв’язку із закінченням навяання. Яка відповідальність передбачена за невиконання зняття з обліку і зміни реєстрації і залежно від часу "просрочки"?
Шраф у розмірі від 17 до 51 грн. у відповідності до ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Автор: Андрій, Луцьк2013-04-07 15:26:09
Здравствуйте! Прошу грамотной консультации у профессионалов в своей абсурдной ситуации.
Дело было так. Вчера во дворе ударился задним бампером о бетонный порог своего дома. Ничего серьезного, вмятина и трещина. позвонил в страховую, сказали вызвать ДАИ для оформления свидетельства. Вызвал. через 30 мин приехал инспектор и тут понеслась... не представившись вообще он сразу поставил вопрос что случилось. говорю так и так, вьехал, не увидел, фонарей во дворе нет, темень, помочь было некому, бампер побил, для страховой свидетельство нужно. Вопрос от него: "Зачем отьехал?" (метра на 3), мой ответ: "Преграждал выезд из двора, попросили убрать машину, и поскольку пострадавших не было и потерпевших тоже, как и претензий ко мне, отьехал на безопасное расстояние". Говорит садитесь в машину и давайте документы. Сел я, он мне: "Документы я изымаю по факту ДТП. А Вам статья светит (на месте не вспомнил какая) за создание аварийной обстановки и угрозы другим участникам движения + еще одна за лишение места ДТП." Отвечаю, какие еще участники движения, никого не было! Он ни в какую.
Дальше составил он протокол места расположения моего авто, поймал конкретно пьяного понятого, заставив подписать, тот еле на ногах стоял с бутылкой пива в руках. Я в стороне за всем этим наблюдал с большим недоумением.На мою просьбу вернуть документы, сказал, что они мне пока не нужны и без них попросил проехать в отделение, где я написал все, что думал о даной ситуации в обьяснительной. Он же отправил меня на сдачу анализов в наркодиспансер, оформил протокол по факту ДТП и изьял права. Результат анализа - трезвый. Кстати, протокол места расположения авто он заканчивал заполнять в отделении, где я его и подписал.
Вот теперь жду суда 3 мая. Подскажите, что делать. Прав ли инспектор, если нет, то что он нарушил? Имею ли я право оспорить его действия и как это сделать?
Можем Вам сказать, что Вы сами нарушили некоторые правила дорожного движения. Например, п. 2.10 установлено, что в случае ДТП не нужно перемещать автотранспорт с мета.
Что касается инспектора, то согласно п. 20.8 Инструкции по вопросам деятельности подразделений дорожно-патрульной службы ГАИ МВД, утвержденной Приказом МВД от 27.03.2009 года № 111, указано, что он мог сам оформлять материалы, так как не было пострадавших. Но, если были факты, которые Вы сами называли, то есть возможность обжаловать протокол, согласно ст. 287 Кодекса Украины об административных правонарушениях.
Хотя очень плохо, что подписали тот протокол, поэтому это может усложнить процедуру оспаривания протокола.
Сторінки:  7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>